Gdzie można kupić maseczki ochronne najlepszej jakości? Nie daj się oszukać!

19 maja 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Obecnie panująca sytuacja wszystkim daje się we znaki i chociaż wszelkie zakazy ograniczające wyjście z domu powoli zaczynają być wycofywane, wciąż obowiązuje nakaz noszenia maseczki ochronnej w przestrzeni publicznej. Wielu ludzi zaczęło zatem kupować maseczki hurtowo, tak aby były zawsze pod ręką. W poniższym wpisie odpowiemy na pytanie – gdzie można kupić maseczki ochronne dobrej jakości, a także opiszemy na co zwracać uwagę podczas zakupu.

maski+

Nakaz noszenia maseczki w miejscach publicznych

Od 16 kwietnia jesteśmy zobowiązani zakrywać usta i nos podczas podróży miejską komunikacją, jazdy na rowerze, biegania czy nawet podczas zwykłego spaceru. Nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała się w najbliższej przyszłości zmienić, dlatego warto zaopatrzyć się w dobrej jakości ochronne maski. Musimy uzbroić się w cierpliwość i przywyknąć do nowej sytuacji.

Na rynku można zakupić maseczki zarówno jednorazowego, jak i wielokrotnego użytku. I chociaż państwo nie ustaliło żadnych zasad odnośnie rodzaju materiału, z którego powinny być wykonane, coraz więcej osób decyduje się na zakup specjalistycznych maseczek ochronnych, które dadzą najskuteczniejszą ochronę przed zanieczyszczeniami oraz drobnoustrojami.

Rodzaje maseczek ochronnych w sklepie NMedica.com.pl

Bardzo często w Internecie można natrafić na tańsze zamienniki maseczek, które nie spełniają norm, wszelkich standardów oraz nie są zgodne z dyrektywą, dotyczącą wyrobów medycznych. Oszustom zależy na Twoich pieniądzach, a nie na Twoim zdrowiu!

W sklepie NMedica.com.pl możesz zakupić dwa rodzaje profesjonalnych maseczek ochronnych, które są stosowane w szpitalach. W zależności od potrzeb można zakupić zarówno maseczki jednokrotnego użytku, jak i maseczki wielorazowe.

Jednorazowe maseczki ochronne filtrujące wysokiej jakości

Jednorazowe maseczki ochronne to bardzo rozsądny wybór. Po każdym powrocie z miejsc publicznych należy zdjąć maseczkę i wyrzucić do kosza. Dzięki temu, za każdym razem kiedy chcemy wyjść z domu, zakładamy nową i sterylną maseczkę. Nie musisz wtedy obawiać się o czyszczenie i dezynfekowanie maseczki, ponieważ zastępujesz zużytą maseczkę kolejną. Dlaczego warto zdecydować się na ten produkt?

 • maseczka jest trójwarstwowa – zapewnia doskonałą ochronę zarówno dla osoby noszącej, jak również dla ludzi w pobliskim otoczeniu
 • skuteczna filtracja bakterii i wirusów BFE 98%
 • posiada certyfikat CE
 • nie przeszkadza w oddychaniu!
 • jest bardzo prosta w nakładaniu
 • dzięki swojej konstrukcji bardzo dobrze dopasuje się do każdego kształtu twarzy
 • jest hipoalergiczna

Wielorazowe maski ochronne FFP2

Maseczki wielorazowego użytku są polecane osobom, które są zmuszone w nich pracować lub nosić je przez wiele godzin bez przerwy. Chociaż maseczki jednorazowe są skuteczne, to jednak noszone więcej niż raz nie zagwarantują odpowiedniej ochrony.

Maseczka wielorazowego użytku jest zaprojektowana tak, aby ułatwić wielogodzinną pracę. Można ją nosić przez około 2-3 dni pod rząd, a następnie odkażać płynem dezynfekującym i zakładać ponownie. Dlaczego warto zdecydować się na ten produkt?

