51

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Hohohohohoho Kochana! Z moim amplitunerem z miejsca wskoczylibyśmy w fazę.

Ze mną nie ma żadnych przeciwfaz! wink

Polaryzujesz to?

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-04-19 16:01:54)

52

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Plus i minus zawsze się odepchną, nie jesteś samoukiem elektrykiem?

53

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Milagro, mam jednak wrażenie, że to Ty spałaś na lekcjach fizyki.

Jest zgoła odwrotnie wiesz?
Plus i minus nie dość,  że się przyciągają, to jeszcze iskrzy między nimi.
Nasza laborantka wittchen mołgaby coś tu napomknąć, bo się specjalizuje w tym...

Ja tylko proszę, nie dotykaj już prostownika i transformatora, bo mimo, iż Cię nie znam, to jednak zależy mi na Twoim przetrwaniu, milady!

54

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Niemożliwe... Jak iskrzy, przecież to płynie w gniazdkach w domu, jakby tak było to co rusz by były pożary, a tak to są tylko w wyniku awarii

55

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Konkretniej plus płynie do minusa.

W sumie nawet w naszej atmosferze też tak jest, że to nie ciepło ochładza się od zimna, tylko zimno jest narzegawne od ciepła.

Podążasz Słodka?

56

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Z taką wiedzą na pewno niejednej zawrócisz w głowie:)

57

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

[quote=Tminus19]W sumie nawet w naszej atmosferze też tak jest, że to nie ciepło ochładza się od zimna, tylko zimno jest nagrzewane od ciepła.[/quote]

Racja! Dziś to ja jestem takim zimnem, które poszukuje ciepła, żeby się ogrzać...

58

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Kalinka, noooooo! A weź obczaj, że w ogóle ciepło to forma energii. Jego miarą jest tak de facto szybkość ruchu atomów.

Także jak w ciepły letni wieczór idziesz lekko nagrzana pustą ulicą z gorącym facetem, który uwodzi Cię nieustannie i doprowadza do całkowitego przegrzania systemu, to ostatecznie Twoje atomy zap----ją niczym dzikie.

Pytanie gdzie nabierają największych prędkości? wink

36 - no bo to był zwodniczy dzień. Słońce, a polarne powietrze, no u nas przynajmniej.
Ta wiosna obfituje w różne konfiguracje klimatyczne. Słychać to po churchlających wszędzie niewiastach.

Założyły getroidy i luźny top, a tu kaszana.
Też należałaś do optymistek modowo-pogodowych? wink

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-05-14 01:24:17)

59

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

[quote=Tminus19]Także jak w ciepły letni wieczór idziesz lekko nagrzana pustą ulicą z gorącym facetem, który uwodzi Cię nieustannie i doprowadza do całkowitego przegrzania systemu, to ostatecznie Twoje atomy zap----ją niczym dzikie.

Pytanie gdzie nabierają największych prędkości? wink[/quote]

Wtedy jest gonitwa: ja gonię ciepły wieczór, a on mnie:)

60

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Jestem realistką pogodową, ale niestety, im bardziej jest zimno, tym trudniej mi się ogrzać, nawet jeśli grubo się ubiorę. Świadomość zimna jest tak sugestywna...

61

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

[quote=Tminus19]Konkretniej plus płynie do minusa.

W sumie nawet w naszej atmosferze też tak jest, że to nie ciepło ochładza się od zimna, tylko zimno jest narzegawne od ciepła.

Podążasz Słodka?[/quote]


Tak, przyjmijmy że to jestem ten plus wink Tylko akurat pod ręką nie mam żadnego większego zbiornika wodnego, żeby popłynąć...

62

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Ja myślę jednak, że atomy osiągają prędkość warp-7 w okolicach przykrocznych.
No, ale Kot może gonić, kot przecie łowcą jest...

36 powiedz to Inuitom, ha!
Wychodzi na to, że powinni mieć po 16 skór z 18 karibu, a tymczasem chodzą w jednej...
...zmarzlak taki z Ciebie he? Dziś to pewnie nóżki masz jednak na wierzchu, światu objawione...

Rozumiem milagro, że Twój plusik chce popłynąć do T-minusa?
Polecam! Tym bardziej, że tam aż niemal 17 Amperów, Woltów, Omów, Omeg i Tesli (to odnośnie pola). smile

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-05-16 15:47:13)

63

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Dziś to insza inszość, można się opalać, więc korzystam smile

64

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

[quote=incognito]Rozumiem milagro, że Twój plusik chce popłynąć do T-minusa?
Polecam! Tym bardziej, że tam aż niemal 17 Amperów, Woltów, Omów, Omeg i Tesli (to odnośnie pola). smile[/quote]

M-plus i T-minus = P-omyłka...?

65

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

To skoro tak nam pogodowo się układa, to należy zaznaczyć, że dziś to już inna bajka jest, no w Wlkp. na pewno.
Raz słońce, raz znowu deszcz i wicher. Szkoda mi patrzeć na damskie duszyczki, co to dziś krótkie oficerki czy sukieneczki założyły.

A co założyła TrzydziestaSzósta?

Phaha, Milagro, osz Ty.
Po znaku równości powinno być I-dylla. wink

66

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

"Dyla" to powinnam dać jak tylko za blisko podejdziesz... wink

67

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Dzisiaj zabrałam nawet ze sobą kurtkę ( niezbyt grubą, ale zawsze) - przezorna zawsze ubezpieczona wink

68

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Wracając do tematu - wczoraj rano miałam okazję oglądać taką scenę niedaleko szkoły - ok. 13-14-letni chłopiec z włosami do ramion dość gęstymi czekał z plecakiem na swoją koleżankę, a zanim ona dotarła to on schowany za żywopłotem układał swoją fryzurę taką dużą szczotką, pewnie zwędzoną matce lub siostrze...:) Po chwili patrzę a tu podchodzi do niego rówieśnica, nawet ładna, więc to chyba na niej chciał wywrzeć to dobre wrażenie fryzurą:)

69

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

No na mnie to dopiero wywarłaś wrażenie.

O ile jako obiektywny obserwator zniosę wszystko, to jednak martwi mnie, że podglądasz chłopców schowanych za żywopłotem.
Podglądaczko! wink

Lepiej powiedz jak sobie później wieczorem sama w łóżku imaginowałaś tą szczotkę.......... że co czesała? wink

70

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

13-14 lat, to to wiek, w który chyba każdy chłopiec chce wyglądać jak Bieber i ten pewnie też hoduje grzywę pod  idola swojej upatrzonej wink

71

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Nie podglądam wcale, żywopłot był koło chodnika którym szłam, a chłopiec stał na skraju chodnika tuż koło żywopłotu. I nic sobie nie imaginowałam bo to takie dziecko było, nawet szczotka mu nie pomogła żeby znialeźc się w moich myślach big_smile

72

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

W tym wieku na pewno grzywą zaimponuje, potem wymagania wzrosną i do tej szczotki będzie musiał dokupić co nieco...

73

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Sobie jak sobie - głównie to jej będzie musiał dokupić tego i owego... smile

74

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

W takim wieku, w jakim jest, to by się musiał przede wszystkim zastanowić na przeniesieniem grzywy z głowy, na klatę... i dalej.

75

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Z włosami na głowie nie miał problemu, aż za dużo bym powiedziała, więc i na klacie pewnie mu się zasieją wink