1

Temat: Automaty do kawy

Ktoś z Was prowadzi własną firmę i szuka automatu do kawy, żeby umilić pracę swoim pracownikom? Najlepszą firmą od której możecie sobie zamówić taki automat i macie też zapewniony serwis automatów do kawy. Polecam Wam mają ogromny wybór i ciekawą ofertę dla firm i przedsiębiorstw, także zobaczcie sobie koniecznie smile

2

Odp: Automaty do kawy

U mnie w pracy nie ma nawet czasu na kawę, ciągle jest coś do zrobienia na już:/

3

Odp: Automaty do kawy

W większości firm jest chociaż automat z kawą i każdy sam sobie robi kawę. Myślę, że porządna firma jednak powinna choć w taki sposób dbać o pracowników

4

Odp: Automaty do kawy

My w biurze mamy ekspres do kawy.

5

Odp: Automaty do kawy

Ja również jestem zdania,że warto jest zainwestować w ekspres Saeco . Są to już profesjonalne ekspresy, które sprawdzają się w miejscach, w których wiadomo,ze eksploatacja bedzie większa. Może jednak warto byłoby nie kupować takiego ekspresu ale go wypożyczyć? Dzierżawa nie jest droga. Wszytko mozna sobie wrzucić w koszta oraz nie trzeba jednorazowo inwestować dużej sumy ( ekspresy używane w firmach tanie nie są).

6

Odp: Automaty do kawy

Moim zdaniem jeśli już kupować ekspres to ciśnieniowy. Taki na kapsułki według mnie nie jest zbyt dobry.

7

Odp: Automaty do kawy

Jest wiele dobry ekspresów do kawy, osobiście używałem ekspresu do kawy Saeco ponieważ kawa smakuje wybitnie w tym ekspresie ! Dobrą sprawą że mają odrazu serwis ekspresów w razie problemów  naprawa ekspresowa !

8

Odp: Automaty do kawy

Lepszym wyborem chyba będzie espres do kawy. Są chyba nawet tańsze od automatów  a do automatów trzeba jeszcze wrzucać drobne.

9

Odp: Automaty do kawy

Powiem Wam,że warto jest zapytać się w sklepie o to jaki ekspres do kawy kupić. Jesli nie oientujecie się w modelach to podpowiedzą Wam na co warto jest zwrócić uwagę.Jakiś czas temu mąż równiez kupował ekspres do firmy i zdecydował sie na kupno .

Obsluga w sklepie jest ogarnięta, widać,ze naprawdę znają się na rzeczy tak wiec doradzili mu odpowiedni model.Kupił Philips Minuto. Ekspres robi świetne espresso. Jak bywam u niego w firmie zawsze mi robi. Zastanawiamy się czy nie kupić tego modelu rownież do domu.

10

Odp: Automaty do kawy

Uwielbiam kawę- uwielbiam też eksperymentować z kawą. Ciągle próbuję nowych smaków. Teraz myślę o spróbowaniu kawy o smaku whisky. Później zdecyduję się na orzech laskowy.

11

Odp: Automaty do kawy

Czasem lepiej postawić na włoskie kawiarki . Są to  włoskie kawiarki Top Moka są solidnie wykonane, ręcznie składane 100% made in Italy. Czasem jest to lepsze niż automat do kawy smile

12

Odp: Automaty do kawy

Dzien bez kawy to dzien stracony!!

13

Odp: Automaty do kawy

Nie możesz po prostu kupić dobrej jakości kawy? Kawa w ziarenkach ma najlepszy smak i najlepszą jakość.

14

Odp: Automaty do kawy

Kawa ziarnista jest znacznie lepsza i zdrowsza, aniżeli kawa rozpuszczalna. Na temat tej drugiej tutaj jest ciekawy artykuł, z którym warto się zapoznać. Nie należy narażać swojego zdrowia.

15

Odp: Automaty do kawy

Jeśli biuro nie może sobie pozwolić na zakup automatu do kawy, zawsze może go wydzierżawić. Na rynku jest mnóstwo firm, które zajmują się wynajmowaniem automatów. Musicie tylko podpisać umowę dzierżawy i wszystko będzie załatwione.

16

Odp: Automaty do kawy

Jak by ktoś z was poszukiwał czegoś takiego typowo pod firmę to może warto zerknąć na sprzęt  , gdzie mają różne propozycje ofert poleasingowych. Warunki fajne, licytacja dosyć szybka i czasem opłacalna.

17

Odp: Automaty do kawy

Można kupić zwykły automat i też się sprawdzi w niewielkiej firmie... Nie każdy pracownik pije kawę...