URODA I ZDROWIE

„Gra w manipulacje. Postaw na swoim i nie daj się oszukać” – recenzja

21 listopada 2016, dodał: Milena

Jesteś poddawany manipulacji lub sam manipulujesz innymi – tak przedstawia się dzisiejsza rzeczywistość. W domu, w pracy, w szkole – wszędzie możemy zetknąć się ze źródłami nacisku, takimi jak prośby, sugestie, uwodzenie czy wykorzystywanie posiadanej władzy. To wszystko formy tak zwanej ukrytej manipulacji, pod wpływem której robimy daną rzecz, uznając ją za własną inicjatywę, podczas gdy tak naprawdę działanie to zostało nam zasugerowane z zewnątrz.

gra-w-manipulacje-net1

Książka „Gra w manipulacje. Postaw na swoim i nie daj się oszukać” to lektura godna polecenia osobom, które chcą zrozumieć istotę i techniki manipulacji, by móc się przed nią bronić lub też wykorzystywać ją w swoim interesie. Co bardzo ważne, autorzy zapoznają odbiorcę z tajnikami manipulacji poprzez zastosowanie wielu ciekawych i szczegółowo opisanych przykładów. Umożliwia to lepsze i bardziej obrazowe zrozumienie przedstawionych treści.

W tym poradniku nie znajdziemy suchej teorii, lecz życiowe porady odnoszące się do sytuacji, które zdarzają się na co dzień. Dzięki nim już nie będziemy bezbronni wobec osób, które stawiają na swoim manipulując innymi.

Sięgnij więc w jesienny wieczór po książkę „Gra w manipulacje” i odkryj drzemiący w tobie potencjał, który pomoże Ci otworzyć się na nowe możliwości. W końcu nie bez powodu powszechna prawda głosi, że kto się nie rozwija, ten się cofa.

 

Książkę poleca Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne – można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy za udostępnienie egzemplarza do recenzji –
Redakcja

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Poncho - nadal modne?
Myślę, żeby sobie teraz kupić jakieś poncho, które jest kolorowe? Niestety nie ma takiego...
Fajny kardigan na wiosnę?
> coolinarna napisał/a:> Ja lubię nosić kamizelki wiosną, dają ciepło a jednocześnie można założyć...
Dania na imprezę dla dzieci
A może postaw na firmę organizacyjną? Ja zdecydowałam się i...
Ciekawe propozycje filmowe w tv
A ja lubię seriale typu Korona królów czy ostatnio Młody Piłsudski, można dowiedzieć...