126

Odp: Moje odchudzanie

Ja też ostatnio jakoś nie mam ochoty na kolację. Tak ogólnie to sałatki uwielbiam, ale czasem brak mi pomysłu co do przygotowania. Za to za słodkościami przepadam i niestety to mnie gubi:(

127

Odp: Moje odchudzanie

co do sałatek, to najlepiej dodawać do nich lekkie dipy na jogurcie naturalnym, bo majonez należy na pewno odstawić! I żadnych sałatek z makaronem smile bo tuczą... a ja tak uwielbiam sałatkę z makaronem i kurczakiem hmm eeeeh

128

Odp: Moje odchudzanie

Faktycznie lepiej jeść ryż niż makaron. Ja osobiście uwielbiam kaszę gryczaną smile

129

Odp: Moje odchudzanie

No nie wiem, ryż po Fukushimie może być napromieniowany... Mam małą obsesję na tym punkcie wink

130

Odp: Moje odchudzanie

Do makaronów też dodają różne świństwa, dopiero co była afera...

131

Odp: Moje odchudzanie

A ja przepadam za ziemniakami, choć tuczą...

132

Odp: Moje odchudzanie

Jak już mówimy o obsesjach też trafiła mi się sól...podobna do tej drogowej z jakimiś kamykami ;p

133

Odp: Moje odchudzanie

Ja staram się jak mogę unikać majonezu chociaż tak mi smakuje... Co do tej soli to faktycznie strach jest ,gdyż nie wiadomo było na co się trafi... Może to pozostałości po akcji ,,Zima 2011/2012,, ;P

Ostatnio edytowany przez angelusia (2012-08-25 18:35:45)

134

Odp: Moje odchudzanie

Oj dziś u mnie pogoda nie zachęca do ćwiczeń na świeżym powietrzu:( W takim razie trzeba poćwiczyć w domku:)

135

Odp: Moje odchudzanie

polecam ćwiczenia rozciągające na początek dnia i przed każdą gimnastyką - wtedy nie będzie zakwasów!

136

Odp: Moje odchudzanie

Nie no dziewczyny! Bez paniki i przesady!!!
Gdyby tak myśleć, to musielibyśmy zupełnie nic nie jeść!
panga na sterydach, tuńczyk z ołowiem, sól z ulicy, makaron ze świństwami, ryż napromieniowany!
A nasze ziemniaki z Randapem big_smile
Nie no bez przesady. Trzeba jeść większość produktów (oczywiście z pewnych źródeł) ale w małych i rozsądnych ilościach, bo eliminowanie całych zestawów produktów pozbawi nas wielu składników odżywczych, których nie uzupełnimy innymi lekami i suplementami.
Wszystko z umiarem!

137

Odp: Moje odchudzanie

Ja mieszkam na wsi, więc świeże owoce i warzywka są na miejscu:) Dziś trzeba troszkę się poruszać smile Do biegu, gotowi, start!!!:)

138

Odp: Moje odchudzanie

no to nie ma na co czekać - warzywa i owoce z własnej działki, bez nawozów - to samo zdrowie!!!!

139

Odp: Moje odchudzanie

Dziewczyny, a czy któraś z Was słyszała o diecie jajecznej?
Ja słyszałam niewiele i nie wiem dokładnie na czym ona polega, ale wydaje mi się nieracjonalna, zwłaszcza jeśli wiadomo, ze nie należy jeść więcej niż kilka jajek na tydzień...?

140

Odp: Moje odchudzanie

A to ciekawe, przecież jajka straszą cholesterolem.. Może same białka trzeba w niej jeść?

141

Odp: Moje odchudzanie

Jajka są w diecie wysokobiałkowej, a o diecie jajecznej zaraz poczytam, faktycznie może być niezdrowa

142

Odp: Moje odchudzanie

Dobrze się składa, bo lubię jajka, taka dieta mi pasuje!

143

Odp: Moje odchudzanie

Ja mogę jeść ale tylko takie ekologiczne, od mojej babci, bo te ze sklepu są jakieś wodniste, nie zauważyłyście?

144

Odp: Moje odchudzanie

Dziewczyny sama poczytałam i jestem w szoku! Trzeba zjeść 6 jaj dziennie!!! I to z majonezem albo jakimś tłuszczem i podobno można stracić nawet 5kg w ciągu kilku dni!!!

145

Odp: Moje odchudzanie

ta dieta jest bardzo drastyczna bo można schudnąć dużo w krótkim czasie, a organizm się wyczerpuje -więc nie polecam i sama nie mam zamiaru stosować, wolę chudnąć powoli ale bez uszczerbku na zdrowie, nie chcę potem płacić za głupotę!

146

Odp: Moje odchudzanie

Znam jedną dziewczynę, co kupuje ciągle preparaty na przeczyszczanie, wszystko fajnie, bo może szybko schudnąć, ale nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje przyniesie jej to w późniejszym wieku a mianowicie problemy z jelitami ;/

147

Odp: Moje odchudzanie

[quote=Alexa07]Znam jedną dziewczynę, co kupuje ciągle preparaty na przeczyszczanie, wszystko fajnie, bo może szybko schudnąć, ale nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje przyniesie jej to w późniejszym wieku a mianowicie problemy z jelitami ;/[/quote]

dokładnie!!! to niby szybko pomaga wydalić to co się zjadło w nadmiarze, ale jak jelita się przyzwyczają to już swoich własnych odruchów nie będą miały!!! Zniszczy sobie dziewczyna zdrowie!!! Przecież na każdej ulotce i opakowaniu preparatu przeczyszczającego jest napisane, żeby nie brać ciągle tylko ewentualnie 2 dni pod rząd, a jak nie skutkuje iść do lekarza, ale to dla ludzi z problemami z wypróżnianiem a nie na schudnięcie!

148

Odp: Moje odchudzanie

O diecie jajecznej przyznam się szczerze nie słyszałam. 6 jajek codziennie, masakra!!! A co do tych produktów na przeczyszczenie to fakt. Wiele ludzi stosuje tego typu działania aby schudnąć.

149

Odp: Moje odchudzanie

tyle, że nie liczą się z konsekwencjami!

150

Odp: Moje odchudzanie

I właśnie to jest najgorsze: (