76

Odp: Ulubione marki

Ja uwielbiam zarę i mango. Wsyzstko moglabym w Mango kupować. Do tego czasami wchodzę do Bershki. Mają czasami fajne butki aaaa i reservd też jest całkiem niezły. Lubie stąd koszulki i sweterki.

77

Odp: Ulubione marki

Ja dużo kupuję w necie i powiem wam, że letnia kolekcja bon prix jest bezkonkurencyjna!

78

Odp: Ulubione marki

[quote=Ksymena]Ja dużo kupuję w necie i powiem wam, że letnia kolekcja bon prix jest bezkonkurencyjna![/quote]

Jak dla mnie to bon prix ma dziwną rozmiarówkę =/

79

Odp: Ulubione marki

Ja jeszcze nie odważyłam się na kupowanie ubrań przez internet. Moje oko musi zobaczyć. T-shirtów i bluz nie mierzę inaczej niż wzrokiem, ale choćby mi jak byk pisało ile ma wzdłuż i wszerz i ile się rozciąga, to miałabym obawy. Kiedyś się przełamię.

80

Odp: Ulubione marki

ja ostatnio kupuje w różnych outletach, gdzie oryginalne rzeczy są nawet do 70% przecenione.  jeśli chodzi o konkretne marki to chyba ostatnio nipplex mnie miło zaskoczył smile dostałam od nich bieliznę i jest nie tylko ładna ale i dobrze trzyma smile

81

Odp: Ulubione marki

ja w terranova i zara smile

82

Odp: Ulubione marki

zdecydowanie: Stradivarius. smile

83

Odp: Ulubione marki

Funk n soul-niedrogie i ładne ubrania
House,C&A
Joy Jeans
Bershka

84

Odp: Ulubione marki

od niedawna Conte i Atmosphere, a tak to Zara, Mango, H&M, czyli standard;)

85

Odp: Ulubione marki

Ja zamawiałam kiedyś też ubrania z katalogu Quelle-były dobrej jakości i do wyboru do koloru

86

Odp: Ulubione marki

Jako takiej nie mam ulubionej - cokolwiek mi sie spodoba.

Przez wiele lat znajduje wiele rzeczy w Tally Wejil.
Lubie Zare (od czasu do czasu, ostatnio niestety jakosc jest kiepska a ceny nieciekawe), Stradivariusa, Bershke.

Z wyzszych polek Ralph Lauren (ich rzeczy sa niezniszczalne), ladne torebki od Armaniego (mam jedna i chcialabym miec ich wiecej).

Ostatnio przekonuje sie do malych butikow

87

Odp: Ulubione marki

Bon prix nie dość że ma podróbki niektórych ubrań z Quelle ( podobna bluzka ale gorszy materiał) to jeszcze ma dziwną rozmiarówkę.Raz zamówiłam bluzkę i już więcej tego nie zrobię

88

Odp: Ulubione marki

Nie mam nic z Bon prix, bo czytałam właśnie takie opinie jak twoja Aleno, że niby zamawia się rozmiar jak trzeba, a okazuje się, że coś jest nie tak.

89

Odp: Ulubione marki

marka ma coraz mniejsze dla mnie znaczenie, coraz więcej z tych sklepów rzeczy jest fatalnej jakości za ceny od których głowa boli, a potem na wyprzedażach i tak sprzedają to za 3 euro. lubię mango, hm - za wyprzdaże, zarę czasami.

90

Odp: Ulubione marki

ja się zakochałam w sukienkach z new look'a. zadne inne tak genialnie na mnie nie leżą.

91

Odp: Ulubione marki

Czasami uda mi się wygrzebać coś w odzieży używanej z new looka i faktycznie są dobrej jakości.
Z bon prixa zamówiłam kiedyś bluzkę rozmiar M-dostałam taka płachtę jakbym miało 30 kg nadwagi.Poszłam z bluzką do krawcowej,żeby ją zwężyć i dowiedziałam się jeszcze,że bluzka jest źle skrojona i krzywo uszyta.

92

Odp: Ulubione marki

nigdy przenigdy nie kupię niczego przez internet/ z katalogu. ciężko mi coś dopasować w sklepie, a co dopiero trafić tak w ciemno

93

Odp: Ulubione marki

Zwykle patrzę na konkretny ciuch - czy mi odpowiada, czy nie, a nie na jego metkę. Chociaż ostatnio zwróciłam uwagę na  - mają sporo rzeczy, które trafiają w mój gust.

94

Odp: Ulubione marki

Ostatnio najwięcej kupiłabym z primamoda. Tylko na wyprzedaże czekam. Nie mam jednej ulubionej, bo po co się ograniczać?

95

Odp: Ulubione marki

Nie mam jakiejś ulubionej marki, bo podobają mi się różne ciuchy i kieruję się własnie tym, co mi się podoba. W tym sezonie Top Secret ma bardzo fajne , zwłaszcza podoba mi się ta w grochy wink
Ale to nie oznacza, że inne nie mają nic ciekawego. Po co się zamykać tylko na jedną marke?

96

Odp: Ulubione marki

Nie rozumię osób, które kupując ciuchy kierują się kryterium marki. To fakt, że są marki, które mają bardzo charakterystyczny styl, który można rozpoznać nie patrząc na metkę. Ja przy zakupach kieruję się dwoma kryteriami: 1 - czy mi się podoba, 2-czy coś jest dobrej jakości.

97

Odp: Ulubione marki

Ja często kupuję ciuchy na allegro, jeszcze nigdy się nie zawiodłam a ceny są niższe smile jeżeli chodzi o sklepy stacjonarne to najczęściej odwiedzam: Bershka, Stradivarius, H&M, New Yorker, Top Secret, Reserved smile

98

Odp: Ulubione marki

Stradivarius <3
Zdecydowanie mój ulubiony. Oprócz tego H&M, Reserved oraz Tally Wejil.

Do kupowanie na allegro się zniechęciłam, zawsze trafiałam na lipne rzeczy, albo coś nie tak z rozmiarem, albo źle leżało na mnie czy w końcu po prostu jakoś materiału była niezadowalająca. Dlatego od niedawna zakupom przez internet mówie stanowcze NIE! smile

99

Odp: Ulubione marki

Ja zazwyczaj kupuję na allegro ciuchy sprawdzonych marek, bardziej się opłaca smile Np. ostatnio na aukcji dopadłam żakiet za 49zł który w sklepie kosztował 129zł i szkoda mi na niego było tyle wydać a tu proszę, taka okazja smile Jeżeli chodzi o rozmiar to bluzki zawsze kupuję 34 jednak ze spodniami się trochę boję ;p

100

Odp: Ulubione marki

polecam markę Benefit. Biustonosze rewelacyjne, szczególnie jak byłam w ciąży..:)