Jakie zabiegi przeprowadza klinika medycyny estetycznej? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Jakie zabiegi przeprowadza klinika medycyny estetycznej?

1 marca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Klinika medycyny estetycznej to nie jest miejsce, gdzie aktorzy i gwiazdy internetu poprawiają swój wygląd. Operacje plastyczne to nie wszystko.

Nie tylko operacje plastyczne

Klinika medycyny estetycznej w Piasecznie oferuje właściwie wszystkie zabiegi. Od drobnych interwencji typu usunięcie brodawki czy niewielkiej blizny aż do poważnych operacji. W działaniu kliniki niezwykle ważne jest także samo podejście do pacjenta. Człowiek, który decyduje się na ingerencję w swój wygląd zazwyczaj nie jest w najlepszej formie psychicznej. Oczekuje nie tylko doskonale technicznie wykonanego zabiegu ale szuka również porady i zrozumienia. Nie bez znaczenia jest tez dopasowanie oferty do możliwości finansowych pacjenta – zabiegi i operacje  z zakresu medycyny estetycznej nie należą do tanich.

Jakie zabiegi oferuje klinika medycyny estetycznej w Piasecznie ?

Drparda.com.pl ma w swojej ofercie w zasadzie wszystkie działania związane z tym co nazywamy medycyną estetyczną. Są między innymi zabiegi ciała, usuwanie zbędnego owłosienia, blizn i znamion, liftingi różnych części twarzy i szyi, ginekologię estetyczną, usuwanie cellulitu, zamykanie naczynek. Bardzo ważne jest to, że przed podjęciem decyzji pacjent może uzyskać nie tylko konsultację w sprawach typowo technicznych, ale pozostaje pod opieką psychologa bądź psychiatry. W klinice medycyny estetycznej w Piasecznie drparda.com.pl pracuje również doświadczony dietetyk, który pomoże dobrać optymalną dietę bogatą w niezbędne dla zdrowia składniki. Pacjenci po zabiegach również korzystają z wizyt kontrolnych i pielęgnacji miejsca po zabiegach chirurgicznych czym zajmują się wykwalifikowane pielęgniarki. Cały zespół drparda.com.pl to osoby pełne zapału i pasji systematycznie biorące udział w naukowych konferencjach i pozostające na bieżąco z nowościami technicznymi w swojej branży.

Kto może korzystać z usług kliniki ?

Klinika medycyny estetycznej w Piasecznie przeznaczona jest dla wszystkich, którym w jakikolwiek przeszkadza ich wygląd powodując dyskomfort w codziennym życiu. Mogą tu zasięgnąć fachowej porady i skorygować różne niedoskonałości ciała, spowolnić proces starzenia się czy usunąć ślady po chorobach i wypadkach. Chociaż większość pacjentów stanowią kobiety nic nie stoi na przeszkodzie by z zabiegów skorzystali również panowie. Patrzącemu z zewnątrz może wydawać się, że mała blizna na twarzy czy ramieniu to nic takiego, jednak dla osoby, której to dotyczy może okazać się źródłem ciężkich kompleksów. Nie należy osądzać osób, które poddają się takim zabiegom – w końcu każdy ma prawo poczuć się jak najlepiej we własnym ciele.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...
Czy dokarmiacie gołębie?
Jak byłam mała, to zimą dokarmialiśmy ptaki. Przyfruwało dużo wróbelków, sikorki, no i pojawiały...