1

Temat: Jak utrzymać czystość w łazience?

Łazienka to pomieszczenie, w którym przebywamy bardzo dużo czasu, także musi być czyste. Przeczytałam ostatnio ciekawy artykuł na temat zachowaniu czystości w łazience. Niestety nie każdy pamięta o tym, żeby przed spuszczeniem wody opuścić klapę.

2

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Najlepiej sprzątać na bieżąco.

3

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Ja co tydzień sprzątam i nie mam problemów z utrzymaniem czystości.

4

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Ja tak samo, staram się wszystko ogarniać na bieżąco, inaczej bym utonęła w brudzie.

5

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Ja również sprzątam na bieżąco. To najlepszy sposób na to, aby utrzymać czystość w łazience. Min. raz w tygodniu generalne sprzątanie. A na marginesie. Próbowałyście kiedyś ekologicznych środków czystości? Sprawdzają się? Znalazłam ciekawe produkty i zastanawiam się czy nie spróbować. Wasza opinia?

6

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Nie wyobrażam sobie aby nie dbać o własną łazienkę. I sprzątam nieco częściej niż raz na tydzień. Ostatnio zmieniliśmy kilka rzeczy, więc tym bardziej chce się  przebywać w łazience no i ją sprzątać tak czy inaczej

7

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Nie jest trudno utrzymać czystość w łazience, o ile osoby, które z niego korzystają robią to w sposób higieniczny.

Ostatnio edytowany przez Bernax (2017-08-09 08:45:01)

8

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Ja sprzątam co tydzień i staram się nie ustawiać zbyt wiele rzeczy napółkach i wannie, bo potem człowieka szlag jasny trafia jak musi to podnosić i pod tym wycierać. Wolę na przykład trzymać kosmetyki w jakimś koszyczku.

9

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Tylko w koszyczkach też się zakurzą:)

10

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Warto czyścić na bieżąco i wycierać mokre miejsca, żeby nie rozwinęła się wilgoć na ścianie czy grzyb w zakamarkach kabiny prysznicowej...

11

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Jasne, że łazienkę jak i resztę pomieszczeń warto sprzątać na bieżąco. Jednak są pewne udogodnienia, które wspomogą nas w tym obowiązki i pomogą w utrzymaniu ładu i czystości. Np dozowniki mydła zamiast mydelniczek, które łatwo się brudzą.

12

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

Codzienne sprzątanie daje najlepszy efekt.

13

Odp: Jak utrzymać czystość w łazience?

No ale nie zawsze jest na to czas. Ja sprzątam co 3-4 dni.