Jak stylowy parasol może uzupełnić Twoją stylizację?

13 czerwca 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Kiedy pada deszcz, na ogół robi się szaro i ponuro. Ulice wydają się posępne i smutne, co dodatkowo podkreślane jest przez poruszające się miarowo wraz z użytkownikami czarne, szare lub granatowe parasole. Pełnią one jedynie funkcję praktyczną i nie są traktowane jako element codziennego looku. Tymczasem warto wiedzieć, że parasol może doskonale wpłynąć nasz wygląd. Dowiedz się, jak stylowy parasol może uzupełnić Twoją stylizację.

Czy parasol musi być nudny?

Wile osób traktuje parasol jedynie jako przedmiot użytkowy i nie przywiązuje wagi do jego wyglądu. Tymczasem parasole mogą być ważnym elementem podkreślającym design. Aby jednak tak było, ich wybór nie powinien być kwestią przypadku. Decydując się na konkretny model warto zrezygnować z nudy i monotonii na rzecz różnorodności. Kupując parasol w sprawdzonym sklepie można wybierać spośród licznych motywów – od jasnych pasteli, przez bogactwo barw, aż po ciekawe wzory. Dzięki temu będzie można nie tylko wyróżnić się z tłumu, ale także podkreślić swoją stylizację.

Jak dobrać parasol do codziennej stylizacji?

Aby parasol był ważnym elementem stylizacji, można zdecydować się na dwa trendy. Pierwszy z nich skłania się ku harmonii, co oznacza, że parasol powinien pasować kolorystyką do ubioru lub dodatków. Drugi natomiast bazuje na zasadzie przeciwieństwa. Jednolitą stylizację można ożywić dzięki barwnemu parasolowi we wzory. Jeśli do niego dobierzemy torebkę lub buty w podobnym stylu, z pewnością pozwoli to nam wyróżnić się z tłumu i wywoła uśmiech przechodniów nawet podczas deszczowego dnia.

Podsumowując, aby parasol był ważnym elementem stylizacji, warto poświecić trochę czasu na jego wybór. Powszechne na ulicach czernie, szarości i granaty powinny ustąpić miejsca różnorodnym barwom i wzorom. Dzięki temu będzie można wyróżnić się spośród innych, a jednocześnie zadbać o swoje dobre samopoczucie dzięki niestandardowej stylizacji. Więcej kolorowych punktów na deszczowej mapie miasta, to brak nudy i odrobina optymizmu nawet podczas ulewy.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz