1

Temat: Travelist

Fajna opcja na krótsze i dłuższe wyjazdy, tegoroczne wakacje nad morzem też mieliśmy dużo taniej właśnie dzięki travelist, a standard jak za normalną cenę,  polecam!

2

Odp: Travelist

Ciekawe, czy mają już jakieś oferty na następne lato...

3

Odp: Travelist

Chętnie bym wyskoczyła gdzieś na weekend, ale  jak zrobi się  trochę cieplej niż teraz...

4

Odp: Travelist

Wiadomo, ze hotelom to się opłaca, bo mają więcej klientów i zysk im się wyrównuje przez to... A ja właśnie szukam okazji do tańszego pobytu w Gdańsku na początku listopada, najlepiej na 3-4 dni

5

Odp: Travelist

Widzę, że są już fajne oferty na grudzień, może gdzieś się wybiorę:)

6

Odp: Travelist

Ostatnio szukałam tam jakiegoś wyjazdu na Mikołajki, ale nic konkretnego nie znalazłam...

Ostatnio edytowany przez pinklogo (2015-11-06 15:29:50)

7

Odp: Travelist

A ja myślę o tym, żeby gdzieś się wyrwać na święta, nie mieć na głowie tych wszystkich przygotowań... Polecicie coś?

8

Odp: Travelist

W górach będzie tłok, więc może jakieś spa na Mazurach? Polecam Miłomłyn:)

9

Odp: Travelist

Ciekawa tego jestem, jeszcze nie skorzystałam ale wygląda to bardzo dobrze. Ja jestem raczej fanką dłuższych wyjazdów wakacyjnych, takich standardowych na 9 albo 14 dni. Wtedy to wypocznę za wszystkie czasy. Ostatnio odwiedziliśmy z rodzinką Grecję autokarem  i było meega fajnie. Pogoda nam dopisała, choć pojechaliśmy we wrzesniu, pozwiedzaliśmy za wszystkie czasy.

10

Odp: Travelist

Super wink Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym smile

11

Odp: Travelist

Jeśli komuś braknie na wyjazd to polecam LatwyKredyt.

12

Odp: Travelist

Obecnie są świetne oferty pobytów nad morzem, nawet o 60% taniej, właśnie tam szukam czegoś na przyszły weekend...

13

Odp: Travelist

Fajnie byłoby gdzieś wyskoczyć  w lutym, muszę tam zajrzeć

14

Odp: Travelist

Oferty last minute są najtańsze tylko często trzeba mieć kogoś do pary do 2-os. pokoju.

15

Odp: Travelist

Nie zawsze, coraz więcej obiektów na 1-os. pokoje