Grupa Wydawnicza Foksal  poleca prezenty na Dzień Dziecka!

27 maja 2019, dodał: DagmaraM
Artykuł sponsorowany

Z okazji Dnia Dziecka oferujemy dla naszych najmłodszych czytelników najpiękniejsze książki w fantastycznych cenach! A także gry dla całej rodziny!

W promocji książek z wydawnictwa Wilga znajdują się tytuły dla każdej grupy wiekowej – dla maluchów książeczki kontrastowe, dla starszych poręczne wydania z dużą ilością ilustracji oraz kartonowymi stronami i wreszcie przepiękne boardbooki – z pouczającymi opowieściami. Polecamy szczególnie: serię książeczek przybliżających w piękny sposób zmienny świat przyrody, ilustrowanych przez Brittę Teckentrup. W tej pt. „Drzewo” pojawiająca się na kolejnych stronach wycięta dziupla, pozwala śledzić wraz z zamieszkującą ją sową następujące w przyrodzie przemiany, a uroczy wierszowany tekst i czarujące ilustracje ożywiają scenki w wyobraźni czytelników. To idealna pozycja dla przedszkolaków!

KsiężycDrzewo

Dla najmłodszych mamy również pouczającą serię „Maluch poznaje świat”. Znajdują się w niej książki, w których główny bohater (mały nosorożec lub mały miś) przeżywa ciekawą i zabawną przygodę. Mnóstwo śmiechu, pozytywnych wspomnień i morał, który możemy przekazać dziecku po lekturze.

A dla nastolatków świetne powieści przygodowe, takie  jak: „Chłopiec z ostatniej ławki” – poruszająca problem uchodźców, czy też „Blaszak” – fantastyczna historia o robocie, który myślał, że jest człowiekiem.

Polecamy również serię „Akademia jednorożców” – dla wszystkich wielbicieli tych fantastycznych zwierząt oraz „Kocia kawiarenka” – dla miłośników mruczących futrzaków.

Nie zapomnieliśmy także o grach wydawanych przez FoxGames. Mamy coś dla najmłodszych – planszówki: „Moja rodzina” lub „Droga do przedszkola”, gry  wymagające refleksu  jak „Tutti Frutti” czy „Fliper”, a także takie, gdzie zamiast rywalizacji warto postawić na kooperację  – jak nagrodzony Zabawką Roku „Straszny dwór”. Jednym słowem: jest w czym wybierać!


 

Zapraszamy po więcej wspaniałych prezentów dla Waszych dzieci na stronę www.gwfoksal.pl

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
STOP