1

Temat: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Jakich akcesoriów do makijażu najczęściej używacie ? Ja korzystam z pędzla do pudru, pędzla do różu, pędzelków do cieni, odżywki do brwi w celu ich ułożenia, a także patyczków kosmetycznych, takich z różnymi końcówkami.

2

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Trudno mi znaleźć dobre aplikatory do cieni. Ktoś może jakieś polecić?

Pędzli mam trochę, ale rzadko używam. Do pudru wolę mniej profesjonalny od pędzla płatek.

3

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Polecam z całego serca pędzel Hakuro H50S.Nadaje się zarówno do nałożenia podkładu płynnego jak również pudru sypkiego,bronzera czy różu.Jest genialny i tani:)

4

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Ja używam pędzla do różu z Inglota, niekiedy pędzelków do cieni czy do podkładu. Jednak moim ulubieńcem jest pędzel do pudru XL z Sephory! ;D Jest z naturalnego włosia przez co nie drapie. Nie wypadają z niego także włosy. Cenę ma trochę zawrotną jak na pędzel jednak jest jej wart wink

5

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

[quote=rudzielec1984]Polecam z całego serca pędzel Hakuro H50S.Nadaje się zarówno do nałożenia podkładu płynnego jak również pudru sypkiego,bronzera czy różu.Jest genialny i tani:)[/quote]
Pedzel idealny? do podłaku i sypkich rzeczy? Trochę kurde mnie to nie przekonuje....jak dla mnie jeżeli coś jest do wszystkiego to jest do nieczego bo nei ma rzeczy idealnych....

6

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=rudzielec1984]Polecam z całego serca pędzel Hakuro H50S.Nadaje się zarówno do nałożenia podkładu płynnego jak również pudru sypkiego,bronzera czy różu.Jest genialny i tani:)[/quote]
Pedzel idealny? do podłaku i sypkich rzeczy? Trochę kurde mnie to nie przekonuje....jak dla mnie jeżeli coś jest do wszystkiego to jest do nieczego bo nei ma rzeczy idealnych....[/quote]

Zapewne teoria, ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego ma zastosowanie do wiekszosci rzeczy, ale ja pedzel przetestowalam na wlasnej skorze i u mnie sprawdzil sie bardzo dobrze. Nie widze przeciwskazan:) Byc moze pedzel ten moze byc  wielofunkcyjny z tego wzgledu, ze jego ksztal i wlosie umozliwiaja aplikacje zarowno pudrow plynnych jak i sypkich. Oczywiscie zachecam do testow na wlasnej skorze:)

7

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Pędzle E.L.F. polecam!

8

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Pędzle kupuje przeważnie tam, gdzie akurat jest promocja. Korzystam też z rekomendacji znajomych. Akcesoria są dla mnie ważne, bo lubię wykonywać zabiegi kosmetyczne. Przeważnie kupuje większą ilość w hurtowniach, np. Cosnet ma bardzo duży wybór. Wszystko warto testować na sobie, jak już ktoś wyżej napisał wink

9

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Warto też zainwestować w żele hybrydowe i. Rewelacyjnie się sprawdzają. Jeśli chcemy kompleksowo o siebie zadbać, to myślę, że naprawdę warto. W ten sposób można sporo zaoszczędzić.

10

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Wybór odpowiednich pędzli jakpozwoli nam zrobić odpowiedni makijaż. Tracimy mnóstwo czasu na poprawki makijażu. To bywa bardzo wkurzające.

11

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Ja używam przede wszystkim pędzla do pudru i pędzelka do cieni do powiek. Muszę sobie właśnie jakieś nowe kupić, bo tych starych używam już od kilku lat i nie są w najlepszym stanie. Znacie może markę Hakuro? Widziałam, że mają właśnie spory wybór pędzli do makijażu.

12

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Podobno teraz Hebe wypuściło swoją serię pędzli do makijażu i podobno wypadają całkiem nieźle..
Będę musiała sama wypróbować.
Póki co u mnie super się sprawdza Hakuro

13

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Nie bawię się w malowanie oczu, więc tak naprawdę wystarcza mi gąbeczka wink

14

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Ale pędzle masz tez do konturowania twarzy np wink

15

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

gąbeczka do podkładu i pędzel do różu, w zasadzie nic więcej do kolorówki nie mam

16

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

ja sobie świetne pędzle zamówiłam w Kontigo, dla mnie najlepszy sklep z kosmetykami, duży wybór a ceny bardzo przystępne. Dużo promocji i prezenty przy zamówieniach

17

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Kupiłam na Aliexpres zestaw pędzli w puszce Naked3 i jestem zadowolona. Co prawda nie używam wszystkich, ale ta puszka mnie skusiła big_smile

18

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

gąbka do podkładu, pędzel do różu, do rozświetlacza, jeden do nakładania cieni i jeden do rozcierania w załamaniu. to taki codziennik smile

19

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Ja mam taki zestawik na gotowo i mi wystarcza do zabawy z makijażem. smile

20

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Ja mam tylko pędzel do różu, a do cieni jest w paletce mały aplikator i też nim się fajnie nakłada cienie.

21

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Kupiłam sobie fajny komplet 5 pędzli i one są super:)

22

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Mam 2 pędzle  z Melkiora, bardzo dobra jakość!

23

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

A tak serio, to ilu pędzli używacie w codziennym makijażu? Macie takie, które leżą zupełnie niepotrzebne?

24

Odp: Pędzle i akcesoria kosmetyczne

Mam do pudru i cieni, codziennie ich używam. Innych nie mam i nie potrzebuję.