Innowacja przeciwstarzeniowa Laboratoire NUXE – skuteczniejsza niż retinol!

16 stycznia 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

     

Czy można zakwestionować skuteczność przeciwstarzeniową retinolu? TAK! W laboratoriach Nuxe dokonano niezwykłego, rewolucyjnego odkrycia – Nuxuriance ULTRA z technologią Alfa[3R].

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w dziedzinie badań i rozwoju oraz ponad 40 patentom, Laboratoire NUXE, nr 1 w dziedzinie naturalnej pielęgnacji skóry w aptekach(1),z dumą przedstawia swoją kultową gamę Nuxuriance Ultra w zupełnie nowej, rewolucyjnej odsłonie i prezentuje najważniejszą innowację przeciwstarzeniową marki: TECHNOLOGIĘ ALFA [3R], która zrewolucjonizuje rynek przeciwstarzeniowy i jest skuteczniejsza niż retinol w 3 kluczowych działaniach na skórę: [R]ewitalizuje [R]egeneruje i [R]edukuje zmarszczki.

Zawsze wierzyłam w nieograniczony potencjał R&D, który pozwala tworzyć innowacyjne i skuteczne produkty przeciwstarzeniowe: poszukiwanie silnych składników i nowych działań, z klinicznie przetestowaną i udowodnioną skutecznością, jest kluczowym, stale powtarzającym się tematem wśród moich zespołów. Stworzyć alternatywę dla retinolu, lepiej tolerowaną przez skórę i o sile działania nie równoważnej, ale przewyższającej ten prekursorski składnik przeciwstarzeniowy – to było ogromne wyzwanie! Zależało nam również, aby przy tym, jak zawsze pozostać wiernym naszym zasadom i zamknąć innowacyjną technologię w zmysłowych formułach, uwielbianych przez kobiety. Udało nam się sprostać temu wyzwaniu dzięki ekskluzywnej technologii wykazującej rewolucyjne działanie na wszelkie oznaki starzenia„. – mówi Aliza Jabès, założycielka oraz prezes NUXE Group

ULTRA-NATURALNOŚĆ – ULTRA-TECHNOLOGIA – ULTRA-SKUTECZNOŚĆ

Ta wyjątkowa gama produktów do pielęgnacji skóry, przebadana dermatologicznie i objęta 3 patentami(1), zawiera niezwykle skuteczną, ekskluzywną technologię opartą na składnikach pochodzenia naturalnego, skuteczniejszą niż retinol*: Technologię Alfa[3R](1,2).

Będący sercem formuł do pielęgnacji twarzy koncentrat Nuxuriance Ultra Alfa[3R]  niezrównanej innowacyjności działa na skórę na 3 różnych poziomach, zapewniając kompleksową korektę głównych oznak starzenia: zmarszczek, utraty jędrności i blasku, zwiotczenia.

SKÓRA WYGLĄDA NA WYRAŹNIE MŁODSZĄ

90% kobiet potwierdza, że ich skóra jest bardziej napięta(3)

96% kobiet potwierdza, że skóra jest jędrniejsza(3)

TECHNOLOGIA ALFA[3R]

 NIEZWYKŁE TRIO ULTRA SKUTECZNYCH SKŁADNIKÓW PRZECIWSTARZENIOWYCH

Technologia Alfa[3R] to innowacja stworzona w Laboratoriach NUXE we Francji, inspirowana niezwykłą mocą i siłą natury.  W samym sercu tej wyjątkowej technologii znajduje się trio składników pochodzenia naturalnego oferujących globalną korektę przeciwstarzeniową skuteczniejszą niż retinol w zwalczaniu głównych oznak starzenia(4)

*In vitro test.

(1) Z wyjątkiem Kremu do rąk na przebarwienia i Ujędrniającego mleczka do ciała.

(3) Test użytkowania – 21 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach stosowania Kremu przeciwstarzeniowego na dzień.

(4) Test In vitro. 

TECHNOLOGIA PROSTO Z SERCA NATURY:

Rośliny to niewyobrażalne bogactwo surowców wykorzystywanych w tworzeniu receptur wyjątkowych i niezwykle skutecznych kosmetyków. A w połączniu z wiedzą, wieloletnim doświadczeniem, innowacyjnym podejściem i nowoczesnym spojrzeniem na potrzeby dzisiejszych kobiet umożliwiło ekspertom firmy NUXE otrzymanie składnika idealnego pochodzącego prosto z serca natury. Każda roślina ma swój unikalny i niepowtarzalny kod genetyczny, który ją charakteryzuje. Laboratorium NUXE poszło o krok do przodu i zdecydowało się na zaawansowane badania botaniczne DNA, które pozwoliły na identyfikację, weryfikację i w końcu na wybór najbardziej aktywnych cząsteczek z określonych gatunków roślin. A to oznacza, że wkraczająca na rynek technologia Alfa[3R] to najwyższa jakość, bezpieczeństwo oraz efekty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

SKŁADNIKI AKTYWNE: 

  • KWAS HIALURONOWY(1) – pochodzenia naturalnego, uzyskany w procesie biofermentacji o działaniu regenerującym na włókna skóry.
  • ALFALFA – ORGANICZNY EKSTRAKT Z LUCERNY SIEWNEJ – regenerujący koncentrat roślinny o silnym działaniu odbudowującym skórę właściwą i naskórek, który naśladuje działanie retinolu
  • EKSTRAKT Z LILIOWCA(1) – posiada unikalne właściwości antyoksydacyjne i ujędrniające. 

