26

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

A ja dzisiaj podjadam cały dzień coś słodkiego - raz nie zawsze wink

27

Ja zrzuciłam z siebie ostatnio 8kg i jest to naprawdę dobry wynik. Teraz biorę w dalszym ciągu tabletki, które zakupiłam na stronie weight-loss.pl i jestem z nich bardzo zadowolona. Stosowałam zieloną kawę przez dłuższy czas, aczkolwiek cena jej była za wysoka. Mam zamiar zrzucić z siebie jeszcze jakieś 5 kg. Zobaczymy jak mi to pójdzie, mam nadzieję, że dobrze.

28

W lipcu w końcu wzięłam się za siebie i zaczęłam się na poważnie odchudzać. To, co zawsze mnie odrzucało, to z góry narzucone diety, które zmuszały mnie do jedzenia konkretnych posiłków. Wzięłam więc inny sposób – liczyłam kalorie. Dodatkowo ćwiczyłam na basenie 2 razy w tygodniu i stosowałam suplementy, które kupiłam tu: weight-loss.pl. W dwa miesiące zrzuciłam 10 kg, co dla mnie jest niesamowitym wynikiem. Wydaje mi się, ze taki efekt zawdzięczam głównie suplementom, które podkręciły mój metabolizm i spalały tłuszcz z podwójną siłą.

29

Ja nigdy nie stosowałam zadnych tabletek, parę kilo można zrzucić i bez nich

30

Ja schudłam jakiś czas temu 14 kg na foreverslim i od tamtej pory już więcej nie przytyłam.
Straciłam to w czasie 3 miesięcy - zmieniłam styl życia, więcej się ruszam, dbam o siebie.
Powiem wam, że powrót do poprzedniej wagi odmienił mi życie - miałam już taki moment kiedy wstydziłam się wyjść na ulicę. Na szczęście to już dawno za mną ;-)

31

Ja o kilogram więcej na cambridge smile Jeszcze 3-4 kg i dość.

32

Mi w sumie udało się schudnąć w ciągu pół roku 10 kg i co najważniejsze waga utrzymuje się na podobnym poziomie. Bardzo pomocna była systematyczność w ćwiczeniach, w czym pomocna była aplikacja Hellozdrowie. Naprawdę bedę ją wam polecała, bo to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można zyskać świetną motywację do ćwiczeń czy zdrowego odżywiania. Na pewno nie zaszkodzi, a jak najbardziej warto spróbować.

33

ma ktos jakąs dobrą diete ??? ostatnio przymierzam się do niej i pije codziennie na sniadanie sok z cytryną, ale na skórze widoczne są skutki uboczne ...;s wie ktos jak temu zapobiec, czym zastapic

34

skutki uboczne zaraz będą odczuwalne w żołądku jak sobie go zakwasisz...
Na pusty żołądek pij tylko mineralną

35

fakt basen jest swietna sprawa wysmukla ciało i dodatkowo wzmacnia miesnie

36

najlepiej odchudzac się wiosną wystarczy 2 miesiace dobra dietka ruch  i suplementy np; ultra slim [url=http://www.produktyproducenta.pl/ultra-slim/]ultra slim[/url]

Ostatnio edytowany przez MariuszRylko (2014-05-07 13:08:17)

37

Biorę te tabletki- [url=http://slim24.pl/]www.slim24.pl/[/url] Schudłam 10 kg wink

38

Branie tabletek to zabójstwo dla organizmu. One, żeby zacząć chudnąć robią spustoszenie niestety w nas. Jak już brać jakieś wspomagacze to polecałabym np AquaSlim dodany do wody. On jest suplementem diety wspomagającym odchudzanie, a nie tak jak takie tabletki po ktorych nie wiadomo czy nie wyladuje się w szpitalu z anemią, albo wykonczeniem organizmu.

