Innowacja w parze z naturalnym smakiem – nowe Filety di Gusto od FRoSTY!

6 listopada 2012, dodał: KMC PR

Wielbicielom produktów rybnych oraz naturalnych smaków, marka FRoSTA, proponuje jedyne na rynku Filety di Gusto zamknięte w folii przeznaczonej bezpośrednio do pieczenia. Nowe produkty dostępne są w dwóch wariantach: z sosem koperkowym i pomidorowym.

Filet di Gusto z sosem koperkowym od FRoSTY to dwa delikatne, filety z mintaja w aromatycznym sosie ze świeżo zamrożonego i posiekanego koperku z dodatkiem masła. Z kolei, Filet di Gusto z sosem pomidorowym stanowi połączenie soczystych filetów z mintaja z sosem pomidorowym. Całość doprawiona kompozycją ziół: bazylii, tymianku oraz oregano.

O wyjątkowości tej propozycji stanowi innowacyjna transparentna folia do pieczenia, w którą spakowany został produkt. Jej zastosowanie umożliwia przygotowanie Filetów di Gusto w 18 minut, bez użycia tłuszczu i brudzenia dodatkowych naczyń. Dzięki pieczeniu w folii filety pozostają aromatyczne i soczyste do momentu serwowania.

Filety di Gusto od marki FRoSTA to składniki najwyższej jakości. Stuprocentowe filety zamrożone tuż po złowieniu, są soczyste i zachowują cenne witaminy oraz sole mineralne. Dzięki specjalnym technikom filetowania nie mają ości. Na sos składają się również jedynie naturalne składniki wymienione z tyłu opakowania, na przejrzystej liście składników.

W każdym opakowaniu Filetów di Gusto zamieszczono dwie, spakowane osobno porcje ryby, co zapewnia wygodę i szybkość przygotowania. Filety FRoSTY idealnie sprawdzą się w menu osób zapracowanych, które cenią różnorodność, jakość oraz smak spożywanych posiłków. Filety w folii, zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku FRoSTY, nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników, aromatów, tłuszczów utwardzonych, skrobi modyfikowanej i konserwantów.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Założenie firmy sprzątającej
Szkoda, że linki są tutaj usuwane, bo jak tak czytam te wiadomości, na przykład...
Co na wypadanie włosów?
Dziewczyny, a może któraś z Was poleci jakiś preparat, który wzmocni włosy...
psychodietetyk odchudza
Podobno to jest właśnie pułapka. Wygląda na to, że mamy do czynienia z błędnym...
Dieta sałatkowa?
Tak! To chyba to. To na pewno to :) Myślałam o tym dzisiaj robiąc...