 1) Technologia Alfa[3R]= Ekstrakt z lucerny siewnej + Kwas hialuronowy + Ekstrakt z liliowca. Z wyjątkiem Kremu do rąk na przebarwienia i Ujędrniającego mleczka do ciała.

TECHNOLOGIA ALFA[3R] DLA POTRÓJNEGO DZIAŁANIA NA SKÓRĘ

Dzięki technologii Alfa[3R](1) Laboratoire NUXE przewyższyło skuteczność retinolu na 3 potężnych poziomach działania na skórę:

  1. [R]ewitalizuje
  2. [R]egeneruje
  3. [R]edukuje zmarszczki 

SPEKTAKULARNA SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH LABORATORYJNYCH

Skuteczność technologii Alfa[3R] została potwierdzona badaniami klinicznymi. Test in vitro(2) został przeprowadzony w laboratorium na dwóch formułach o identycznej bazie, z których jedna zawierała stężenie retinolu zwykle stosowane na rynku, a druga stężenie technologii Alfa[3R] znajdujące się w formułach do pielęgnacji twarzy Nuxuriance ULTRA Alfa[3R].

Formuła zawierająca naszą technologię Alfa [3R] wykazała najwyższy poziom aktywności na każdym z 3 biomarkerów charakteryzujących regenerację naskórka:

[R]ewitalizuje- Promuje aktywację keratynocytów (potwierdzoną ekspresją KGF, czynnika wzrostu, który jest symbolem aktywacji keratynocytów).

[R]egeneruje – Zwiększa proliferację keratynocytów (potwierdzoną ekspresją cykliny D1, znaku proliferacji komórek naskórka).

[R]edukuje zmarszczki – Wygładza zmarszczki i przyspiesza odnowę naskórka (analiza morfologiczna)

1) Technologia Alfa[3R]= Ekstrakt z lucerny siewnej + Kwas hialuronowy + Ekstrakt z liliowca. Z wyjątkiem Kremu do rąk na przebarwienia i Ujędrniającego mleczka do ciała.

2) Test in vitro na zrekonstruowanej skórze

 NATURALNA ALTERNATYWA

SKUTECZNIEJSZA NIŻ RETINOL

BRAK PRZECIWWSKAZAŃ DO STOSOWANIA!

VS
RETINOL

·        Składnik syntetyczny

·        Powoduje podrażnienia skóry

·        Wymaga ochrony UV

TECHNOLOGIA ALFA [3R]

·        Naturalny skład

·        Bezpieczna dla każdej skóry

·        Nie wymaga ochrony UV

RETINOL jest znany ze swojego silnego działania przeciwstarzeniowego. Pomimo swojej popularności, ten głównie syntetyczny związek jest wysoce niestabilny w składzie i utlenia się pod wpływem otaczającego powietrza oraz promieniowania UV. Jego „złuszczające” działanie może powodować podrażnienie, zaczerwienienie, napięcie, suchość i pieczenie. Skóra staje się przez to cieńsza i coraz bardziej wrażliwa na słońce. Dlatego też ochrona UV musi być stosowana codziennie.

TECHNOLOGIA ALFA [3R] to wielowymiarowe rozwiązanie przeciwstarzeniowe pochodzenia naturalnego, skuteczniejsze niż retinol, testowane dermatologicznie i opracowane dla wszystkich rodzajów skóry, bez żadnych przeciwwskazań. Nie wymaga dodatkowej ochrony UV i nie powoduje podrażnień.

 POZNAJ REWOLUCYJNĄ LINIĘ! 

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy na dzień

295 zł/50 ml

Jego luksusowa konsystencja, która nie pozostawia tłustego wykończenia i wyrafinowany zapach, charakterystyczny dla gamy, sprawiają, że jest to wielowymiarowy sprzymierzeniec w pielęgnacji przeciwstarzeniowej dla wszystkich rodzajów skóry. Prawdziwe naukowe osiągnięcie, Krem przeciwstarzeniowy na dzień wykorzystuje technologię ALFA[3R], aby zwalczać główne oznaki starzenia i wyraźnie odmładzać skórę.

Już po pierwszym zastosowaniu skóra staje się bardziej jędrna u 81% (1) użytkowniczek, a wyrównanie kolorytu zauważalne u 85%(2). Po miesiącu stosowania zmarszczki są wygładzone u 76%(3) użytkowniczek, skóra wydaje się napięta u 90%(3) i jędrniejsza u 96%(3). 9 na 10 kobiet twierdzi, że wybrałoby ten produkt(4).

