Głęboka rekonstrukcja włosów MEDAVITA

13 kwietnia 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Linia Beta-Refibre, włoskiej marki MEDAVITA odbudowuje, regeneruje, rewitalizuje i wzmacnia włókna włosów. Chroni je przed szkodliwymi procesami fizjologicznymi (odwodnienie, starzenie) i chemicznymi oraz czynnikami środowiskowymi. Dzięki głębokiej rekonstrukcji kruche, zmęczone, matowe i osłabione włosy odzyskują witalność i siłę.

Receptura linii Beta-Refibre została oparta o:

  • beta-karoten – antyoksydant zapobiegający działaniu wolnych rodników i fotostarzeniu, źródło witaminy A, która bierze udział we wzroście i odbudowie tkanek i błon śluzowych, chroni przed zanieczyszczeniami środowiska.
  • Amino Concentrée – kompleks 3 czystych aminokwasów: seryny, treoniny i karbocysteiny, które dzięki małej masie cząsteczkowej docierają bezpośrednio do wewnętrznej warstwy włókien włosów. Odbudowują je i odżywiają ich strukturę.
  • kompleks aminkwasów arginina, glicyna i kwas glutaminowy odbudowujących keratynę, chroniących przed uszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki chemiczne, ciepło oraz stres. Zmniejszają także elektryzowanie się włosów i mają właściwości powlekające, które wspierają proces regeneracji.

Beta-Refibre Nettare Ristrutturante

Krem/nektar do włosów

Upiększający krem do włosów o natychmiastowym działaniu. Ujarzmia niesforne pasma i działa intensywnie naprawczo. Zawiera beta-karoten, który aktywnie wspomaga proces kosmetycznej odbudowy, chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi naturalnym odwodnieniem i starzeniem, a także środkami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Kompleks Amino Concentré długotrwale je wzmacnia. A dodatek oleju sezamowego sprawia, że krem intensywnie odżywia i rozświetla łamliwe, przeciążone, zmęczone, matowe i osłabione włosy. Formuła bez spłukiwania.

pojemność 150 ml

cena 137 zł

Beta-Refibre Maschera Restitutiva

Maska odbudowująca

Maska o delikatnie kremowej konsystencji i działaniu przeciwstarzeniowym, naprawczym oraz intensywnie odżywiającym włókno włosa. Pokrywa je ochronną warstwą, która uszczelnia łuski i sprawia, że są bardziej błyszczące, zwarte i podatne na układanie. Zawiera odbudowujący beta-karoten chroniący włosy przed szkodami spowodowanymi procesami fizjologicznymi (wysuszanie i starzenie) oraz czynnikami chemicznymi i środowiskowymi. Zastosowanie w preparacie kompleksu Amino Concentrée zapewnia długotrwałe wzmocnienie włókien. Maska polecana jest do włosów osłabionych, zniszczonych, matowych, cienkich, o średniej grubości. Po jej stosowaniu są wzmocnione, odpowiednio nawilżone, pełne blasku i łatwe w rozczesywaniu.

pojemność 150 ml

cena 153 zł

Beta-Refibre Microemulsione Ricostruttrice

Mikroemulsja odbudowująca

Głęboko restrukturyzująca mikroemulsja w sprayu o działaniu naprawczym. Natychmiast wzmacnia włókna, nadaje im większą objętość, blask, połysk i miękkość. Zawiera Beta-karoten wspomagający regenerację i ochraniający włosy przed szkodami spowodowanymi procesami fizjologicznymi (wysuszanie i starzenie) oraz czynnikami chemicznymi i środowiskowymi. A dobroczynny kompleks Amino Concentré długotrwale je wzmacnia. Mikroemulsja polecana jest w szczególności do włosów cienkich, których kondycję zauważalnie poprawia.

 pojemność 150 ml

cena 119 zł

 

Beta-Refibre Szampoo Reconstructive

Szampon odbudowujący

Szampon o działaniu odbudowującym i przeciwstarzeniowym. Dokładnie oczyszcza włosy z wszelkich zanieczyszczeń i dostarcza im składników niezbędnych do regeneracji. Zwiększa objętość i energetyzuje. Zawiera beta-karoten, który wspomaga rewitalizację, ochrania włosy przed szkodami spowodowanymi procesami fizjologicznymi (wysuszanie i starzenie) oraz czynnikami chemicznymi i środowiskowymi. Formuła szamponu została wzbogacona także cennym kompleksem Amino Concentrée, który natychmiastowo i bezpośrednio pielęgnuje włókna oraz długotrwale je odbudowuje. Szampon polecany jest do włosów zniszczonych, osłabionych, matowych. Po jego użyciu są nawilżone i wzmocnione, odzyskują swoją witalność i blask.

pojemność 250 ml

cena 99 zł

MEDAVITA to włoska marka kosmetyków do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów.

Teraz dostępna w sklepie:

www.beabeleza.pl

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio na chyba netflix oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy...
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...