1

Temat: Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi

Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi, czy możecie mi zdradzić, czego na co dzień używacie? Szukam inspiracji, bo wymieniam raz na jakiś czas marki, z których korzystam.

2

Odp: Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi

Kosmetyki działają dużo delikatniej , w końcu peeling to radykalne działanie z samej nazwy:)

3

Odp: Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi

Bardzo mi się podoba ten sklep e-naturalne, bo masz tam wszystko niezbędne do przygotowania własnych kosmetyków. Jeżeli skład ich preparatów, z jakiegoś powodu Ci się nie podoba to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samodzielnie pokombinować. To tylko pokazuje klasę działania i specjalizację.

Ostatnio edytowany przez benia789 (2022-01-04 10:34:22)

4

Odp: Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi

> tendra napisał/a:

> Kosmetyki działają dużo delikatniej , w końcu peeling to radykalne działanie z samej nazwy:)

Też mi się tak wydaje. Takie peelingi wykonywane w gabinetach to już wyższy level niż jakiekolwiek kosmetyki czy peelingi dostępne w drogeriach. Chyba nikt nie umieściłby w kosmetyku takiej ilości kwasów, które rozpuszczają naskórek, bo to musi być stosowane pod kontrolą (albo takiego rodzaju kwasy jak w gabinecie). Jeszcze jakaś nieostrożna użytkowniczka oskarżyłaby potem firmę kosmetyczną za uszkodzoną skórę.

5

Odp: Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi

Ja muszę uważać, bo moja skóra czasem źle reaguje na kwasy...