701

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Pewnie niejedna.

702

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=Tomasz_N]Cześć, jestem zawodowym masażystą , ale czasami mam fantazje o masażu erotycznym... częściowo zresztą spełnione,zdarza mi się masować kobiety, które wolą być nagie podczas zabiegu,w czasie masowania i stosowania technik relaksacyjnych widzę u nich wyraźne pobudzenie, nigdy nie starałem się wykorzystywać moich umiejętności i aparycji do pójścia w dalej...moją fantazją jest właśnie danie jak największej przyjemności bez przekroczenia jakiejkolwiek granicy, tylko czy znajdzie się odważna?[/quote]

Akurat wierzę... Odmawiałeś każdej, która poprosiła wink

703

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ja też mam takie fantazje, ale niekoniecznie z nieznajomym masażystą wink

704

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ja się sama masuję tongue Ale chętnie poćwiczyłabym na kimś. Kupiłam sobie nawet kurs masażu na płycie. Manekina brak.

705

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Fajnie, ale plecy to chyba trudno dosięgnąć?

706

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Bez problemu myję plecy i wsmarowuję balsamy, ale masażu to już nie zrobię smile Masuję swój cellulit big_smile

707

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=malinka][quote=Tomasz_N]Cześć, jestem zawodowym masażystą , ale czasami mam fantazje o masażu erotycznym... częściowo zresztą spełnione,zdarza mi się masować kobiety, które wolą być nagie podczas zabiegu,w czasie masowania i stosowania technik relaksacyjnych widzę u nich wyraźne pobudzenie, nigdy nie starałem się wykorzystywać moich umiejętności i aparycji do pójścia w dalej...moją fantazją jest właśnie danie jak największej przyjemności bez przekroczenia jakiejkolwiek granicy, tylko czy znajdzie się odważna?[/quote]

Akurat wierzę... Odmawiałeś każdej, która poprosiła wink[/quote]

Na pewno znajdą się takie, co będą chciały iść na całość, skoro tak się reklamujesz tą swoją"aparycją" wink

708

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Oj tak takie się trafią, które będą w potrzebie i które będą to chciały zrobić z masażystą hihi tongue ja mogę powiedzieć, że mam marzenia takie moje o trójkącie. Chciałabym go przeżyć w takiej konfiguracji, że mój facet plus moja koleżanka i jeszcze do tego jakieś kajdanki i tego typu atrakcje wink

709

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ech, jak mam takie same marzenia, ale musi być dwóch facetów w tym trójkącie:)

710

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A może tak czworokąt, skoro jesteśmy przy figurach geometrycznych:)

711

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Okrąg , po co się ograniczać tongue

712

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Było już coś takiego, słynne słoneczko w wykonaniu gimnazjalistów, działanie bardzo prokreacyjne...

713

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Gdyby nie prokreacja nastolatków, to pomyślcie, jak słabe mielibyśmy osiągi w przyroście naturalnym...:)

714

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ha ha też prawda smile My z mężem staramy się realizować wszystkie fantazje jakie nam przyjdą do głowy smile  chyba zamówimy sobie nowe gadżety erotyczne. A wy kupujecie kulki gejszy, wibratory itd? Czy nie przepadacie za nimi.

715

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Mam dildo i kulki, ale po okresie fascynacji nimi jakoś teraz je odłożyłam na bok:) Chociaż nie leżą tak zupełnie nieużywane, ale już rzadziej niż kiedyś.

716

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ostatnio mam taką fantazję z pewnym mężczyzną, którego poznałam przy okazji pracy, na wyjeździe i od czasu do czasu mamy kontakt... Ma niesamowite dłonie, ich dotyk przyprawia mnie o dreszcz na samo wspomnienie..

717

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Mimo tego że jestem w związku, zdarza mi się myśleć jakby to było być z kimś innym, np. osobą spotkaną na ulicy. Czasami też chciałbym porozmawiać ze spotkaną osobą, poznać ją, ale jednak się powstrzymuję. Ciekawe czy są osoby, które też tak mają..?

718

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Oj, niegrzeczna, ja tam nie mam takich myśli:) Spróbuj zaczepić jednego to się przekonasz jak zareaguje:)

719

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Jak ja widzę fajne ciacho na mieście to też sobie umiem parę rzeczy wyobrazić wink Co w tym złego?...

720

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Właściwie nic, dopóki nie przejdziesz do czynów oczywiście wink Choć niejeden pewnie byłby zachwycony, że jest tak pożądany wink

721

Odp: Nasze erotyczne fantazje

mimo wszystko nadal uważam że to facet powinien wykonać pierwszy krok, tak że mogą przy mnie czuć się bezpiecznie wink

722

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ostatnio mam fantazje związane z jakimś plenerowym otoczeniem, najlepiej księżycowa noc w środku lasy czy parku smile

723

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Trochę z dreszczykiem.... smile
Ja mam bardziej typowe upodobania...

724

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Mnie kręcą takie trochę włoskie klimaty, typu przystojny mafioso☺