39

W sumie to już jakies 15 kilo w ciagu roku.
Bez wspomagaczy, tylko zdrowe odzywianie i ruch

40

Ja schudłam już 3. A przede mną jeszcze kolejne tyle smile Mam czas do lutego tongue

41

Ja się odchudzam naturalnie - najpierw 2 tygodnie diety detoks, a potem wprowadzam na stałe owoce i soki wyciskane, stąd dostaję diety [url]http://terapiasokami.pl/[/url] JEszcze nie wiem ile schudnę, ale przynajmniej się nie pochoruję wink

42

Ja w przeciągu roku zjechałam 25 kg przy dużo chodziłam pracowałam jako niania wiec dużo chodziłam z dzieckiem. Teraz mam inna pracę siedzącą przez 8 godz, jedynie do pracy idę pieszo 45 min i wracam też na nogach, brakuje mi tego ruchu. W weekendy wychodzę na dłuższe spacery.

43

Jeżeli chcemy schudnąć a dodatkowo się oczyścić warto w tym celu zastosować błonnik witalny. Który delikatnie niczym niewidzialna miotełka usunie z jelit wszelkie załogi, zanieczyszczenia, toksyny i metabolity. A prócz tego parę kilo się schudnie bez konieczności stosowania forsownych diet. Te nasionka babki płesznik i babki jajowatej to mój sprawdzony sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów po zimie smile

44

Danutka26, czy miałaś problem ze skórą po takiej utracie wagi czy tempo zrzucania było takie, że skóra nadążyła za zmianami?

45

Mi się udało schudnąć aż 10 kg, dla mnie to wyczyn. Wiem, że bez dietetyczki by się nie udało. Pani Monika Górzyńska, do której chodziłam super się sprawdziła. Podeszła do mnie i mojego problemu indywidualnie i szybko jakoś to poszło. Cieszę się, że nie skusiłam się na różne "cud" diety i suplementy bo to nic dobrego nie daje, teraz to już wiem.

46

Ja w ciągu 3 miesięcy schudłam 10 kilogramów. Jestem wegetarianką od wielu lat, dodatkowo porzuciłam mąkę i jej pochodne, mniej smażyłam, głownie gotowałam i piekłam. Miałam ok 20 kg nadwagę, ale drugie 10 kilogramów schodziło już wolniej, bo w około 5 miesięcy. Aktualnie skupiam się na tym żeby utrzymać wagę, co w cale nie jet takie proste, a wręcz dla mnie trudniejsze niż chudnięcie, kiedy tyle pokus wokół a nie trzeba być już tak rygorystycznym.

Dużo porad i inspiracji znalazłam w sieci, szczególnie tutaj: [url=http://fitnesspowerworkout.blox.pl/html]http://fitnesspowerworkout.blox.pl/html[/url], więc jeśli chcesz mieć efekty, zapraszam serdecznie do zajrzenia:-)

Ostatnio edytowany przez melanhojla (2015-05-29 18:04:45)

47

Gratuluję dziewczyny. Mi się udało... przytyć tongue Teraz trzeba się zacząć odchudzać.

48

Cześć smile

Ja aktualnie walczę z nadbagażem ;p co prawda to tylko 5 kg, ale jednak ciężko mi się tego pozbyć. Lubię ćwiczyć i często to robię, ale moja zmorą jest jedzenie, bo uwielbiam gotować i z reguły zjadam więcej niż powinnam. Teraz mam zamiar ostro wziąć się za siebie, bo coraz cieplej i już nie można chować się pod obszernymi swetrami.

Wspomagam się od niedawna informacjami i poradami zawartymi w tym blogu: [url=http://fitandworkout.blog.pl/]http://fitandworkout.blog.pl/[/url], zapraszam serdecznie wszystkich zdesperowanych! :-)

Ostatnio edytowany przez aalwion (2015-05-29 17:37:07)

49

Możemy wejść w układ - będziesz gotowała dla mnie. big_smile Ty się będziesz kulinarnie realizować, a ja pomogę Ci schudnąć.

50

Udało mi się zgubić 8kg z acetomale, trochę to zniweczyłam w święta i znowu będę się odchudzam big_smile , muszę zgubić 5kg żeby było idealnie.