Julia Cameron: Ścieżka słuchania. 6-tygodniowy kurs pogłębiania uważności

10 marca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

8 marca 2023 roku planowana jest premiera książki Ścieżka słuchania. 6-tygodniowy kurs pogłębiania uważności Julii Cameron, autorki światowego bestselleru Droga artysty.

W Polsce o Drodze artysty wypowiadały się m.in. Natalia Przybysz i Zofia Wichłacz (na łamach „Wysokich Obcasów”), fotografowały się z książką m.in.: Justyna Steczkowska i Maffashion, kursy według książki prowadziły: Sylwia Chutnik i Ewelina Stępnicka. Tym razem autorka zaprasza do swojego domu w Santa Fe, gdzie czytelnicy uczestniczą w jej życiu codziennym i procesie powstawania nowej książki. Wywiady z ludźmi sztuki i osobami kreatywnie traktującymi swoją pracę pokazują, jak ważne jest słuchanie – odgłosów otoczenia, siebie, innych – i na jak wielu poziomach możemy go doświadczyć. Proponowane w książce narzędzia pomogą osiągnąć upragniony cel Drogi Artysty: kontakt z naszym kreatywnym ja.

„Fani Julii Cameron pokochają tę książkę.” [Publishers Weekly]

„Julia Cameron znów tego dokonała. W Ścieżce słuchania pokazuje nam, jak lepiej dostroić się do samych siebie, świata, ludzi i zaświatów – dzięki czemu zyskujemy większą klarowność myśli, poczucie przynależności i radość. Czy jesteś doświadczonym, czy też początkującym twórcą, Ścieżka słuchania pomoże ci czerpać ze skarbca mądrości wewnętrznej oraz z mądrości świata wokół siebie”. [Amber Rae, autorka Choose Wonder Over Worry]

 „Nadzwyczajną Drogą artysty Julia Cameron stworzyła nowe podejście do kreatywności. W Ścieżce słuchania zabiera nas w podróż do całkowicie odmiennego obszaru kreatywności: umiejętności słuchania na coraz to głębszych poziomach. Jako wieloletni adept sztuki słuchania mogę uczciwie powiedzieć, że podobna książka dotąd nie istniała. Zachęcam was do lektury Ścieżki słuchania i korzystania z darów, które odmienią wasze życie”. [dr Gay Hendricks, autor bestsellerów “New York Timesa”: Wielki skok Conscious Luck]

Julia Cameron (ur. 4 marca 1948) jest dramatopisarką, poetką, scenarzystką filmową i telewizyjną (m.in. serial „Policjanci z Miami), kompozytorką, reżyserką oraz autorką ponad czterdziestu książek. Międzynarodowy sukces przyniosła jej bestsellerowa seria poradników na temat kreatywności. Pierwszy z nich, Droga artysty, został przetłumaczony na 40 języków, sprzedał się w pięciu milionach egzemplarzy i znalazł się liście „32. Książek, Które Mogą Zmienić Twoje Życie“, opublikowanej przez opiniotwórczy portal BuzzFeed. Prywatnie Julia Cameron jest byłą żoną Martina Scorsese, z którym ma córkę Domenikę Scorsese.

Polecamy wraz z Wydawnictwem SZAFA


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz