Innowacja w parze z naturalnym smakiem – nowe Filety di Gusto od FRoSTY!

6 listopada 2012, dodał: KMC PR

Wielbicielom produktów rybnych oraz naturalnych smaków, marka FRoSTA, proponuje jedyne na rynku Filety di Gusto zamknięte w folii przeznaczonej bezpośrednio do pieczenia. Nowe produkty dostępne są w dwóch wariantach: z sosem koperkowym i pomidorowym.

Filet di Gusto z sosem koperkowym od FRoSTY to dwa delikatne, filety z mintaja w aromatycznym sosie ze świeżo zamrożonego i posiekanego koperku z dodatkiem masła. Z kolei, Filet di Gusto z sosem pomidorowym stanowi połączenie soczystych filetów z mintaja z sosem pomidorowym. Całość doprawiona kompozycją ziół: bazylii, tymianku oraz oregano.

O wyjątkowości tej propozycji stanowi innowacyjna transparentna folia do pieczenia, w którą spakowany został produkt. Jej zastosowanie umożliwia przygotowanie Filetów di Gusto w 18 minut, bez użycia tłuszczu i brudzenia dodatkowych naczyń. Dzięki pieczeniu w folii filety pozostają aromatyczne i soczyste do momentu serwowania.

Filety di Gusto od marki FRoSTA to składniki najwyższej jakości. Stuprocentowe filety zamrożone tuż po złowieniu, są soczyste i zachowują cenne witaminy oraz sole mineralne. Dzięki specjalnym technikom filetowania nie mają ości. Na sos składają się również jedynie naturalne składniki wymienione z tyłu opakowania, na przejrzystej liście składników.

W każdym opakowaniu Filetów di Gusto zamieszczono dwie, spakowane osobno porcje ryby, co zapewnia wygodę i szybkość przygotowania. Filety FRoSTY idealnie sprawdzą się w menu osób zapracowanych, które cenią różnorodność, jakość oraz smak spożywanych posiłków. Filety w folii, zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku FRoSTY, nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników, aromatów, tłuszczów utwardzonych, skrobi modyfikowanej i konserwantów.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Oryginalna elegancja - różowe złoto i kwiatowe motywy na tarczy!
Cena:
390 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Diety diety i jeszcze raz diety
Przy każdej diecie trzeba unikać cukru oraz przetworzonej żywności
Jaki zabieg na zmarszczki w Krakowi…
Jeśli chodzi o usuwanie/wypełnianie zmarszczek, jednym ze skuteczniejszych zabiegów jest użycie kwasu hialuronowego,...
Czego nauczyły Was związki?
Moje związki nauczyły mnie aby nie ufać mężczyznom. To smutne...ale to prawda.
Gdzie wyobrażacie sobie idealne zar…
Najlepsze zaręczyny...to plaża i polskie morze.