Grupa Wydawnicza Foksal poleca prezenty na Dzień Dziecka!. Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet! Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Grupa Wydawnicza Foksal  poleca prezenty na Dzień Dziecka!

27 maja 2019, dodał: DagmaraM
Artykuł zewnętrzny

Z okazji Dnia Dziecka oferujemy dla naszych najmłodszych czytelników najpiękniejsze książki w fantastycznych cenach! A także gry dla całej rodziny!

W promocji książek z wydawnictwa Wilga znajdują się tytuły dla każdej grupy wiekowej – dla maluchów książeczki kontrastowe, dla starszych poręczne wydania z dużą ilością ilustracji oraz kartonowymi stronami i wreszcie przepiękne boardbooki – z pouczającymi opowieściami. Polecamy szczególnie: serię książeczek przybliżających w piękny sposób zmienny świat przyrody, ilustrowanych przez Brittę Teckentrup. W tej pt. „Drzewo” pojawiająca się na kolejnych stronach wycięta dziupla, pozwala śledzić wraz z zamieszkującą ją sową następujące w przyrodzie przemiany, a uroczy wierszowany tekst i czarujące ilustracje ożywiają scenki w wyobraźni czytelników. To idealna pozycja dla przedszkolaków!

KsiężycDrzewo

Dla najmłodszych mamy również pouczającą serię „Maluch poznaje świat”. Znajdują się w niej książki, w których główny bohater (mały nosorożec lub mały miś) przeżywa ciekawą i zabawną przygodę. Mnóstwo śmiechu, pozytywnych wspomnień i morał, który możemy przekazać dziecku po lekturze.

A dla nastolatków świetne powieści przygodowe, takie  jak: „Chłopiec z ostatniej ławki” – poruszająca problem uchodźców, czy też „Blaszak” – fantastyczna historia o robocie, który myślał, że jest człowiekiem.

Polecamy również serię  „Akademia jednorożców” – dla wszystkich wielbicieli tych fantastycznych zwierząt oraz „Kocia kawiarenka” – dla miłośników mruczących futrzaków.

Nie zapomnieliśmy także o grach wydawanych przez FoxGames. Mamy coś dla najmłodszych – planszówki: „Moja rodzina” lub „Droga do przedszkola”, gry  wymagające refleksu  jak „Tutti Frutti” czy „Fliper”, a także takie, gdzie zamiast rywalizacji warto postawić na kooperację  – jak nagrodzony Zabawką Roku „Straszny dwór”. Jednym słowem: jest w czym wybierać!

 

Zapraszamy po więcej wspaniałych prezentów dla Waszych dzieci na stronę www.gwfoksal.pl


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jakie radio?
Ja bardzo lubię słuchać radia RMF FM lub radia ESKA
kto jest fotografikiem?
Artysta fotografik zajmuje się robieniem zdjęć, przekazując innym swoją wizję świata bądź dokumentując zastaną rzeczywistość....
hollywoodzki uśmiech - czy to możli…
Hollywoodzki uśmiech to nic innego jak wcześniej wspomniany biały uśmiech, symetryczny i pozbawiony...
Ubiór na rozmowę kwalifikacyjną
W przypadku kobiet mogą być to ciemne jeansy, koszula i marynarka lub kardigan/sweter...