26

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Też myślę, że pomogą ci olejki. Jeśli nie masz czasu na tradycyjne olejowanie to spróbuj sobie np. serii arganowej Argan Oil od Inoaru. Masz tam szampon i odżywkę, idealne do codziennej pielęgnacji. Nawilżają, zmiękczają, czuć,że te olejki faktycznie działają i widze, że włosy ładnie po nich błyszczą smile

27

Naprawdę warto pomyśleć o olejkach do włosów.

28

A próbowałaś pytać się u jakiegoś dobrego fryzjera? Może będzie  wstanie Ci coś dobrego doradzić smile

29

Spróbuj olejku z czarnuszki, mi bardzo pomógł smile a do mycia włosów używam szamponu z olejkiem arganowym smile

30

rozważałaś keratynowe prostowanie? to zabieg, który nie tylko prostuje, wygładza włosy, ale też intensywnie je zmiękcza i nawilża. a efekty utrzymują się czasem nawet przez pól roku. tylko zwróć uwagę, jakiej keratyny używa twój fryzjer.

31

Miałam to samo ale zadziałał olejek z czarnuszki smile możesz sobie sprawdzić, bo nie jest jakiś drogi, w rossku chyba za 6 czy 7 zł kupuje

32

Moim włosom bardzo pomaga olejowanie ale tylko olejem kokosowym

33

Chcesz efektu, to spróbuj z czymś sprawdzonym, co ma dobre parametry i prawdopodobnie powinno pomóc. Postawisz na byle co, to nic z tego nie będzie. Tylko wybrane kosmetyki rzeczywiście dają radę.

34

Oleje nie nadają się do wszystkich włosów, zwłaszcza farbowanych, bo wypłukują kolor. Zastanów się lepiej od czego włosy są takie przesuszone? Może za często je myjesz? Albo suszysz w zbyt wysokiej temperaturze? Może pomyśl o delikatniejszej suszarce? Są takie, które suszą w niższej temperaturze ale za to silniejszym strumieniem powietrza, więc finalnie trwa to dokładnie tyle samo

35

Nie wierze, ze olejki nie dzialaja, przeciez to jest metoda na nawet najbardziej beznadziejne przypadki. Jak je stosowalas, ktorych olejkow uzywalas?

36

Keratynowy zabieg daje naprawdę rewelacyjne efekty. Jakiś czas też nakładałam olej kokosowy i nawet dawał radę ale trochę upierdliwy w użyciu wink

37

> radda napisał/a:

> Chcesz efektu, to spróbuj z czymś sprawdzonym, co ma dobre parametry i prawdopodobnie powinno pomóc. Postawisz na byle co, to nic z tego nie będzie. Tylko wybrane kosmetyki rzeczywiście dają radę.

jak ktos ma przesuszone wlosy to nie powinien ich farbowac i zacznijmy moze od tego.