NUXE Nuxuriance ULTRA Serum przeciwstarzeniowe na przebarwienia

268 zł/30 ml

Wzbogacone witaminą C serum przeciwstarzeniowe pomaga zmniejszyć widoczność przebarwień, jednocześnie dodając cerze zdrowego, promiennego blasku. 86%(5) użytkowników uważa, że ich skóra jest bardziej jednolita po 2 tygodniach stosowania. 

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy do skóry wokół oczu i ust

206 zł/15 ml

Ten kompleksowy zabieg 2 w 1 na okolice wokół oczu i ust zwalcza zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust. Po 2 miesiącach zmarszczki są wygładzone, a skóra wygląda na zrewitalizowaną u 87%(6) użytkowników. Cienie pod oczami (powierzchniowe) zostają zredukowane o 33%(7)

1) Test użytkowania – 21 ochotników. Procent zadowolenia bezpośrednio po aplikacji. (2) Test użytkowania – 21 ochotników. % zadowolenia po 28 dniach. (3) Test użytkowania – 21 ochotników.(4) Test użytkowania – 21 ochotników. Procent zadowolenia po 2 tygodniach. (5) Test użytkowania – 30 ochotników. % zadowolenia po 56 dniach. (6) Test stosowania – 31 ochotników. Poprawa % oceniona przez dermatologa po 56 dniach. (7) Test in vitro z technologią Alfa[3R].

NUXE Nuxuriance ULTRA Bogaty krem przeciwstarzeniowy na dzień

259 zł/50 ml

Globalny krem przeciwstarzeniowy dla skóry suchej i bardzo suchej, dzięki jeszcze bogatszej konsystencji, która zapewnia natychmiastowy komfort. Skóra jest zrewitalizowana u 86%(1) użytkowników już po pierwszym tygodniu.  

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy na dzień SPF 30

259 zł/50 ml

Krem 2 w 1 o podwójnym działaniu przeciwstarzeniowym i ochronnym UVA/UVB dzięki SPF 30. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, ujędrnia i uelastycznia skórę według 91%(2) użytkowników.

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy na noc

259 zł/50 ml

Krem przeciwstarzeniowy na noc naprawia i regeneruje skórę podczas snu. Po 28 dniach 80%(3) użytkowników potwierdza, że ich skóra jest zrewitalizowana, a po dwóch miesiącach, że skóra jest jędrniejsza o ponad 38%(4).

(1) Test użytkowania – 21 ochotników. % zadowolenia po 7 dniach. (2) Test użytkowania – 22 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach. (3) Test użytkowania – 20 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach. (4) Test użytkowania – 20 ochotników. Procent poprawy stanu skóry oceniony przez ochotników po 56 dniach.

NUXE Nuxuriance ULTRA Ujędrniające mleczko do ciała

196 zł/400 ml

Balsam do ciała o luksusowej konsystencji świetnie sprawdzi się na obszarach ciała dotkniętych zwiotczeniem skóry. Pozwoli uzyskać potrójny efekt: lifting, modelowanie i przebudowę. Już po 28 dniach stosowania 94%(1) użytkowników potwierdziło, że ich skóra jest wygładzona, a 88%(1) – jędrniejsza.

 NUXE Nuxuriance ULTRA Krem do rąk na przebarwienia

117 zł/75 ml

Przeciwstarzeniowy krem do rąk zawiera stabilizowaną formę witaminy C, która pomaga zmniejszyć widoczność przebarwień. Wygładza i odżywia skórę, a jego nietłusta i nieklejąca się konsystencja szybko wnika w skórę, pozostawiając wyrafinowany zapach kwiatu pomarańczy, maliny i drzewa sandałowego. Dłonie są nawilżone u 100%(2) użytkowniczek, skóra jest bardziej jednolita, a jej koloryt wyrównany u 85%(2) badanych.

(1) Test użytkowania – 32 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach. (2) Test użytkowania – 20 ochotników. % zadowolenia po 28 dniach

 WYJĄTKOWE TEKSTURY O UZALEŻNIAJĄCYM, CHARAKTERYSTYCZNYM ZAPACHU

Nuxuriance ULTRA Alfa[3R](1) to coś więcej niż linia produktów przeciwstarzeniowych. To także zaproszenie do nieporównywalnej podróży zmysłowej.

Wyjątkowe konsystencje oraz równie subtelny i uzależniający zapach z nutami kwiatu pomarańczy, maliny i drzewa sandałowego(2) oferują wyjątkowe doznania pielęgnacyjne dla twarzy i ciała.

(1) Z wyjątkiem Kremu przeciwstarzeniowego do skóry wokół oczu i ust, który posiada specjalnie opracowany zapach, dla najdelikatniejszych okolic skóry.

(2) Z wyjątkiem Kremu do rąk na przebarwienia i Ujędrniającego mleczka do ciała.

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz