101

Odp: Fitness w domu

Kudi, a znasz może jakieś treningi na yt dla leniuchów, które są dobre na początek?

102

Odp: Fitness w domu

niechcemisie są też króciutkie treningi również dla początkujących.

103

Odp: Fitness w domu

na dobry początek ćwiczeń w domowym zaciszu polecam aerobik

104

Odp: Fitness w domu

Kudi7, idąc za Twoją radą poszukałam takich, które mają w nazwie "dla początkujących". Za pierwszym razem po samej rozgrzewce miałam dość big_smile Przyznaję, że bardzo przykrym zaskoczeniem było dla mnie to, że nie mam takiej formy jak wtedy, kiedy przestałam ćwiczyć i że męczą mnie rzeczy, które kiedyś nie wymagały ode mnie wysiłku. Powrót do formy będzie ciężkim wyzwaniem. Myślałam, że skoro coś było dla mnie tak łatwe kiedyś, to będzie takie nadal.

105

Odp: Fitness w domu

Na youtube są fajne filmiki jak ćwiczyć w domu, polecam

106

Odp: Fitness w domu

ja w domu tylko jakieś delikatnie rozciągania czy brzuszki robię. Wolę pośmigać na rowerze na dworze. Lubię taką aktywność bo sobie zwiedzam okolice. A jak wrócę to siadam na matę masującą i daję relaks zmęczonym mięśniom. Super sprawa. Zero zakwasów obojętnie ile km zrobię

107

Odp: Fitness w domu

ja od rozpoczęcia kwarantanny ćwiczę z filmikami na yt i naprawdę polecam, po dwóch wyzwaniach (30 i 90 dni) spadłam 2 rozmiary, teraz miałam przerwę trochę ale znowu wracam big_smile  no siłownie zamknięte więc co zrobić big_smile

108

Odp: Fitness w domu

Ja ostatnio kupiłam matę i ćwicze z Chodakowską smile

109

Odp: Fitness w domu

Matę już mam, teraz trzeba wygospodarować trochę miejsca i czasu na ćwiczenia...

110

Odp: Fitness w domu

Właśni szukam pomysłów na ćwiczenia bez przyrządów w domu...