Jak wybrać prezent dla chłopaka na urodziny?

10 czerwca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Wybór najlepszego prezentu na urodziny dla ukochanego nie zawsze jest prostym wyzwaniem. Co kupić osobie, która „wszystko ma”, albo większą część jej życia stanowi oryginalna pasja? Oto kilka prezentowych inspiracji, które mogą okazać się przydatne podczas poszukiwań prezentu na urodziny dla chłopaka.

prezent dla chłopaka

Ciekawe hobby? Klucz do sukcesu

Jeżeli Twój chłopak ma jakąś ciekawą pasję, spróbuj wybrać prezent, który będzie nawiązywał do jej tematyki. To może na pierwszy rzut oka wydawać się skomplikowane, bo w końcu jak podarować komuś coś związanego z jego hobby, o którym nie ma się pojęcia? Są jednak takie zainteresowania, które bywają dosyć uniwersalne.

Na przykład pasjonatowi sklejania modeli, możesz podarować zupełnie nowy model, którego jeszcze nie posiada w swej kolekcji. Będzie to prezent na urodziny dla chłopaka, który lubi prace manualne, jest kreatywny i lubi spędzać czas w skupieniu. Możesz wybrać model, który później trzeba będzie pomalować, dlatego doskonałym dodatkiem do takiej niespodzianki mogą być farby modelarskie.

Są mężczyźni, którzy szczególnie interesują się tworzeniem. Plastycy, malarze, graficy. Wysokiej jakości artykuły plastyczne, takie jak zestawy kredek, dobrej jakości papieru (np. do akwareli) sztaluga czy podobrazia, mogą być trafionym prezentem na urodziny. Najlepiej jest podpatrzeć, czego na co dzień używa ukochana osoba.

W ten sposób można długo wymieniać inne pasje i zainteresowania: żeglarstwo, wędkarstwo, jazda na desce, podróże czy sport. Udany prezent wcale nie musi być drogi, więc nie musisz się obawiać, że jeżeli Twój chłopak pasjonuje się grą w koszykówkę, to jedyną udaną niespodzianką będą nowe, markowe buty. Może to być mały akcent – frota na rękę, opaska na włosy, nowa koszulka czy bidon na wodę.

Uniwersalne pomysły dla każdego chłopaka na urodziny

Jest jednak grupa prezentów uniwersalnych, które wcale nie muszą być oklepane i banalne. Nie trzeba zatrzymywać się wyłącznie na popularnym kubku z nadrukiem, czy zwykłymi słodyczami. Oczywiście, można, ale warto poznać także inne propozycje na prezent dla chłopaka na urodziny.

Pomysłowe może okazać się kupienie zagranicznych słodyczy i spakowanie ich w ozdobną paczkę. Zagraniczne słodycze można kupić na różnych stronach internetowych i w specjalnych sklepach stacjonarnych. Nie muszą być to wyszukane bombonierki, ale nawet batony o smakach niedostępnych normalnie w Polsce, słodycze japońskie czy angielskie czekolady. 

Do takiego prezentu można dołączyć prezent, który z pewnością przyda się większości osób: butelka na wodę z filtrem, dobrej jakości portfel, ulubione wino, etui na pada do konsoli czy stojak na słuchawki gamingowe. Wszystko zależy od posiadanego budżetu i wiedzy o tym, co danej osobie najbardziej może sprawić radość. 

Innym ciekawym pomysłem może być męska biżuteria z grawerem. Gruby rzemień, elementy drewniane lub srebrne i napis z dedykacją od serca – to nie tylko osobisty upominek, ale także piękna pamiątka. W przypadku mniejszego budżetu z powodzeniem można zdecydować się na męskie, śmieszne skarpety w niecodzienne wzory.

Niecodzienny prezent – piękne wspomnienia

Co kupić chłopakowi na urodziny, który „wszystko ma”? Piękne wspomnienia! Co kryje się pod tą tajemniczą frazą? Chodzi o to, aby ukochanemu podarować kupon lub bilet na jakieś szczególne wydarzenie. Może to być na przykład:

  • lot balonem
  • skok ze spadochronem
  • skok na bungee
  • bilet do teatru
  • kolacja w ciemnościach
  • masaż gorącymi kamieniami
  • wejściówka do aquaparku
  • dzień na ściance wspinaczkowej

Taki prezent, chociaż nie materialny, pozwoli chłopakowi spróbować zupełnie nowych doświadczeń, a przeżycia i emocje z nimi związane będą stanowić doskonałą pamiątkę na lata.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz