1

Temat: Ekspresowa dieta

Czy któraś z Was ma może jakiś patent na ekspresową dietę? Muszę szybko schudnąć, a kompletnie nie wiem, jak to zrobić...

2

Odp: Ekspresowa dieta

Jest taki patent, ale trochę niezdrowy - nic nie jeść przez miesiąc:) Jak przeżyjesz, będziesz laska!

3

Odp: Ekspresowa dieta

Można zacząć od oczyszczania organizmu, jednodniowej głodówki, ale dłuższej nie polecam...

4

Odp: Ekspresowa dieta

Jest tych diet bardzo dużo. Jest konkretnie w czym wybierać. Moją ulubioną dietą jest dieta paleo. Wybierz ją a  nie pożałujesz.

5

Odp: Ekspresowa dieta

A może spróbujesz wspomagać się regularnym stosowaniem błonnika, pestek moreli czy guarany?

6

Odp: Ekspresowa dieta

Dziewczyny, żadnych ekspresowych diet. One tylko rozregulowują organizm doprowadzając do wzdęć i zaparć. Sama tego doświadczyłam, już nie pamiętam nawet jak długo musiałam pić 2 l wody dziennie by wszystko wróciło do normy. Zdecydowanie polecam zdrową i zrównoważoną dietę

7

Odp: Ekspresowa dieta

Teeth ma rację co do tego, że ekspresowe diety mogą wam zniszczyć zdrowie - popatrzcie sobie na dietę dukana - wszyscy tak za nią szaleli, a potem nagle się okazało że niszczy w ekspresowym tempie nerki. Jeśli chcecie podejść do tego racjonalnie to powiem wam jak ja zrobiłam. Najpierw 2 tygodnie na rozruch czyli oczyszczanie, ułożenie odpowiedniej diety, przyzwyczajenie się do ruchu. W tym okresie pomoże wam herbata oczyszczająca - to wam pozwoli rozhulać metabolizm i doda energii smile Do tego dochodzi dieta - niskie ig, bez cukru i wszystko to co jest nieprzetworzone i nie ma metrowego składu, nic więcej wam nie trzeba smile No i ruch - ja polecam zumbę i spacery. Jeśli nie macie większych schorzeń to przy takiej diecie na spokojnie dacie radę zrzucić ok 4 kilogramy tyogdniowo :-)

8

Odp: Ekspresowa dieta

ja podobnie jak teeth miałam więcej skutków ubocznych takiej szybkiej diety niz korzysci-zatem apeluje o rozwage w tym temacie ł smile mi już po kilku dniach było dużo lepiej

Ostatnio edytowany przez lansik8 (2017-05-06 20:31:45)

9

Odp: Ekspresowa dieta

Ekspresowych metod to chyba nie ma... Myślę, że trzeba uzbroić się w cierpliwość. Można zmienić swoje nawyki i działać. Ruch, zdrowe jedzenie i czas. Na pewno popatrz na ofertę sklepów ze zdrową żywnością i trochę poczytaj na ten temat. Musisz zmienić swoje podejście.

10

Odp: Ekspresowa dieta

Dużo czasu minęło od walki z nadwagą owszem sporo schudłam bo prawie 11 kg i było mega mimo dyscypliny, nerwicy, chwil zwątpienia. Potem przyszedł ciężki czas poddałam się i wróciło 10 kg czułam się źle, byłam zła na siebie,ale znów przyszedł okres walki zrzuciłam to i znów 10 kilo mniej. Teraz próbuję jeszcze zrzucić parę kilo, ale czuję że znowu mam dość że nie chce więcej walczyć że mam dość tej słabości i mimo zdjęć z przeszłości jaka byłam a jestem to ja nie mam chęci już walczyć może dlatego że jestem z tym sama? Powie mi ktoś jaki mam mieć na to patent jak się nie poddać i nie wrócić do otyłości?

11

Odp: Ekspresowa dieta

Żadna dieta nie odchudzi ekspresowo...

12

Odp: Ekspresowa dieta

Dla mnie ćwiczenia to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. W krótkim czasie hamuje łaknienie i przyspiesza metabolizm a kilogramy lecą w dół.

13

Odp: Ekspresowa dieta

Wątpię żeby istniał jakiś cudowny sposób na takie szybkie odchudzanie. Lepiej trzymać się z daleka od takich metod. W końcu zdrowie jest tylko jedno i szkoda je marnować na jakieś tabletki czy inne magiczne sposoby na odchudzanie.

14

Odp: Ekspresowa dieta

Niestety jak się długo tyło, tak się długo chudnie, nic nie zmienia się z dnia na dzień.
Ja stosuję dietę  i  treningi  w domu i mam super efekty. Chudnę w zdrowym tempie, jem smacznie i zdrowo, nie truję się jakimiś chemicznymi specyfikami, które rujnują zdrowie, portfel i po odstawieniu ich efekty wracają szybko.
Mam ułożony plan treningowy pod moje cele i nie ma drogi na skróty, trzeba się zdrowo odżywiać i regularnie ćwiczyć.

15

Odp: Ekspresowa dieta

nie polecam takich "ekspresowych diet", zwykle polegają na szybkiej utracie wody z organizmu,a le można przy okazji sobie nieźle zaszkodzić..

16

Odp: Ekspresowa dieta

Niezdrowe jest takie ekspresowe odchudzanie, bo po nim jest zwykle efekt jojo...

17

Odp: Ekspresowa dieta

Lepiej odchudzać się stopniowo- wtedy jest zdrowiej dla naszego organizmu a i efekt będzie trwalszy. Ja ćwiczę kilka razy w tygodniu i z rezultatów jestem zadowolona:)

18

Odp: Ekspresowa dieta

Więcej ćwiczyć, jeść więcej białka i nie podjadać smile

19

Odp: Ekspresowa dieta

Można żyć na samej wodzie kilka dni, tylko to jest osłabienie organizmu i nie ma się siły na nic poza chudnięciem:D