URODA I ZDROWIE

Intensywny sezon jesiennych badań i zabiegów pod adresem Sienna 86 w Warszawie rozpoczęty!

5 października 2020, dodał: Redakcja

Wrzesień, zgodnie z przewidywaniami, okazał się bardzo intensywnym miesiącem nie tylko dla Kliniki Przeszczepu Włosów w Warszawie, ale także dla Centrum Zdrowia Panaceum oraz nowej kliniki medycyny estetycznej, Kliniki Sienna.

Tylko we wrześniu Zespół Medyczny z dr Antonim Krajewskim oraz dr Adą Nowak na czele, przeprowadzili 15 transplantacji włosów. W tej placówce wszystkie zabiegi wykonywane są najnowocześniejszą technologią ARTAS, która zapewnia niezwykłą precyzję transplantacji. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, robot starannie wybiera najlepiej rokujące grafty oraz dokonuje ich ekstrakcji z miejsca dawczego. Zespół pielęgniarzy i pielęgniarek precyzyjnie sprawdza i segreguje każdy graf w taki sposób, aby osadzone w trakcie implantacji włosy układały się naturalnie. Na tym właśnie polega sekret fantastycznych efektów zabiegów pod adresem Sienna 86 – połączenie precyzji robota z wiedzą i doświadczeniem Zespołu Medycznego, dają najlepsze rezultaty. Łącznie na Sali transplantacyjnej we wrześniu Zespół Medyczny spędził ponad 112 godzin oraz przeszczepił 41 tysięcy graftów.  To fantastyczny wynik.

Intensywny czas trwa także w Centrum Zdrowia Panaceum, oferującej pod adresem Sienna 86 ponad 2000 różnych badań laboratoryjnych, testy na nietolerancje, testy genetyczne oraz profesjonalne porady dietetyków klinicznych. Łącznie na badaniach w Panaceum we wrześniu pojawiło się ponad 640 pacjentów, którzy wykonali ponad 2400 różnych testów laboratoryjnych i badań. Coraz więcej osób rozumie potrzebę odpowiedniej profilaktyki i diagnostyki, szczególnie w sezonie jesiennym – to świetna wiadomość. Dzięki sprawnemu systemowi zapisów, wszyscy pacjenci przyjęci zostali bez kolejki oraz bez konieczności korzystania z poczekalni, co w aktualnie panującej sytuacji epidemiologicznej jest niezwykle istotne. Warto zaznaczyć, że Pacjenci korzystający z zabiegów w Klinice Przeszczepów Włosów, otrzymują darmowe pakiety badań laboratoryjnych oraz znaczne zniżki na testy na nietolerancje i genetyczne. To najbardziej kompleksowa placówka medyczna w Warszawie.

 

Wrzesień jest także miesiącem pierwszych zabiegów z rozszerzonej oferty medycyny estetycznej pod adresem Sienna 86. Główny chirurg oraz lekarz medycyny estetycznej, dr Antoni Krajewski wykonał kilkanaście zabiegów z użyciem botoxu, kwasu hialuronowego oraz nici PDO. Dr Antoni znany jest z niespotykanej precyzji wykonania zabiegów, wyczucia estetyki oraz dążenia do osiągnięcia naturalnych efektów zgodnych z oczekiwaniami Pacjenta. Nic dziwnego, że coraz więcej pań i panów decyduje się na zabiegi u doktora Antoniego.

Już wkrótce oferta zabiegów pod adresem Sienna 86 zostanie znacząco rozszerzona. Pacjenci będą mogli skorzystać z chirurgii jednego dnia, dzięki której w bardzo komfortowych i profesjonalnych warunkach będą mieli szansę pozbyć się kompleksów, odzyskać pewność siebie oraz wyleczyć lub usunąć różne schorzenia. To wszystko i więcej dostępne będzie w bardzo krótkim okresie oczekiwania na zabieg.  Więcej informacji już wkrótce!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Mity na temat masażu
> niechcemisie napisał/a:> Tak zachwalasz, że wygooglałam tę matę. Wygląda fajnie i...
Dekoloryzacja
Ja już nie eksperymentuje w domu z kolorem. Już kiedyś zniszczyłam sobie włosy....
Co zrobić na kolację?
Krewetki z ryżem, bardzo smaczne, doprawione sosem sojowym. Szybko gotowe, lekkie, ale pożywne...
Co zrobić na kolację?
U nas dziś o dziwo pogoda pozwoliła na grill, więc były domowe burgery