Hotel rehabilitacyjno-wypoczynkowy w górach – idealne miejsce na zadbanie o siebie i na romantyczny wypoczynek | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Hotel rehabilitacyjno-wypoczynkowy w górach – idealne miejsce na zadbanie o siebie i na romantyczny wypoczynek

6 grudnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Wyjazd w góry może być odpowiedzią na wiele potrzeb. Dla jednych oznacza całodzienne wędrówki i zdobywanie szczytów, dla innych białe szaleństwo, a jeszcze dla innych doznania związane z prostą regionalną kuchnią, świeżym górskim powietrzem i bliskim kontaktem z naturą. Jeśli jednak wyjeżdżający w góry zdecydują się na wyjazd do Świeradowa – Zdroju, warto, aby odwiedzili Hotel****Medical Spa Malinowy Dwór. Tworzy on nową nową jakość pobytu w górskich okolicach, oferując pobyty wypoczynkowe, rehabilitacyjne, oraz dając możliwość spędzenia weekendu w spa.  Warunku pobytowe w  Hotel****Medical Spa Malinowy Dwór.

Medical Spa Malinowy Dwór

Jeśli chodzi o hotele Świeradów jest miejscowością dość bogato w nie wyposażoną. Dlatego tworząc Hotel Malinowy Dwór postarano się, aby posiadał bogatą ofertę pobytową, pozwalającą gościom zarówno na leniwy jak i aktywny wypoczynek, podreperowanie zdrowia, oraz spędzenie romantycznych chwil we dwoje. Oddano do dyspozycji gości 68 komfortowo wyposażonych pokoi, zapewniając możliwość pobytu 121 osobom w pokojach jedno – i dwuosobowych, z których część posiada balkony. Wśród gościnnych pomieszczeń znajdują się również 2 apartamenty i 3 pokoje typu superior. Dodatkowym atutem jest najlepsze spa na Dolnym Śląsku

basen Medical Spa Malinowy Dwór

Hotel należy do sieci Malinowe Hotele, lidera obiektów rehabilitacyjno-wypoczynkowych Medical & Resort SPA w Polsce, obejmującej m.in. hotele spa dolnośląskie, czy hotele spa podkarpackie. Stąd też jego goście mogą oczekiwać warunków pobytowych i obsługi na najwyższym poziomie, gwarantowanym uznaną renomą tej marki. Ze względu na to, że jest on oddalony ok. 7 km od centrum miasta, dostać się tu można wyłącznie samochodem lub komunikacją miejską. Ale za to gwarantuje on idealne warunki do wypoczynku z daleka od gwaru popularnego turystycznego miasteczka.

Hotel****Medical Spa Malinowy Dwór – idealne miejsce do zadbania o swoje zdrowie.

Znajdujące się w hotelu Centrum Rehabilitacji posiada bogatą ofertę zabiegów rehabilitacyjnych pozwalających na leczenie stawów, zniwelowanie skutków przewlekłych schorzeń, chorób cywilizacyjnych, dysfunkcji narządów ruchu, czy układu mięśniowo – szkieletowego. Jeśli chodzi o bóle stawów leczenie proponowane przez Centrum Rehabilitacji Malinowego Dworu może poszczycić się licznymi sukcesami, potwierdzanymi przez zadowolonych z poprawy swojego zdrowia kuracjuszy.

Leczenie uzdrowiskowe może być realizowane jako:

  • indywidualnie dobrane do potrzeb pacjentów okazjonalne zabiegi rehabilitacyjne
  • cyklicznie odbywające się w hotelu turnusy rehabilitacyjne
  • wczasy rehabilitacyjne w wybranym przez gości terminie.

Ofertowana tu kąpiel siarczkowa jest jedynym tego typu zabiegiem w regionie. Ten niezwykle skuteczny zabieg balneologiczny działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i regenerująco, przez co pobyt w hotelu medical SPA połączony z taką kąpielą przyczyni się do budowania odporności i wzmacniania układu immunologicznego. Zmniejszenie ilości przeziębień i infekcji aż do następnego pobytu w tym SPA w górach jest bardziej niż pewne.

Jeśli weekend w SPA, to tylko w Hotelu Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju.

Weekend SPA dla dwojga to znakomite rozwiązanie na spędzenie wspólnie czasu, przy jednoczesnym zadbaniu o ciało i psychikę. Dlatego hotele ze SPA są tak często wybierane przez pary na weekendowy wypoczynek lub kilkudniowy pobyt. Hotele SPA w górach oceniane są jako te, które gwarantują nie tylko relaks, ale również niezwykłe przeżycia estetyczne i turystyczne. Weekend w SPA Hotelu Malinowy Dwór to na przykład niepowtarzalna możliwość podziwiana panoramy Pogórza Izerskiego ze znajdującego się na hotelowym tarasie zewnętrznego jacuzzi.

Hotel ten poleca największe w rejonie Centrum SPA, posiadające 10 gabinetów oferujących specjalistyczne profesjonalne zabiegi na twarz, ciało i włosy. Stosowane w nich balneokosmetyki z najwyższej półki wzmacniają efekt masek, peelingów, ceremonii i masaży. Pakiety SPA oferowane przez Centrum są odpowiedzią zarówno na potrzeby pojedynczych gości, jak i tych, którzy planują skorzystanie z dobrodziejstw SPA we dwoje.

SPA Hotelu Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju to 500 m2 strefy Wellness z basenem wypełnionym własną wodą źródlaną, w którym system hydromasaży zadba o wspólny relaks goszczącej tu pary. Kompleks saun z kolei oferuje zaopiekowanie się skórą całego ciała, detoks organizmu i przywrócenie równowagi psychicznej. Po skorzystaniu tych atrakcji wskazany jest wypoczynek, dlatego na koniec pobytu w strefie Wellnes rekomendowany jest pokój relaksu. Tę funkcję spełnia tepidarium wraz z tężnią solankową. Tutaj ukoić można pobudzone pobytem w SPA zmysły.

Hotel SPA, góry za oknami, intymna atmosfera i bogata oferta zabiegów – czego więcej można chcieć, jeśli planuje się romantyczny wypoczynek. A jednocześnie ten sam obiekt wybrać można, jeśli chce się zadbać o swoje zdrowie czy kondycję. Hotele spa są naprawdę obiektami wielofunkcyjnymi, a pobyt w nich zawsze wiąże się z niezapomnianymi przeżyciami. Szczególnie godny polecenia jest właśnie Hotel****Medical Spa Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju, który mimo swojej kameralności spełnia wszystkie warunki aby stać się dla swoich gości wielkim wsparciem w ich staraniach o relaks, budowanie relacji oraz dbanie o zdrowie i kondycję.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy dokarmiacie gołębie?
Gołębie znakomicie sobie radzą bez pomocy człowieka, wystarczy im nie przeszkadzać:)
Kolorowanki
Ze zwierzątkami ma wydawnictwo RM, bardzo fajne są tam też naklejki w środku kolorowanki
Plamki na paznokciach
Czasem to wpływ toksyn, które kumulują się w organizmie.
Co kupić na prezent dla mężczyzny -…
Dobre perfumy zawsze są na miejscu.