1

Temat: Ładny chodnik w ogrodzie

Czy we własnych ogrodach posiadacie jakie chodniki, czy może wyłącznie takie powiedźmy naturalne ścieżki?
Bardzo chciałabym coś zmienić w swoim, stąd też wpadł mi do głowy pomysł, aby zainwestować w takim materiał , którym można by fajnie wyłożyć ładne chodniczki. Co sądzicie o takiej opcji? Wiem na pewno, że tutaj można wybierać spośród wielu wersji kolorystycznych, więc jest pewne pole manewru.

2

Odp: Ładny chodnik w ogrodzie

Mi się podobają ścieżki wyłożone zwykłym kamieniem polnym i takie mam na działce

3

Odp: Ładny chodnik w ogrodzie

U siebie miałem chodniki wyłożone zwykłą szarą kostką brukową, ale zasłyszałem gdzieś że kostkę brukową można malować i kupiłem żółtą i niebieską farbę. Teraz z pewnoscią nie wygląda jak zwykły chodnik, jest baaardzo niebagatelnie ale to nam się właśnie podoba smile

4

Odp: Ładny chodnik w ogrodzie

Farba do kostki brukowej to jest stawianie wszystkiego na głowie. Najpierw wymyśla się kostki o określonej fakturze, barwie, kształcie i krawędziach, żeby potem na to nakłada farbę?!!!!   Już były takie czasy, gdzie wszystko co się da, malowało się „olejną” i było git.

Zamiatać, spłukać, uzupełnić wypłukany piasek - tak się dba o kostkę brukową....

5

Odp: Ładny chodnik w ogrodzie

Projektowanie ogrodów to nie taka prosta sprawa, ładnie zagospodarowany chodnik daje super efekty

6

Odp: Ładny chodnik w ogrodzie

Ja się przeprowadziłam ale jakoś nie mam pomysłu na ogród... nie mam nawet motywacji zeby się za to zabrać

7

Odp: Ładny chodnik w ogrodzie

ja tez nie mam za grosz talentu do takich rzeczy, dlatego wybralam firme zeby zrobili mi pelny projekt od poczatku do konca, zalezalo mi zeby byl bezobslugowy na tyle na ile to mozliwe, bo ja nie za bardzo mam czas zeby tam cokolwiek robic

8

Odp: Ładny chodnik w ogrodzie

Ja mam w ogrodzie ścieżki wysypane otoczakami, ładnie komponują się z zieloną trawą wokół a ogród jest bardziej naturalny.

9

Odp: Ładny chodnik w ogrodzie

Lubię takie ścieżki z kamieni, sama natura

10

Odp: Ładny chodnik w ogrodzie

Zgadza się, fajnie wygląda taka ścieżka do budowy której wykorzystano otoczaki. Nie wyobrażam sobie za to ścieżki z jakiejś tandetnej kostki brukowej czy płyt chodnikowych jak to było w PRL-u.