Hotel SPA Medical Dwór Elizy Długopole Zdrój

27 czerwca 2016, dodał: anetta

Hotel SPA Medical Dwór Elizy położony jest w Długopolu Zdroju, pośród zielonych lasów Kotliny Kłodzkiej. Ustronne i urokliwe miejsce, usytuowane w pięknej dolinie Nysy Kłodzkiej sprawia, że panujący tu łagodny klimat sprzyja wypoczynkowi, odzyskaniu sił i energii. Latem to doskonały punkt wypadowy do spacerów i górskich wycieczek, natomiast zimą to świetna baza dla miłośników sportów zimowych.

 

wakacje-w-gorach-1
Hotel posiada wszystkie udogodnienia, na jakie mogą liczyć Goście w czterogwiazdkowych obiektach. Restauracja Dworu Elizy jest miejscem wyjątkowym i przez Gości ulubionym. W niepowtarzalnej atmosferze, z widokiem na zabytkowy Park Zdrojowy mogą wybrać się w podróż po niezapomnianych doznaniach smakowych kuchni europejskiej. Wyszukane potrawy, połączone w całość ze sztuką serwowania, stworzą niezapomnianą ucztę dla podniebienia, która zaspokoi nawet największych smakoszy. Przygotowując menu, szef kuchni zadbał o najwyższą jakość i różnorodność dań. W ofercie znaleźć można dania a la carte, dania wegetariańskie i dania dietetyczne.

 

wakacje-w-spa-1

W Centrum Kosmetycznym dworu Elizy goście trafiają pod opiekę najlepszych specjalistów z zakresu Medycyny Estetycznej i Rehabilitacji, korzystających z najnowszych zdobyczy technologii i form odnowy biologicznej. Idea SPA – zdrowie przez wodę – została w Dworze Elizy oparta o najnowsze rozwiązania z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej. Goście mogą korzystać z basenu, saun (suchej i parowej), sali fitness, zabiegów hydroterapeutycznych oraz nowoczesnych gabinetów zabiegowo-relaksacyjnych. Szeroka gama zabiegów oparta została na składnikach pochodzenia naturalnego, a połączenie skuteczności natury i innowacyjnych rozwiązań kosmetycznych sprawia, że kobiety w ciąży mogą liczyć na spełnienie oczekiwań, przy zapewnieniu pełnego poczucia bezpieczeństwa.

 

Kontakt

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

NFZ, NZOZ, lekarze i cała reszta
> niechcemisie napisał/a:Ostatnio gdyby nie czyjeś znajomości, wykończyłby mnie ból. Ktoś załatwił mi...
Jedzenie do pracy
Woda i napoje, herbata, kawa firmowa jest, możliwość podgrzania na kuchence gazowej, pomieszczenie...
Jakie programy o gotowaniu są najle…
Lubię Ewę Wachowicz bo nie udziwnia, tylko gotuje potrawy, które każdy może zrobić...