URODA I ZDROWIE

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać

8 sierpnia 2018, dodał: EKSPERTKA

Zaręczyny to szczególne wydarzenie w życiu każdego mężczyzny i kobiety. Jednak dla mężczyzn zwyczaj ten wiążę się ze sprostaniem wyzwaniu, jakim jest zakup pierścionka zaręczynowego. Zanim jednak udamy się zakupy, powinniśmy poznać kilka zasad, które pozwolą nam nie popełnić błędów podczas zakupów.

Przede wszystkim musimy określić zakres swoich możliwości finansowych. Czy stać nas na pierścionek z diamentem firmy Baunat, czy też musimy nieco zredukować nasze ambicje i zdecydować się na nieco tańszy i popularniejszy model. Jeśli zdecydujemy się na pierścionek z diamentem, to zapewne zaimponujemy nasze wybrance serca. Jednak jeśli jego kupno wiązać się będzie z ewentualnym zadłużeniem, to być może korzystniej jest poszukać coś tańszego.

Kolejnym krokiem jest wybór modelu pierścionka. Jeżeli zależy nam na tym, żeby nasz pierścionek nie wylądował na dnie szuflady, tylko dumnie błyszczał na dłoni narzeczonej, to musi przede wszystkim pasować do jej stylu. Zastanówmy się zatem jaką biżuterię nosi nasza wybranka. Czy jest to ciężka, duża biżuteria, czy też jednak bardziej elegancka, ale też subtelna. Jeśli pierścionek będzie źle dobrany i nie będzie pasować do posiadanej przez dziewczynę biżuterii, to najpewniej nie będzie niestety używany. Dlatego, nawet kiedy nie zwróciliśmy wcześniej uwagi na wygląd biżuterii, to jest to najwyższy czas, żeby to zrobić. W ostateczności może zabrać na zakupy, kogoś, kto doskonale zna gust naszej dziewczyny. Może to być jej najbliższa przyjaciółka lub też siostra, a nawet mama.

Ostatecznie musimy poznać rozmiar palca. Najłatwiej byłoby go przymierzyć osobiście, ale w większości przypadków, taka sytuacja jest niemożliwa, poza tym skutecznie wyklucza niespodziewane oświadczyny. Dlatego, jeśli nie mamy pojęcia, jaki rozmiar pierścionka zamówić, to mało uczciwym, ale za to bardzo skutecznym rozwiązaniem jest podebranie biżuterii naszej wybrance i pokazanie jej jubilerowi. Jeżeli nie jesteśmy w stanie tego zrobić, to możemy zmierzyć wewnętrzny obwód pierścionka i na podstawie tych danych, zamówić nowy. Pamiętajmy też, że w ostateczności, każdy pierścionek można po fakcie przerobić.

Dokonując wyboru, pamiętajmy, że pierścionek powinien też odpowiadać temperamentowi i charakterowi naszej wybranki. Bardzo często kształt i wygląd pierścionka możemy odczytać po sposobie ubierania się kobiety. Choć nie jest to regułą, to kobiety ubierające się odważniej, bardziej ekstrawagancko i decydujące się na mocniejsze, zdecydowane kolory, raczej wolą dużą biżuterię, która jest widoczna, a wręcz krzykliwa. Z kolei panie ubierające się subtelniej i korzystające z ubrań w kolorach ciemnych takich jak czerń lub granat czy też butelkowa zieleń, zdecydowanie bardziej preferują subtelną, aczkolwiek bardzo elegancką biżuterię. Podglądając zatem sposób w jaki ubiera się kobieta, możemy wnioskować o charakterze biżuterii, którą lubi.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy depilatory laserowe do uż. domo…
Miałam kiedys taki depilator ;) Ahh te czasy ;) Bolało ;) Dzisiaj jednak wolę...
Ile już udało Wam się schudnąć?…
Wasze wpisy napełniły mnie optymizem, że dam radę zrzucić nieco kilogramów.Szukam fajnego programu...
Dieta podczas karmienia piersią
Niestety przytyłam znacząco po ciąży, jeszcze karmię mojego bobaska i szukam jakieś dobrej...
Onko-bieg
Dla mnie lepsze są inicjatywy, z których kobiety chore na raka wynoszą jakąś...