101

Odp: Kawa

extra, tylko co to za kawa ... pomarańczowa

102

Odp: Kawa

Oj tam, fotka taka byle jaka czy coś...

103

Odp: Kawa

ale pomysł pierwsza klasa, szczególnie ze później można ja zjesc

104

Odp: Kawa

[quote=pinkmause]Dobra kawa - dobry pomysł smile

Projekt jadalnego kubka na kawę Lavazza wenezuelskiego projektanta Luis Enrique Sardi.

Kubek – ciastko ma wewnątrz cukrową powłokę, która zabezpiecza pojemnik przed zamoczeniem. Po wypiciu kawy, kubeczek się zjada. Mniam big_smile

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images36.fotosik.pl/110/c7344b10175d5423.jpg[/img][/url][/quote]


świetne big_smile
chętnie zjadłabym takie ciasteczko smile

105

Odp: Kawa

ja się zapchałam kremówkami, a kawa mi wystygła sad

106

Odp: Kawa

o, bardzo dobry patent - tylko żeby kubeczek był z kakaowego ciasta to by jeszcze lepiej było smile

107

Odp: Kawa

ale mi smaku narobiłaś na te kremówki oj .....

108

Odp: Kawa

nie tylko Tobie... wink

109

Odp: Kawa

już dawno w brzuchu i tyle, czasami tak mnie najdzie ochota i sobie zamówię do domciu...

110

Odp: Kawa

i Ci przywożą ..... To niezła kawiarnia albo ciastkarnia ....szok

111

Odp: Kawa

no a jak, gratis do domku, a ciasto czasem jeszcze cieplutkie...

112

Odp: Kawa

a ja patrze na zegarek a tam 21:10 wiec nawet sklepik osiedlowy - zamkniety
ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - 1 dzien bez slodyczy - zaliczony

113

Odp: Kawa

dobrze, że nie mam takich możliwości jak pinkmause, bo by się niebezpiecznie zrobiłao... tongue

114

Odp: Kawa

o tak, bardzo źle by się skończyło dla mojego postanowienia trzymania diety smile na razie tylko postanowienia, ale kroczkami i do przodu

115

Odp: Kawa

Ja już po jednej kawie...druga na imieninach....

116

Odp: Kawa

a ja dopiero 1, a ie mam nawet czasu biegać za 2, a taksię znowu brzydko robi na świecie

117

Odp: Kawa

ja wogóle dzisiaj nie piłam kawy i nawet się dobrze czuję ale że mam wolne z pracy to wykorzystalam przedpołudnie na długi spacer

118

Odp: Kawa

A mi głowa pęka....

119

Odp: Kawa

ciśnienie masz niskie

120

Odp: Kawa

ja już 3 filiżaneczki wypiałam, a wieczorkiem jeszcze jedna pójdzie... ale filiżanki to małe kawki smile

121

Odp: Kawa

a ja druga własnie kończę, więcej nie piję - bo mam w nocy skórcze nóg , pomimo iź biorę jakies tabletki

122

Odp: Kawa

[quote=a.filipowska]ja już 3 filiżaneczki wypiałam, a wieczorkiem jeszcze jedna pójdzie... ale filiżanki to małe kawki smile[/quote]

i najlepsze; ja też tylko z filiżaneczek piję i właśnie pora na następną smile

123

Odp: Kawa

dostałam fajny komplet na ślub takiej eleganckiej filiżanki ale jakoś nie lubie z niego pić mogę go komuś oddać

124

Odp: Kawa

oddać - a co na wymianę by Cię interesowało?

125

Odp: Kawa

Ja na ślub dostałam dwa takie pozłacane komplety filiżanek.....jeden sprezentowałam teściowej a drugi stoi ....jako dekoracja...