Frezarka do pięt – alternatywa dla wizyty u kosmetyczki

21 maja 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Frezarki do pięt to urządzenia, które jeszcze niedawno można było spotkać jedynie w gabinetach kosmetycznych. Dzisiaj bez problemu można kupić proste w obsłudze urządzenie domowe, które skutecznie usunie zrogowaciały naskórek.

Jak działają frezarki do pięt?

WIele osób na pedicure udaje się nie tylko, aby zadbać o piękny kształt i kolor paznokci, ale skutecznie pozbyć się zrogowaciałego naskórka ze stóp. Problem rogowaciejących stóp dotyka bardzo wiele osób, natomiast nowoczesne urządzenia domowe pozwalają usunąć naskórek w bezpiecznych sposób. Dzięki temu w domowych warunkach możesz zadbać o to, by skóra pozostała gładka i miękka. Frezarki do pięt to urządzenia bardzo różnorodne, ładowane akumulatorowo lub elektryczne, do pracy na sucho i mokro. Sprawdź: jaka frezarka do pięt?

Frezarki to elektryczne pilniki, które mają specjalną obrotową głowicę, czasami także szczoteczkę, która pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty. Frezarki przeznaczone do użytku domowego są bardzo bezpieczne i higieniczne. Dają nieporównywalnie lepsze efekty niż stosowanie pumeksów czy tarek. W tym kontekście mogą one więc stanowić realną alternatywę dla wizyt w salonie kosmetycznym.

Co warto wiedzieć o frezarkach?

Frezarki do pięt są bezpieczne, nie naruszają naskórka, a jednocześnie go wygładzają i zmiękczają. Wybierając konkretny model, warto zwrócić uwagę na liczbę głowic dołączonych do urządzenia. Mogą mieć one różnych poziom ścieralności (od gruboziarnistej do delikatnie wygładzającej), co pozwala lepiej dostosować urządzenie do potrzeb konkretnego użytkownika. Obrotowe nakładki wykonane są z różnych materiałów, wybór miedzy nimi to kwestia często indywidualnych preferencji. Frezerki można podzielić także na te do pracy na mokro i sucho. Warto więc wybrać tę, która bardziej odpowiada twoim rytuałom pielęgnacyjnym, przy czym warto sobie zdawać sprawę, że frezarki na mokro wymagają nieco więcej wprawy w obsłudze. Ważne, aby frezarka była mimo wszystko wodoodporna, pracować będzie przede wszystkim w łazience, więc dla bezpieczeństwa taki wybór jest zdecydowanie lepszy. Ważnym elementem oceny powinna być moc obrotów frezarki. Urządzenie może wykonywać około 25 000 obrotów na minutę, ale można kupić również frezarkę, której zakres obrotów wynosi do 40 000. Wszystko zależy od potrzeb, stanu stóp, natomiast trzeba też pamiętać, że zbyt mocna frezarka może nadmiernie usuwać naskórek. Najmocniejsza więc w tym przypadku nie oznacza najlepsza.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Co to jest szczęście?
To coś, do czego dąży się przez całe życie - no bo zawsze...
Stomatologia dziecięca
Szkoda że czekaliście z tym tak długo, taniej i łatwiej jest prostować zęby...
Tanie rozwiązania w domu
Racja, warto pomyśleć jak dać rzeczom drugie życie, zamiast je tak od razu wyrzucać...
Chcę się wyprowadzić od mojego face…
Jak kobieta ma swoje pieniądze to nie ma powodu żeby oszczędzać mieszkając...