1

Temat: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Coraz częściej słyszymy o tym, że jedno z narzeczonych w ostatniej chwili rezygnuje ze ślubu, uciekając sprzed ołtarza lub w ogóle nie zjawiając się na uroczystości.
W takim razie jak uniknąć takiej sytuacji? Macie swoje sprawdzone sposoby "przetestowania" tej drugiej osoby, aby nie zawiodła w kluczowym momencie, gdy wszyscy goście czekają na Was w kościele lub USC? Jak wybrać dobrze, by później w ostatniej chwili nie zostawić partnera czy partnerki bez słowa wyjaśnienia?

2

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Moja przyjaciółka tak zrezygnowała ze ślubu, ale tydzień przed weselem, bo się dowiedziała, że jej facet sypia z jej młodszą siostrą
A jak wybrać sobie męża bez pomyłki? Dobre pytanie - nie znam odpowiedzi niestety...

3

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Zawsze myślałam że uda się sprawdzić przed ślubem, czy to człowiek z charakterem - ale sama się mocno zawiodłam i teraz już ie daję takich rad...

4

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Najlepszą metodę ma moja koleżanka - już drugiemu powiedziała że jest w ciąży żeby sprawdzić reakcję - i ten obecny się nie wystraszył i nie uciekł jak tamten. To może i sprzed ołtarza nie zwieje...

5

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Trochę ryzykowne, bo potem trzeba to jakoś okręcić... Poza tym to co powiedziane, może się sprawdzić - i co wtedy?
Myślę, że to kwestia szczęścia, czy uda nam się trafić na odpowiedniego kandydata. Czasem ten z pozoru idealny jest naprawdę draniem, a inny, wyglądający na nieodpowiedzialnego, zmienia się dla swojej kobiety... Tu nie ma reguł

6

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Zawsze można powiedzieć że się okres spóźniał... wink

7

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Moja mama dwa razy zrywała zaręczyny  -raz na miesiąc przed weselem, a raz na dwa tygodnie przed... Teraz śmieje się że do 3 razy sztuka -  i że najlepiej wybrała:)

8

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Wolałabym tego uniknąć, raczej stawiam na to, że przemyślana decyzja ma małe ryzyko niepowodzenia. Poza tym - co ma być to i tak będzie

9

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

No to mam teraz do myślenia, bo 8 września biorę ślub...

10

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Gratulacje - 3mamy kciuki!

11

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Myślę, że los czasem jest mądrzejszy od nas - jak facet ucieknie sprzed ołtarza to nie będziecie się z nim męczyć przez całe życie. Trzeba znaleźć dobre strony w tej sytuacji...

12

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Nie ma tego złego... ja chyba uczynię to swoją dewizą zyciową.
Tylko nie rozumiem ludzi, którzy tak do ostatniej chwili z tą ucieczką czekają. Ślepi, głupi, niedojrzali i nieodpowiedzialni.

13

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

chyba nie ma odpowiedzi na to pytanie - niestety...

14

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Mam koleżankę, która niedoszły ślub i niezjawienie się narzeczonego przypłaciła depresją i niechęcią do życia...

15

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Bardzo trudne pytanie i nie umiem odpowiedzieć.
Wszystko wyjdzie w praniu, trzeba się docierać, uczyć na wzajem.

16

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

życie weryfikuje jakimi jesteśmy ludźmi i jak się zachowamy przed ołtarzem i potem w życiu codziennym. To, że się ma dobrego męża/żonę można stwierdzić dopiero 40 lat po ślubie

17

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

40?
Dopiero?
Raju, to faktycznie jeszcze trochę mnie czekania czeka..

18

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Tego się chyba nie da przewidzieć!!!! Wychodzi na to, że trzeba po prostu spróbować smile

19

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Nie brać ślubu, wtedy męża nie będzie i pomyłki też...:/

20

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Poznaje się często dopiero w małżeństwie.

21

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Niestety nie można tego przewidzieć. Wychodzę z założenia, że aby decydować się na ślub trzeba poznać faceta we wszystkich możliwych sytuacjach - tych skrajnie dobrych i skrajnie niefajnych. Wtedy mamy pewien pogląd jak facet się zachowuje. Do tego dochodzi i z tego się wywodzi kwestia zaufania smile

22

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Zadaj sobie pytanie: "Czy z tym człowiekiem mogę zbudować przyszłość, co mogę zaakceptować,
a co definitywnie mi nie pasuje". Zamiast tracić energię na zmienianie jego, pomyśl o własnych oczekiwaniach od tej relacji. Jest jeszcze druga strona medalu - być może wiążesz się z kimś,
kto po prostu do ciebie nie pasuje? Zamiast przerabiać na siłę faceta, poszukaj tego właściwego.

23

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

najlepiej jest po księgowemu zrobić bilans plusów i minusów na 2 stronach kartki i jeśli bilans bezie choć na +3 to go brać:)

24

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

A po ślubie i tak na nic ta księgowość big_smile

25

Odp: Jak uniknąć pomyłki w wyborze męża?

Andrzej Poniedzielski powiedział - ale o kobietach - coś w tym guście; Kobiety nie zmienisz, możesz tylko zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni wink