176

Odp: Kawa

[quote=emilia_s292]A próbowałyście tę nową Daubwe Egberts (czy jakoś tak) bo słyszałam,że pyszna.[/quote]


pycha kawa big_smile
ale wolę taką w złotym opakowaniu, nie jest tak mocna.

177

Odp: Kawa

niestety nie próbowałam ;(

178

Odp: Kawa

a mnie ta czarna bardzo odpowiada; ale nie jej cena sad

179

Odp: Kawa

ja czekam na jej próbki - kiedyś dawno na ich stronce coiś wypełniałam, ciekawe czy jeszcze przyślą...

180

Odp: Kawa

[quote=a.filipowska]ja czekam na jej próbki - kiedyś dawno na ich stronce coiś wypełniałam, ciekawe czy jeszcze przyślą...[/quote]
no to czekamy razem smile
daj znać jak dostaniesz smile

181

Odp: Kawa

Ja też czekam...

182

Odp: Kawa

gdzieś na jakimś innym forum czytałam, że do kogoś po 3 miesiącach przyszła, więc mam nadzieję, bo ja tak jakoś ponad miesiąc temu wypełniałam

183

Odp: Kawa

ja też czarną wolę, ale cena z kosmosu

184

Odp: Kawa

[quote=a.filipowska]ja czekam na jej próbki - kiedyś dawno na ich stronce coiś wypełniałam, ciekawe czy jeszcze przyślą...[/quote]

ja też coś u nich wypełniałam i miałam za to dostać próbki kawy, ale nadal nic nie dostałam sad a wypełniłam już  z miesiąc temu, jak nie lepiej...

185

Odp: Kawa

Ja też czekam.....kiedyś przysłali mi próbkę proszku oczywiście długo czekałam i proszek był przeterminowany...

186

Odp: Kawa

ja dostałam ostatnio  próbke kawy nawet nie wiem  musze spróbować leży

187

Odp: Kawa

a ja dziś kupiłam tą kawę dabwe coś tam, bo akurat mi się skończyła - patrze w sklepie 11zł za opakowanie plus czekolada Lindta, no to wzięłam bo wcale nie tak drogo... jacobs był droższy....

188

Odp: Kawa

11 zł, to super cena, choć zależy jaka pojemność..?

189

Odp: Kawa

[quote=a.filipowska]11 zł, to super cena, choć zależy jaka pojemność..?[/quote]
takie zwykłe duże... rany... 250?? 500g? ... taka prostokątna kostka standardowa wink
nie mam tego przy sobie więc nie sprawdzę sad

190

Odp: Kawa

250 przypuszczam, bo to standard smile

191

Odp: Kawa

ale jak kostka to mielona pewnie? bo rozpuszczalne to tak raczej około 16 pln dlatego się zdziwiłam...

192

Odp: Kawa

raczej tak ale to i tak promocja, bo ona droższa dużo

193

Odp: Kawa

a mi sie śmietanka do kawki skończyała i zrobiam taki mix, kóry tak sobie smakuje
2 łyzeczki kawki rozpuszczalnej i 2 capucino orzechowe - żadna rewelacja, ale jak nie mam śmietanki to kawy nie wypiję

194

Odp: Kawa

ja też tylko z mlekiem lub śmietanką smile a używacie takiej sypnej czy w płynie? Ja za tą sypaną to tak nie przepadam...

195

Odp: Kawa

Ja tylko sypaną z mlekiem.....w płynie to lubie w lecie z lodami...

196

Odp: Kawa

z mleczkiem takim niebieskim niesłodzonym, ale to tylko rozpuszczalną, którą pijam może raz na tydzień;
sypana ma być czarna z odrobiną cukru smile

197

Odp: Kawa

kawa strasznie zdrożała nescafe przecież kiedyś nie była taka droga!

198

Odp: Kawa

tym bardziej, że neska najlepsza dla mnie sad

199

Odp: Kawa

a ja nie lubię nescafe... jakoś mi ie podchodzi, tak samo jak tchibo rozpuszczalna
a śmietanka,. mleko tylko w płynie!!

200

Odp: Kawa

ja lubię nescafe i z mleczkiem też, nawet z miodem próbowałam zamiast słodzić cukrem, pyszne!