101

Odp: Ulubione marki

Ja lubie H&M, maja bardzo fajne ciuszki, Atmosphere, Topshop, Denim&Coi i inne spotykane w lumpach,, bo głównie tam sie ubieram smile

102

Odp: Ulubione marki

ja kupuje w różnych  sklepach, najczęściej tam gdzie są wyprzedaże wink

103

Odp: Ulubione marki

ja lubię: Bershkę, stradivariusa, Pull&bear, reserved, mohito, h&m, ale ubieram tez rzeczy z house'a, croppa

104

Odp: Ulubione marki

Ja lubię H&M, New Yorker oraz bershkę. Kupuję też w internecie, jak coś polecam

105

Odp: Ulubione marki

Lubię H&M, Cubusa, New Yorker, a ostatnio na nowo polubiłam Reserved - mieli świetną letnią kolekcję, a i jesienna zapowiada się ciekawie.

106

Odp: Ulubione marki

[quote=Enka]polubiłam Reserved - mieli świetną letnią kolekcję, a i jesienna zapowiada się ciekawie.[/quote]
Letnia nie za bardzo za to jesienna jak najbardziej - jak dla mnie ! smile

Pozdrawiam
[url=http://www.szybkoilatwo.blogspot.com]www.szybkoilatwo.blogspot.com[/url]

107

Odp: Ulubione marki

Ja lubię  z Solara (zwłaszcza do kiecek tej firmy mam nieukrywaną słabość...) smile
takie babskie sprawki. ha

108

Odp: Ulubione marki

Wszystko zależy co kupuję ... te droższe rzeczy wydają mi się lepsze, więc mam ich mniej, bo nieraz jest tak, że coś mi się znudzi, a jest nadal w bardzo dobrym stanie ... i szkoda się pozbyć. Ale np. poszukuję sukienkę na wesele, to chcę mieć ją lepszą i do tego wykorzystam chyba Stilago smile markowe ciuchy, europejskie,  nawet 70 % taniej big_smile

109

Odp: Ulubione marki

Moje ulubione marki to Zara, Stradivarius, Parfois ( słabość do torebek stamtąd tongue ), C&A, ze sportowych to Nike i Decathlonowe marki wink Oczywiście na zakupach w CH obejdę większość sklepów:P Jednak te marki lubię najbardziej ;]

110

Odp: Ulubione marki

Ja ostatnio kupiłam dwa piękne komplety bielizny Corin oraz dwie pary dżinsów Mango smile
to są teraz moje ulubione marki big_smile

111

Odp: Ulubione marki

Decathlon ma bardzo fajne sportowe rzeczy, też ich lubię, quechua jest tania a dobra :]

112

Odp: Ulubione marki

Sama mam kilka polarów z Quechua i zdecydowanie muszę się z tym zgodzić smile. Nie będę raczej oryginalna, bo najczęściej kupuję w tych sklepów, które już tutaj były wymienione. Jest to m.in. Zara, Stradivarius, Promod, Solar, czy Mango. Zaglądam też czasem do internetowych klubów zakupowych typu Zlotewyprzedaze.pl . Mają fajne promocje i dosyć często udaje mi się tam znaleźć coś dla siebie, ostatnio np. torebkę z Davida Jonesa smile

113

Odp: Ulubione marki

Własnie, o sportowych ciuchach rzadko mówimy, a Decathlon mia i duzy wybór i ceny ok.

114

Odp: Ulubione marki

W porównaniu z oryginalnymi sklepami NorthFace'a czy Berghausa rzeczywiście decathlonowe ceny są w porządku smile

115

Odp: Ulubione marki

Byłam ostatnio w outlecie Pumy i fajną bluzę sobie sprawiłam za 40 % ceny

116

Odp: Ulubione marki

Żeby wiedzieć ,gdzie są jakie promocje korzystam sobie z takiej "wyszukiwarki promocji", wybrałam sobie ulubione sklepy i sprawdzam sobie co kilka dni jakie są aktualne w nich promocje smile

Ostatnio edytowany przez Krecik (2013-02-19 16:19:14)

117

Odp: Ulubione marki

A słyszałyście o ekologicznej marce Femi ?

Promocja do 20 lutego:)

[url]http://niecierpek.blogspot.com/2013/02/wielka-kosmetyczna-promocja-marki-femi.html[/url]

Pozdrawiam

118

Odp: Ulubione marki

Ja słyszałam i używałam ich kremu różanego , rewelacja!

119

Odp: Ulubione marki

Ja najczęściej ubieram się w mohito, h&m, bershkę, stradivariusa i uwielbiam rzeczy adidas orginals.

120

Odp: Ulubione marki

Marek jest co niemiara, i co jedne to się prześcigają w fasonach i w cenach.

121

Odp: Ulubione marki

Ja najbardziej lubię ciuchy firmy Adidas. Według mnie są znacznie lepsze jakościowe niż te innych marek. No i ogólnie podobają mi się smile A to mój najnowszy zakup:

122

Odp: Ulubione marki

Dla mnie są przereklamowane a i też robione w Chinach jak wszystko więc poco przepłacać za samą metkę?

123

Odp: Ulubione marki

Moja ulubiona marka to ZARA, ale też chciałabym spróbować ubrań jakiś młodych projektantów.

124

Odp: Ulubione marki

Dla mnie marka nie ma znaczenia. Wybieram to w czym czuje się dobrze.

125

Odp: Ulubione marki

Nie patrzę na marki, bo to moim zdaniem całkowita strata czasu i kasy. Zobaczcie to -
W zasadzie wszystkie buty kupuję naprawdę tanio, oczekuję że przetrwają 2 sezony, a skubane nie chcą się zniszczyć...
Bardziej stawiam na styl jakiego oczekuję niż na nazwę. Bo po co?