Inteligentna szczoteczka do twarzy Foreo Fofo

3 września 2018, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Oto wielki krok w dziedzinie urody i spersonalizowanej pielęgnacji. Inteligentna szczoteczka do oczyszczania twarzy i analizy skóry od FOREO zna twoją skórę jeszcze lepiej, niż Ty sama! Brzmi niewiarygodnie? A jednak to możliwe!

FOREO znowu zaskakuje! Nie tylko swoich konsumentów, ale i całą branżę urodową. Najnowszy produkt szwedzkiej firmy to pierwsza na świecie inteligentna szczoteczka do oczyszczania twarzy i analizy skóry o wdzięcznej nazwie LUNA fofo. Choć brzmi to niewiarygodnie, od teraz możemy posiadać swojego osobistego, miniaturowego beauty coacha, który pomoże nam jeszcze lepiej poznać swoją skórę.

LUNA fofo wprowadza nas w świat inteligentnej i spersonalizowanej pielęgnacji (dosłownie) już za naciśnięciem jednego przycisku. Niech nie zwiedzie was ten uroczy design szczoteczki, który przypomina sympatycznego beauty coacha. LUNA fofo jest skonstruowana z najwyższej jakości materiałów, w tym silikonu klasy medycznej oraz 24-karatowego złota!

Niezwykłe umiejętności analizowania skóry i dobierania spersonalizowaego programu oczyszczania to zasługa sztucznej inteligencji wbudowanej w urządzenie oraz sensorów skóry pozłacanych 24-karatowym złotem. Podczas tworzenia wersji beta tego sprytnego urządzenia, projektanci z firmy FOREO współpracowali z użytkowniczkami strony FabFitFun, których wyniki analizy skóry pomogły stworzyć samouczący się algorytm szczoteczki LUNA fofo.

Założyciel i dyrektor generalny FOREO, Filip Sedic, uważa, że jest to wielki krok ku rozwojowi branży urodowej. „Najnowsza szczoteczka od FOREO została oparta na samouczącej się sztucznej inteligencji, dlatego tak bardzo różni się od innych urządzeń. Aby w pełni wykorzystać potencjał LUNA fofo, potrzebna jest aplikacja mobilna FOREO For You, dzięki której każda użytkowniczka może sprawdzić poziom nawilżenia i wiek skóry oraz dostosować częstotliwość, moc i czas trwania pulsacji T-Sonic. Taki sposób działania szczoteczki pozwala stworzyć spersonalizowany program oczyszczania, który zmienia w zależności od kondycji skóry”.

Według Filipa Sedica, jest to dopiero początek rewolucji. „Planujemy, aby nasze przyszłe produkty badały jakość powietrza i stan skóry użytkowniczki w czasie rzeczywistym. Chcemy, by na podstawie szczegółowych danych tworzyły najbardziej optymalny program pielęgnacji i by mogły przewidywać jaki rodzaj kuracji i produktów jest dla skóry najlepszy. Dzięki regularnej analizie, pielęgnacja stałaby się całkowicie spersonalizowana, a urządzenie byłoby nieodłącznym i inteligentnym pomocnikiem naszego życia”.

Wracając do najnowszej szczoteczki, LUNA fofo umożliwia miłośniczkom technologii dowiedzieć się kilku ważnych rzeczy o swojej skórze: faktyczny wiek, w jakiej jest kondycji i jaki jest jej poziom nawilżenia. Na podstawie wszystkich zebranych wiadomości, LUNA fofo tworzy spersonalizowany program oczyszczania. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty inteligentej pielęgnacji, analizę cery należy wykonywać raz na dwa tygodnie. Aplikacja jest wyjątkowo prosta i intuicyjna w użyciu – po zbadaniu cery, na ekranie telefonu wyświetla się wynik ogólnej kondycji skóry. Naszym celem jest osiągnąć maksymalny, stupunktowy wynik. Aplikacja pozwala również zapisywać uzyskiwane wyniki i śledzić postępy w inteligentnej pielęgnacji.

Ta inteligentna szczoteczka jest już dostępna na stronie producenta: foreo.com a aplikację FOREO znajdziecie za darmo w App Store for IOS lub Google Play Store for Android.

Więcej informacji na temat tego niezwykłego urządzenia znajdziecie na foreo.com/lunafofo, a na oficjalnym instagramie FOREO i pod hashtagiem #FOREO i #LUNAFOFO możecie sprawdzić, co blogerki i influencerki mówią o LUNA fofo.

 

Informacje o produkcie:

LUNA fofo to ultra-higieniczna szczoteczka do twarzy wyposażona w zaawansowane sensory wykonane z 24-karatowego złota, które analizują kondycję cery. Po wykonanej analizie szczoteczka przygotowuje spersonalizowaną i unikalną rutynę oczyszczania. LUNA fofo łączy się z telefonem przez tryb Bluetooth i w aplikacji zapisuje wszystkie wyniki wykonanych analiz. Algorytm oparty na sztucznej inteligencji jest stale aktualizowany poprzez uczenie maszynowe, aby zoptymalizować i stworzyć spersonalizowane programy oczyszczania twarzy, inne dla każdego użytkownika.

  • LUNA fofo to pierwszy na świecie taki produkt, który posiada zarówno tryb analizy skóry, jak i oczyszczania

  • Sensory skóry łączą się z aplikacją mobilną FOREO, które badają w jakiej kondycji jest skóra, jaki jest jej wiek i pomagają stworzyć unikalny program oczyszczania

  • Program oczyszczania jest zawsze personalizowany i zależy od wielu czynników, np. klimatu, poziomu zanieczyszczenia powietrza czy poziomu nawilżenia skóry

  • Za każdym razem, kiedy wykonywana jest analiza skóry, aplikacja zapisuje uzyskiwane wyniki

Oprócz inteligentnego algorytmu uczenia się, LUNA fofo posiada charakterystyczne cechy pozostałych produktów FOREO:

  • Soniczna technologia oczyszczania o częstotliwości 8 000 pulsacji na minutę

  • Silikonowe wypustki przeznaczone do dokładnego oczyszczania

  • Lekki, ergonomiczny i miły w dotyku design

  • Badania kliniczne potwierdzają, że ultra delikatny silikon jest 35x bardziej higieniczny i łagodniejszy dla skóry niż nylonowe włosie

  • Działa na wymienną baterię – gwarantuje do 400 użyć

Instrukcja użycia

1. Pobierz aplikację mobilną FOREO For you ze sklepu Android lub Apple.

2. Stwórz swoje konto i odpowiedz na kilka pytań związanych z twoją cerą nim przejdziesz do wykonywania analizy. Upewnij się, że dokładnie zmyłaś makijaż – dzięki temu wyniki analizy będą bardziej precyzyjne.

3. Kiedy skończysz analizę, możesz zobaczyć profil swojej skóry i dobrany do niej spersonalizowany program oczyszczania, który jest zapisywany w pamięci aplikacji.

4. Zwilż swoją twarzy i nałóż swój żel na twarz lub LUNA fofo. Okrężnymi ruchami oczyszczaj twarz. Charakterystyczna pulsacja w czasie oczyszczania oznacza przejście do kolejnej strefy twarzy.

5. FOREO zaleca wykonywać analizę raz na dwa tygodnie, aby sprawdzić poprawę kondycji skóry i zaktualizować program oczyszczania.

Za każdym razem, kiedy LUNA fofo jest włączana (nawet bez aplikacji) aktywowany jest ostatni program oczyszczania, który został zapisany i zapamiętany w aplikacji. Zaleca się wykonywać analizę co dwa tygodnie lub wtedy, kiedy twoja skóra jest wystawiona na działanie zmiennych warunków klimatycznych.

.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jedzenie do pracy
Zazwyczaj kupuję jakieś gotowe jedzenie typu sałatka, jogurt etc. I do tego...
Moje wymarzone zaręczyny...
W górach, wśród pięknej przyrody, z dala od tłumu turystów
Pomysły na obiad
Jak nie mam pomysłu na obiad ani chęci do wymyślania i gotowania,...
Mieszkanie w Łodzi
Teraz są fajne osiedla na obrzeżach Łodzi, kto chciałby mieszkać w zadymionym centrum??