1

Temat: Najbardziej wiosenna zupa

Najbardziej wiosenną zupą jest krem z zielonego groszku i pora. Zupa jest zielona jak wiosna i bardzo odświeżająca.

2

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Uwielbiam zielony groszek, zwłaszcza w sałatkach!

3

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

A udało Wam się już gdzieś znaleźć groszek cukrowy? Chodzą słuchy, że na niektórych targach warzywnych są.

4

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Ato ja nigdy nie kupowałam. Dla mnie najbardziej wiosenna jest botwinkowa.

5

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Ja w sumie nie przepadam za zupą botwinkową. Wolę ją w wersji z kaszotto.

6

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Ostatnio zajadam się zupą kalafiorową, a kalafior - kilka kawałków - dodaję nawet do rosołu wink

7

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Dobry jest kozi krem z białych warzyw  smile Znalazłam niedawno ten przepis i od razu zrobiłam smile Pychaaaaa wink

8

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

A lubicie zupy azjatyckie? A jeśli tak, to jakie najbardziej?

9

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Kuchnia azjatycka mi bardzo smakuje. Ale lubię też takie trochę nietypowe potrawy jak np. zupa chlebowa. Często w kuchni stawiam także na składniki sezonowe więc zupa wiosenna z groszku pewnie by mi bardzo smakowała.

10

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Mi się z wiosną i latem kojarzą zupy owocowe, a teraz jest o tyle fajnie, że  macie całkiem szeroką ofertę takich zup, które można dostać w każdym większym markecie. Kto nie miał okazji to niech sobie spróbuje tutaj macie na stronie podane jakie są dostępne smaki i jak wyglądają opakowania.

11

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Szpinakowa, zupa krem z pora, ze szparagami... smile Chłodniki smile

12

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Mi też się z wiosną a zwłaszcza z latem kojarzą zupy owocowe, od dawna ich nie jadłam w tym roku koniecznie muszę to nadrobić!

13

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

A to mi owocowe - z latem. Z wiosną na pewno kojarzę zupę z botwinki.

14

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Chłodniki. Ogórkowy i ze świeżych rzodkiewek.

Uwielbiam również zupę ze świeżej fasolki szparagowej której nie gotuję zimą bo nie mam z czego ( a fasolki mrożonej nie lubie). Za to latem bardzo czesto, czasami nawet co tydzień. Zupa jest bardzo sycaca tak wiec w takie gorące dni spokojnie zastapi obiadek z mięsem.

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-06-29 15:04:41)

15

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

wielowarzywna smile ze świeżych warzyw

16

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Ja uwielbiam jeszcze krem ze szparagów. To prawdziwie wiosenna zupa!

17

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Kalafiorowa, brokułowa, botwinka smile Kocham te zupy jeszcze jak mają dużo marchewki pietruszki to mogę je jeść bez końca smile

18

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

W naszym domu najbardziej lubimy warzywne zupy. Są treściwe, zdrowe i smaczne. Niestety jako pracująca mama nie zawsze mam czas na to, aby stać przy garach pół dnia więc mam szybkowar.  Moje gotowanie dziś trwa chwile np. zupa jarzynowa, kalafiorowa gotowanie 10 minut, ziemniaki 7 minut smile

Ostatnio edytowany przez margo5000 (2018-08-15 12:10:05)

19

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Najbardziej wiosenna jest zupa jarzynowa z groszku, marchewki i ziemniakow big_smile

20

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Dobrym sposobem jest gotowanie zup w szybkowarze, tak by były gotowe, ale nie rozgotowane. Wtedy zupa jest jeszcze bardziej odświeżająca.

21

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Omm... koperkowa smile Lekka, z taką świeżą, młodą marcheweczką, zabielona jogurtem greckim, posypana siekanym szczypiorkiem.

22

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

U mnie to szczawiowa, zdecydowanie:)

23

Odp: Najbardziej wiosenna zupa

Lubie wiosną jeść lekkie warzywne zupy i barszcze