201

Odp: Kawa

o z miodem nie próbowałam,
Ale nie słodzę już prawie rok...

202

Odp: Kawa

ja ostatnio właśnie dostałam lipowy miodzio i zamiast cukrem słodzę miodem i zdrowsze i pyszniejsze!

203

Odp: Kawa

a ja też kawkę mioduję wink a herbaty nie słodzę już 2 lata

204

Odp: Kawa

też bym chciała nie słodzić cukrem , spróbuje ale nie wiem czy wyjdzie

205

Odp: Kawa

ja słodzę, ale kawę to na czybek łyżeczki, a herbatę połówką, nawet dla syna, który słodkiej nie wypije (kiedyś poszedł do sąsiadki, a ta słodzi dzieciom 2 łyżeczki i stwierdził - mama jaka paskudna ta herbata była)

206

Odp: Kawa

jejku! to fajnie po prostu tak sie nauczył i nie lubi za słodkiej, muszę koniecznie spróbować i wiem że na początku będzie trudno ale warto!

207

Odp: Kawa

od małego tak był uczony, tym bardziej, że po prostu często zabierał moją herbatę jak przestygła, bo ja lubię bardzo gorącą - a teraz to wiadomo - przyzwyczajenie smile i to zdrowe, z czego nawet wcześniej nie zdawałam sobie sprawy smile

208

Odp: Kawa

ja jeszcze marze nauczyć sie pić zieloną herbate piję ją ale rzadko a chciałoby sie żeby to weszło w nauk , to samo zdrowie!

209

Odp: Kawa

Szczególnie na zęby. Moje dzieci też już się przestawiły. Na początku było trudno, bo wcześniej wszyscy słodziliśmy, a teraz rzuciliśmy. smile

210

Odp: Kawa

ja się nie nauczę niestety, bo dla mnie ona śmierdzi jak ścierka do podłogi i mnie normalnie odrzuca, nie dam rady... sad

211

Odp: Kawa

wiem , ja sobie kupuje zieloną o smaku cytrynowym to już lepsza

212

Odp: Kawa

A ja mam z opuncją i idę sobie właśnie zaparzyć, bo mi przypomniałyście. big_smile

213

Odp: Kawa

o! widzisz czasem i my możemy czymś służyć innym!

214

Odp: Kawa

Dziękuję bardzo...

215

Odp: Kawa

ja do zielonej się próbuję też przekonać, zraziłam się jak wypiłam zieloną z liptona - piękny był zapach,, ale nie mogłam przełknąć. Teraz już piję bez obrzydzenia, ale taką bez żadnych innych smaków - w saszetkach najlepsza jest z herbapola - bez dodatkowych aromatów i zapachów, albo zwykła liściasta

216

Odp: Kawa

a mi bardzo smakuję zielona herbata z LIPTONA big_smile

217

Odp: Kawa

[quote=angelcity89]a mi bardzo smakuję zielona herbata z LIPTONA big_smile[/quote]

cytrynowa Ok, ale zielona zielona - jedną saszetkę wypiłam

218

Odp: Kawa

Ja pij,ę zieloną z cytryną.... i czerwoną też piję

219

Odp: Kawa

czerwonej nie cierpię wink śmierdzi mi strasznie tongue

220

Odp: Kawa

oj tak, ta też wonieje niemiłosiernie

221

Odp: Kawa

Ale cytrynowa nie jest taka zła

222

Odp: Kawa

czasem dla zdrowia wiele zrobimy nawet smród można zignorować

223

Odp: Kawa

nie ma mowy, dla mnie zapach to niezwykle istotny składnik smile

224

Odp: Kawa

no rozumiem ciebie i to bardzo dobrze bo ja np. na niektore zapachy potrafie wymiotować tak nie znoszę

225

Odp: Kawa

ja tak reaguję na zapach benzyny, momentalnie torsje