76

Odp: Plany na wakacje...

Pamiętacie moje zeszłoroczne fotki z Chorwacji? Kraj nas tak zauroczył, że tegoroczny urlop również tam spędzamy, tyle, że w innym mieście, w innym regionie... Wiem, że będzie super smile A wcześniej planujemy jeszcze kilkudniowy wypad w góry, najprawdopodobniej wybór padnie na Zakopane, kocham Tatry, a już 2 lata tam nie byłam!

77

Odp: Plany na wakacje...

Cześć:)
W tym roku planuje  [url=http://www.wakacjezjoga.pl/]Wakacje z Jogą[/url]nad Morzem Bałtyckim. Od lat uprawiam Jogę. Jest fantastyczna, dzięki  koordynacji i integracji na poziomach fizjologicznym i mentalnym wzmacnia mój system immunologiczny, harmonizuje układ hormonalny, dając zdrowie i siłę, a co dalej za tym idzie prowadzi do stanu głębokiego spokoju wewnętrznego. Polecam wszystkim wakacyjny wypoczynek z Jogą

78

Odp: Plany na wakacje...

W tym roku albo Turcja albo Grecja, jeszcze nie podjęłam decyzji ostatecznej

79

Odp: Plany na wakacje...

Mazury, okolice Mrągowa, Olsztyna, to tereny, na których chciałabym kiedyś zamieszkać na stałe...

80

Odp: Plany na wakacje...

Wiecie, że marzą mi się Beskidy w tym roku...:)

81

Odp: Plany na wakacje...

A ja chcę na Słowację, koleżanka była i tak wychwalała zwłaszcza tamtejszą kuchnię...

82

Odp: Plany na wakacje...

My w końcu wybieramy się do Skandynawii, szlakiem miast portowych - Kopenhada, Göteborg z Unity Line. Zawsze marzył mi się wyjazd właśnie tam na drugą stronę Bałtyku. W planach wizyta w ogrody Tvioli i koniecznie jazda na jednej z najsłynniejszych kolejek rollercoaster, mąż nie odpuści, więc wizyta w Muzeum Fabryki Piwa Carlsberg no i Legoland. Czuję, że wrócę jako nastolatka z tej rozrywkowej podróży.

83

Odp: Plany na wakacje...

A gdzie znalazłaś taką fajną wycieczkę? smile

84

Odp: Plany na wakacje...

Ja wolę cieplejsze tereny, Hiszpania, Grecja, Włochy:)

85

Odp: Plany na wakacje...

[quote=a_grestowa]A gdzie znalazłaś taką fajną wycieczkę? smile[/quote]
Nie jest to oferta z żadnego biura. Znalazłam opcję by płynąć promem z unity line, oni proponują taką właśnie wycieczkę szlakiem portowym, a atrakcje sami wyszukaliśmy, co byśmy chcieli zobaczyć.

Ciepłe kraje europejskie mamy już zaliczone po kilka razy i choć np.kocham Barcelonę i najchętniej to bym tam zamieszkała to w tym roku postawiliśmy na nieodkryte przez nas tereny. W tym roku Szwecja, Dania, w następnym Norwegia smile

Ostatnio edytowany przez Karota (2014-06-06 11:39:41)

86

Odp: Plany na wakacje...

U mnie w planach w tym roku tylko Tatry, okolice Zakopanego

87

Odp: Plany na wakacje...

A ja - okolice Kielc, Bodzentyn dokładnie

88

Odp: Plany na wakacje...

Karota, chyba znalazłam to o czym mówisz [url]http://www.skandynawskiewakacje.pl/kopenhaga-goteborg-szlakiem-miast-portowych[/url] - dobrze znalazłam? Bardzo fajny program!

89

Odp: Plany na wakacje...

My w tym roku planujemy Chorwację, ale zobaczymy co z tego wyjdzie..
Ale bardzo bym chciała by wypaliło

90

Odp: Plany na wakacje...

Tak sobie pomyślałam, że w Świnoujściu można zatrzymać się tu [url]http://apartamentmorski.com.pl[/url]. smile Bardzo mi się tam podobało.

91

Odp: Plany na wakacje...

Polskie morze, sprawdzone miejsce w Dziwnówku:)

92

Odp: Plany na wakacje...

wycieczka objazdowa po Dolnym Śląsku:)

93

Odp: Plany na wakacje...

No tak, ale Dziwnówka (choć piękny) raczej nie połączysz z wypadem na weekend do Szwecji. A w Świnoujściu masz prom pod nosem. smile

94

Odp: Plany na wakacje...

[quote=a_grestowa]Karota, chyba znalazłam to o czym mówisz [url]http://www.skandynawskiewakacje.pl/kopenhaga-goteborg-szlakiem-miast-portowych[/url] - dobrze znalazłam? Bardzo fajny program![/quote]

Tak dokładnie to to smile już nie mogę się doczekać, chociaż mam lekkie obawy co do samego rejsu, nigdy nie płynełam promem, ciekawe jak to jest z tą chorobą morską, to chyba tylko przy sztormie jest..nie wiem, ale ograrnia mnie taki lekki dreszczyk strachu jak myślę o tym, że dookoła nic tylko woda smile

95

Odp: Plany na wakacje...

Nie, nie, spokojnie. Nie ma powodu do obaw. Naprawdę nie dzieje się  tam nic strasznego. smile Poza tym jak się tańczy całą noc to lekkie kołysanie w ogóle nie przeszkadza. big_smile

96

Odp: Plany na wakacje...

Chciałabym zwiedzić kraje bałkańskie, ale to jeszcze nie w tym roku..

97

Odp: Plany na wakacje...

Ja najchętniej wybrałabym się gdzieś w góry ze znajomymi smile.

98

Odp: Plany na wakacje...

Ja też myślę o polskich górach

99

Odp: Plany na wakacje...

Gorąca plaża, byle się dobrze opalić smile

100

Odp: Plany na wakacje...

A pomyślałabyś, że takie Bornholm - nie tropiki, Skandynawia, a jednak opalać się można?

[img]//ocdn.eu/images/pulscms/OTI7MDQsMCw0MywzODQsMWZhOzA2LDMyMCwxYzI_/c2fb07c6d105eb1e889a01f96a9c9dcd.jpg[/img]