 • bardzo wysoka skuteczność filtracji BFE,
 • wielokrotność użytkowania
 • bardzo wygodna – odpowiedni zacisk oraz specjalny klips zapobiegają przesuwaniu się maseczki
 • posiada elastyczną gumkę, która nie wżyna się w uszy
 • posiada specjalny zawór wydechowy, dzięki czemu nie ogranicza swobody oddychania
 • jest wykonana z delikatnego i hipoalergicznego materiału

Produkty dezynfekujące w sklepie NMedica.com.pl

Oprócz maseczek, warto również zdecydować się na zakup środków dezynfekujących. Oczywiście, mycie rąk mydłem po każdym powrocie z miejsc publicznych to podstawa, jednak przebywając na zewnątrz nie zawsze mamy dostęp do bieżącej wody.

W takich sytuacjach doskonale sprawdzą się środki dezynfekujące, przeznaczone do stosowania na skórę dłoni. Dzięki temu maksymalnie zwiększamy własne bezpieczeństwo.

W internetowym sklepie NMedica.com.pl można zakupić:

 • alkoholowy płyn do dezynfekcji rąk – 100ml buteleczka płynu o stężeniu alkoholu 68,5%, o zapachu mentolowym! Posiada również właściwości nawilżające, dlatego nie podrażnia skóry dłoni. Odświeżający zapach działa zabija drażniącą woń alkoholu. Płyn posiada skuteczność 99,9% w walce z bakteriami bez użycia wody.
 • chusteczki odkażające – są nasączone 70% alkoholem izopropylowym, można kupować je na sztuki, lub jako cały kartonik zawierający 100 sztuk. Mają właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze, doskonale dezynfekują i nie podrażniają skóry dłoni. Idealne podczas podróży, ponieważ nie zajmują dużo miejsca w plecaku lub torebce, a nawet w kieszeni.
 • kieszonkowy płyn do dezynfekcji maski i dłoni – bardzo łatwy w rozprowadzaniu płyn odkażający z atomizerem, o pojemności 25ml. Bez problemu zmieści się w kieszeni i jest idealny do skóry wrażliwej. Błyskawicznie wysycha, nie klei się i odżywia skórę.
 • płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk – jest to płyn oparty na alkoholu etylowym, zawiera substancję nawilżającą skórę. Płyn o dużej pojemności 1,5l, który można bez problemu przelewać do mniejszych buteleczek, bez obaw o skończenie się produktu.
 • profesjonalny płyn do dezynfekcji powierzchni – duża pojemność 5l i 80% stężenie alkoholu. Jest przeznaczony do użytku profesjonalnego we wszystkich miejscach użyteczności publicznej. Bardzo szybko dezynfekuje powierzchnie i elementy, które będą miały bezpośredni kontakt ze skórą.

NMedica.com.pl – zaufana i uczciwa firma

Podczas zakupu produktów, które wspierają walkę z wirusem, warto dokładnie przeczytać, czy spełniają niezbędne normy i wymogi. Wielu oszustów czai się z każdej strony. Kuszeni prostym sposobem na zarobienie pieniędzy sprzedają nieoryginalne maseczki czy płyny dezynfekujące.

Warto postawić na sklep, który dba by sprzedawane produkty były najwyżej jakości. W sklepie NMedica zarówno maseczki, rękawiczki jak i płyny odkażające są zgodne z dyrektywą dotyczącą wyrobów medycznych, spełniają wymagane standardy i posiadają odpowiednie certyfikaty.

NMedica zależy przede wszystkim na ochronie zdrowia osób, które zdecydowały się na zakup, a nie na ich pieniądzach.

Odwiedź stronę internetową https://nmedica.com.pl/ by jeszcze lepiej zapoznać się z ofertą sklepu. Przeczytaj opinie i przekonaj się, że to dobry wybór!

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Gdzie można kupić maseczki ochronne najlepszej jakości? Nie daj się oszukać!

 1. avatar Mimi pisze:

  Testowałam kilka sklepów pod względenm ajkości maseczek i najlepsze to super bawełna

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Starzejący się pies
Starsze psy często mają problemy ze wzrokiem, warto dbać o ich dietę żeby dłużej...
Do czego pasują zielone buty?
Do brązów i czerni zdecydowanie!
Dania z pestkami
Ja mielę pestki i dodaję do panierki np. smażąc ryby...
Nietypowe dania na święta
U mnie zawsze się piecze mazurki, bo je bardzo lubimy i nie ograniczamy...