1

Temat: Szkolenia przedłużanie włosów

Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów i na brak klientek teraz nie narzekam smile Właściwie zwróciło mi się już po 2-gim zabiegu! Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim oraz zestaw startowy (50 pasemek włosów słowiańskich, cążki do zaciskania ringów, szydełko z zapadką). Można u nich dostać potem rabat na włosy i to aż 40%, wtedy mam spory zysk dla mnie! No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam co dalej, ale dobre jest to że oni pomagają, uczą też jak zdobyć klientów!  Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę.

2

Odp: Szkolenia przedłużanie włosów

Fajne szkolenia fryzjerskie spróbuj - w twoim zawodzie trzeba się stale dokształcać by być na czasie z fryzurami smile

3

Odp: Szkolenia przedłużanie włosów

Mam znajomego fryzjera, ledwo ciągnie, tak dużo go kosztują kursy , a klientów jakoś po nich nie przybywa

4

Odp: Szkolenia przedłużanie włosów

Wszystko polega na odpowiedniej promocji, ludzie chodzą do kogoś kogo poleciła znajoma albo znają go z reklam, ulotek. Trudno dziś o klienta "z ulicy"

5

Odp: Szkolenia przedłużanie włosów

Dopinki i doklejki obciążają i osłabiają włosy, radzę je stosować z umiarem

6

Odp: Szkolenia przedłużanie włosów

Ja właśnie zapuszczam włosy, bo nie wyobrażam sobie czegokolwiek sztucznego dopinać, to wygląda po prostu kiczowato

7

Odp: Szkolenia przedłużanie włosów

Warto mieć zrobione różne zawodowe szkolenia.

8

Odp: Szkolenia przedłużanie włosów

Chciałabym się tego nauczyć dla siebie, ciekawe czy w domowych warunkach można sobie zrobić przedłużanie włosów...

9

Odp: Szkolenia przedłużanie włosów

Raczej nie, bo trzeba mieć odpowiednie przyrządy, które tanie nie są więc tylko do zarobkowej działalności opłaca się je kupić...

10

Odp: Szkolenia przedłużanie włosów

Fajna sprawa,  potem można sobie dorabiać w ten sposób.

11

Odp: Szkolenia przedłużanie włosów

W tej dziedzinie tak szybko zmieniają się technologie że trzeba uzupełniać wiedzę.