Głęboka rekonstrukcja włosów MEDAVITA

13 kwietnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Linia Beta-Refibre, włoskiej marki MEDAVITA odbudowuje, regeneruje, rewitalizuje i wzmacnia włókna włosów. Chroni je przed szkodliwymi procesami fizjologicznymi (odwodnienie, starzenie) i chemicznymi oraz czynnikami środowiskowymi. Dzięki głębokiej rekonstrukcji kruche, zmęczone, matowe i osłabione włosy odzyskują witalność i siłę.

Receptura linii Beta-Refibre została oparta o:

  • beta-karoten – antyoksydant zapobiegający działaniu wolnych rodników i fotostarzeniu, źródło witaminy A, która bierze udział we wzroście i odbudowie tkanek i błon śluzowych, chroni przed zanieczyszczeniami środowiska.
  • Amino Concentrée – kompleks 3 czystych aminokwasów: seryny, treoniny i karbocysteiny, które dzięki małej masie cząsteczkowej docierają bezpośrednio do wewnętrznej warstwy włókien włosów. Odbudowują je i odżywiają ich strukturę.
  • kompleks aminkwasów arginina, glicyna i kwas glutaminowy odbudowujących keratynę, chroniących przed uszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki chemiczne, ciepło oraz stres. Zmniejszają także elektryzowanie się włosów i mają właściwości powlekające, które wspierają proces regeneracji.

Beta-Refibre Nettare Ristrutturante

Krem/nektar do włosów

Upiększający krem do włosów o natychmiastowym działaniu. Ujarzmia niesforne pasma i działa intensywnie naprawczo. Zawiera beta-karoten, który aktywnie wspomaga proces kosmetycznej odbudowy, chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi naturalnym odwodnieniem i starzeniem, a także środkami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Kompleks Amino Concentré długotrwale je wzmacnia. A dodatek oleju sezamowego sprawia, że krem intensywnie odżywia i rozświetla łamliwe, przeciążone, zmęczone, matowe i osłabione włosy. Formuła bez spłukiwania.

pojemność 150 ml

cena 137 zł

Beta-Refibre Maschera Restitutiva

Maska odbudowująca

Maska o delikatnie kremowej konsystencji i działaniu przeciwstarzeniowym, naprawczym oraz intensywnie odżywiającym włókno włosa. Pokrywa je ochronną warstwą, która uszczelnia łuski i sprawia, że są bardziej błyszczące, zwarte i podatne na układanie. Zawiera odbudowujący beta-karoten chroniący włosy przed szkodami spowodowanymi procesami fizjologicznymi (wysuszanie i starzenie) oraz czynnikami chemicznymi i środowiskowymi. Zastosowanie w preparacie kompleksu Amino Concentrée zapewnia długotrwałe wzmocnienie włókien. Maska polecana jest do włosów osłabionych, zniszczonych, matowych, cienkich, o średniej grubości. Po jej stosowaniu są wzmocnione, odpowiednio nawilżone, pełne blasku i łatwe w rozczesywaniu.

pojemność 150 ml

cena 153 zł

Beta-Refibre Microemulsione Ricostruttrice

Mikroemulsja odbudowująca

Głęboko restrukturyzująca mikroemulsja w sprayu o działaniu naprawczym. Natychmiast wzmacnia włókna, nadaje im większą objętość, blask, połysk i miękkość. Zawiera Beta-karoten wspomagający regenerację i ochraniający włosy przed szkodami spowodowanymi procesami fizjologicznymi (wysuszanie i starzenie) oraz czynnikami chemicznymi i środowiskowymi. A dobroczynny kompleks Amino Concentré długotrwale je wzmacnia. Mikroemulsja polecana jest w szczególności do włosów cienkich, których kondycję zauważalnie poprawia.

 pojemność 150 ml

cena 119 zł

 

Beta-Refibre Szampoo Reconstructive

Szampon odbudowujący

Szampon o działaniu odbudowującym i przeciwstarzeniowym. Dokładnie oczyszcza włosy z wszelkich zanieczyszczeń i dostarcza im składników niezbędnych do regeneracji. Zwiększa objętość i energetyzuje. Zawiera beta-karoten, który wspomaga rewitalizację, ochrania włosy przed szkodami spowodowanymi procesami fizjologicznymi (wysuszanie i starzenie) oraz czynnikami chemicznymi i środowiskowymi. Formuła szamponu została wzbogacona także cennym kompleksem Amino Concentrée, który natychmiastowo i bezpośrednio pielęgnuje włókna oraz długotrwale je odbudowuje. Szampon polecany jest do włosów zniszczonych, osłabionych, matowych. Po jego użyciu są nawilżone i wzmocnione, odzyskują swoją witalność i blask.

pojemność 250 ml

cena 99 zł

MEDAVITA to włoska marka kosmetyków do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów.

Teraz dostępna w sklepie:

www.beabeleza.pl

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...