URODA I ZDROWIE

Hotel SPA w górach – czy warto tam pojechać?

18 października 2018, dodał: Alfa i Omega

Już wtedy, kiedy zbliża się zima, niejeden hotel SPA w górach jest po brzegi wypełniony gośćmi. Ale czy słusznie? Zobacz czy hotel SPA w górach to miejsce, do którego warto udać się tej zimy.

Kiedy jest lato, znaczna część Polaków wybiera wakacje nad morzem. Dla wielu jest to oczywisty wybór. Słońce, plaża, zimna woda to idealne warunki na wakacyjny wyjazd. Jednak są też tacy, którzy zarówno latem, jak i zimą decydują się na hotel SPA w górach. Góry dają o wiele więcej możliwości, jakimi są zarówno aktywne, jak i niespieszne wakacje. Natomiast zimą, górskie klimaty pozwalają na spokojny wypoczynek bez obaw, że mróz zepsuje upragniony wypoczynek.

Dlaczego hotel SPA w górach to dobry pomysł na zimowy wyjazd?

O ile wakacje to czas szaleństw, o tyle ferie zimowe, a także urlop w śnieżne dni to doskonała okazja na regenerację. Zima to czas, w którym warto oszczędzać energię i zregenerować się po całorocznym maratonie zarówno w pracy, jak i w codziennym życiu. To właśnie z tego względu coraz więcej osób zgodnie uznaje, że hotel SPA w górach jest miejscem idealnym, na doładowanie wewnętrznych akumulatorów. Ponadto, w dzisiejszych czasach już nie tylko single i pary, lecz również rodzice małych dzieci nie muszą martwić się o niespieszny wypoczynek, bowiem niejeden hotel SPA posiada specjalne atrakcje oraz pokoje dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi.

Hotele SPA w górach – orientacyjne ceny

Obecnie ceny górskich hoteli są wysoce dostosowane do realiów polskiego rynku, co w dzisiejszych czasach oznacza, że niemal każdy zimą może pozwolić sobie na wypoczynek w miejscu, jakim jest dobry hotel SPA w górach. A atrakcje znajdujące się w hotelu także cechują się przystępnymi cenami. Dla przykładu, wiele hoteli oferuje pływanie za darmo dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Z kolei dorośli mają do zapłaty od 10 do 13 zł w zależności od tego, czy są to studenci, ludzie w średnim wieku, czy emeryci. Jednak kiedy zdecydujemy się na bilet grupowy bądź rodzinny, cena za godzinę na osobę będzie znacznie niższa. Nie należy także zapominać o różnego rodzaju zabiegach, których ceny również okazują się być korzystne. Na przykład, średnia cena za bicze szkockie to zaledwie 30 zł za 10 minut. Koszt pobytu w saunie suchej lub łaźni parowej to zaledwie 15 zł za godzinę. Jak widać, atrakcje, jakie oferują nawet dobre hotele w górach, wcale nie są drogie i niemal każdy, bez względu na status materialny, może sobie na nie pozwolić. A sceptycy powinni pamiętać, że zarówno sam pobyt w górskim klimacie, jak i różnego rodzaju zabiegi, wywierają pozytywny wpływ na ludzki organizm. Tak więc hotel SPA w górach to nie tylko atrakcja turystyczna, lecz przede wszystkim inwestycja w lepsze zdrowie.

Rezerwacja hotelu – kiedy jej dokonać?

Niektórzy uparcie czekają na ostatnią chwilę, aby dokonać rezerwacji. Niestety często okazuje się, że w wybranym hotelu nie ma już miejsc, a jeśli są to takie, które nie spełniają naszych oczekiwań. Właśnie z tego względu rezerwacji należy dokonać o wiele wcześniej. Najlepiej już na kilka miesięcy przed planowanym wyjazdem.

 

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Poduszki ciążowe
> milagro napisał/a:> Znacie takie produkty? Podobno są niesamowicie wygodne:)tak to prawda, wiele...
Jak pomóc w rozwoju własnej firmy?…
Uważam, że otwierając biznes trzeba zadbać o dobrą i trafioną reklamę! Promocja firmy...
Jak sobie radzicie z trądzikiem?
Na trądzik najlepiej zadziałać od środka. Ja też miałam z nim problem i...
Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie …
Dla mnie najlepsze efekty daje krem w połaczeniu z tabletkami, które od środka wzmocnią...