Jesienne nowości Media Service Zawada | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Jesienne nowości Media Service Zawada

5 października 2023, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dziecko powinno mieć kontakt z książkami i zabawkami edukacyjnymi już od najmłodszych lat. Dobre książeczki i gry dla małych dzieci bywają atrakcyjniejsze niż klasyczne zabawki. Warto już w małych dzieciach wzbudzać i pielęgnować miłość do książek i gier edukacyjnych. Przedstawiamy fantastyczne nowości jesienne od Media Service Zawada.

Książki dla małych dzieci to publikacje niezwykłe. Korzyści z oglądania i czytania jest wiele – w każdym wieku dziecka. Czytając dajemy dzieciom poczucie więzi, czułości i bliskości. Książeczki dla dzieci pełnią wiele funkcji: uczą, bawią, wspierają rozwój i rozbudzają miłość do książek, uczą wielu czynności, pozwalają poznawać świat i słownictwo, rozwijają mózg, wyobraźnię i wrażliwość.

Sympatię do książek można mieć wrodzoną, ale także nabytą. Aby zachęcić dziecko do książek, co w przyszłości zaowocuje bujną wyobraźnią i kreatywnością, warto proponować mu coraz to nowsze tytuły, które zwrócą jego uwagę. Dobra książka dla małego dziecka to taka, która nie tylko jest atrakcyjna dla malucha i wzbudza jego ciekawość, ale i potrafi skupić uwagę i zająć czas. Kolorowe, radosne obrazki, znani bohaterowie kreskówek i filmów, krótkie i proste zdania oraz objaśnienie codziennych sytuacji i świata sprawiają, że dzieci szybko wciągają się w niezwykły świat książek.

Jesienne popołudnia w domu to świetna okazja dla dzieci do indywidualnej nauki, trenowania i doskonalenia szkolnych umiejętności. Gry edukacyjne to jedno z najbardziej intelektualnie stymulujących zajęć. Gry edukacyjne to nie tylko rozrywka, dzięki której można oderwać się od codzienności, ale również swoista „siłownia” dla mózgu. Gry pełnią też istotną rolę w zacieśnianiu relacji rodzinnych, dzięki nim nie tylko dzieci doskonale spędzają wolny czas. To fantastyczny pomysł na spędzenie z dziećmi jesiennych wieczorów, a jednocześnie na naukę poprzez zabawę.

Dzieci podczas gry, oprócz tego, że świetnie się bawią, dodatkowo nabywają nowych umiejętności. Trenują liczenie, logiczne myślenie czy samodzielne rozwiązywanie problemów. Gry edukacyjne Media Service Zawada wspomagają inteligencję, rozwój umysłowy i poznawczy w różnych dziedzinach wiedzy, wpływają na szybkość myślenia, zdolności taktyczne i kreatywność.

Wraz z Nadią i Maksem w formie fotorelacji przedstawiamy nowe, jesienne gry edukacyjne i książeczki od Media Service Zawada. Do poznania i pokochania.

Małe Pieski. Wielkie uczucia

Psi Patrol to animowany serial o dziesięcioletnim Ryderze oraz sześciu małych pieskach, którzy zajmują się ratowaniem miasta i jego mieszkańców z przeróżnych tarapatów. Cechuje je ogromna odwaga i złote serce, a żadna praca nie jest niemożliwa czy niewykonalna. Dzielna drużyna szczeniąt, składająca się z Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye uczy dzieci umiejętności współpracy, empatii i zrozumienia. Czworonożni przyjaciele nigdy się nie nudzą, a na dodatek pomogą każdemu, kto tego potrzebuje. Psi Patrol to jednak już nie tylko bajka, ale element dziecięcego świata, bowiem szczeniaki z powodzeniem wkroczyły do mody, książeczek, artykułów szkolnych i papierniczych oraz na półki z zabawkami. Dzisiaj niemal każde dziecko zna wspaniałą psią drużynę i uwielbia się z nimi bawić. Książeczki Psi Patrol Media Service Zawada to ciekawe i kolorowe publikacje opowiadające o przygodach kultowych bohaterów.

To edukacyjna książka z ulubionymi bohaterami Psiego Patrolu poświęcona tematyce emocji i uczuć. W towarzystwie Piesków i ich przyjaciół dzieci mogą odkrywać różne emocje, nauczyć się je rozpoznawać i nazywać oraz poznawać sposoby raczenia sobie z nimi. Książeczka ma rozkładane strony, co sprawia, że dziecko może także z ciekawością odkrywać nowe strony i nowe uczucia. Idealna książeczka dla przedszkolaków.

Liczby na cztery łapy

Edukacyjna seria produktów 'Uczę się, poznaję, potrafię’ z uwielbianymi przez dzieci bohaterami. W kartonowym pudełku z rączką poza książką dzieci znajdą elementy edukacyjne wspierające rozwój dziecka w najważniejszych obszarach, zwłaszcza w umiejętnościach matematycznych. To fantastyczna propozycja na wspólne spędzanie czasu w połączeniu z wyśmienitą zabawą. Idealne także na prezent.

Co pasuje? Misja ćwiczenie pamięci

Ćwiczy pamięć i spostrzegawczość. Ten rodzaj zabawy poprawia refleks, małą motorykę oraz koordynację ręka–oko. Nie ma wymagających skupienia zasad, nie trzeba też poznawać instrukcji, jest idealną grą dla wszystkich grup wiekowych i na każdą sytuację. Sprawdzi się na placu zabaw, wyjeździe, u lekarza, czy podczas wizyty u dziadków. Ponieważ wystarczy wyjąć pudełko, powiedzieć graczom w jednym zdaniu, na czym polega zabawa, i już można grać.

Świnka Peppa. Policzymy razem?

Świnka Peppa to niezwykle popularna seria zabawnych i mądrych animowanych bajek dla dzieci, która podbiła serca zarówno maluchów, jak i ich rodziców, ucząc ich i bawiąc każdego dnia. Peppa jest bardzo rozbrykana i uwielbia zabawy. Lubi także czekoladowe ciasteczka, przyjęcia urodzinowe oraz wycieczki rowerowe i pikniki. Serial można oglądać na kanale MiniMini+.

Magazyny i książeczki od Media Service Zawada o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki skierowane są do dzieci w wieku 3 do 6 lat. Przygody różowej świnki uwielbiają zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

To jedna z wielu propozycji z edukacyjnej linii książek, tworząca kompleksowy program edukacyjny dla przedszkolaków, w której ciekawska świnka Peppa zachęca maluchy do wspólnego odkrywania świata i zdobywania nowych umiejętności. Co proponuje nam książeczka? Dziecko może wsiąść do autobusu z Peppą oraz jej przyjaciółmi i ćwiczyć liczenie do 5. Książeczka umożliwia przesuwanie znacznik z postacią za każdym razem, gdy kolejny pasażer wsiada do autobusu, i dodatkowo liczenie, ilu przyjaciół znajduje się już wewnątrz. Ale to nie wszystko. W książeczce dzieci szukają też na stronach innych przedmiotów do policzenia. To idealna książeczka dla przedszkolaków, nauka i świetna zabawa.

Uczę się z Peppą. Pierwsze liczenie

Książka ze zmywalnym flamastrem i laminowanymi stronami. Rysuj, pisz, rozwiązuj zadania i baw się ze swoimi ulubionymi bohaterami – wyrusz w świat pełen przygód. Zadania można rozwiązywać wielokrotnie za pomocą dołączonego zmywalnego flamastra. Wystarczy użyć gąbki na końcu skuwki. Jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli, możesz spróbować jeszcze raz! Ta przygoda nigdy się nie kończy!

Świnka Peppa. Liczby i kolory

Polecana przez specjalistów linia produktów w pudełkach 'Uczę się z Peppą’ wspierająca rozwój dziecka. Idealne uzupełnienie programu edukacyjnego linii książek Uczę się z Peppą. W środku przedszkolak znajdzie książkę 'Liczby i kolory’ oraz 48 elementów edukacyjnych z liczbami i kolorami. Można bawić się zgodnie z instrukcją lub wymyślać całkiem nowe zabawy, które pomagają dziecku w nauce liczenia. Fantastyczny pomysł na wspólną zabawę z rodzicami lub starszym rodzeństwem dla każdego przedszkolaka.

Polecamy i zapraszamy do poznania, bowiem gdy dzieje się coś złego z pomocą rusza Psi Patrol lub rezolutna Świna Peppa i zaczyna się nowa, wielka przygoda.

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Woda z dystrybutora
Jak woda stoi w plastikowym baniaku w temp. kilkunastu stopni, to w końcu przyjmuje...
Czy korzystaliście kiedyś z samocho…
Niestety małe warsztaty nie mają aut zastępczych, a ja korzystam tylko z usług takich...
Dane w chmurze
Kiedyś te dane z chmury wyciekną i dopiero będzie afera....
Makijaż dla amatorki
Szybki makijaż opanowalam do perfekcji, chociaż nigdy się go nie uczyłam....