1

Temat: Zazdrość

Hej dziewczyny, czy wy też macie napady zazdrości? Jak je okazujecie??

2

Odp: Zazdrość

Ja złośliwymi docinkami zawsze okazywałam. Bardzo wyszukanymi, mocno kłującymi.

3

Odp: Zazdrość

A to ja tak samo, mój facet mówi, że kiedyś go przez to do grobu wpędzę big_smile

4

Odp: Zazdrość

nie miałam nigdy........

5

Odp: Zazdrość

Justyna, zazdroszczę;)

6

Odp: Zazdrość

Ja też nie należę do zazdrosnych typów. Ufam mojemu Narzeczonemu smile Jest jedna osoba, o którą jestem zazdrosna, choć nie wiem czemu, bo on nie ma z nią kontaktu... Może dlatego tak mam, że znałam tą relację kiedyś... I niestety ta osoba do dziś budzi mój niepokój...

7

Odp: Zazdrość

Jejku Ninek mam to samo!! Jest jedna dziewczyna, której nie znoszę! Nic ich nie łączy, nie mają już kontaktu a ja ciągle mu ją wypominam hahah i śledzę ciągle jej profile itd ;P

8

Odp: Zazdrość

Zaufanie do partnera to jedno, ja swojemu też ufałam, ale nigdy nie ufałam kobietom zbliżającym się do niego, tym bardziej jeśli robiły maślane oczy wiedząc, że jest zajęty, bo po takiej to już wszystkiego można się spodziewać, jeśli nie ma na tyle godności, żeby uszanować fakt, że ktoś jest w związku.
Ostatnio z koleżanką, bardzo mi bliską, zrobiłyśmy coś, hmmm... dziecinnego, ale skutecznego jak na razie. Jej facet to anioł. Postaw przed nim króliczka Playboya, a on jeśli wogóle zwróci uwagę, to będzie się zastanawiał tylko nad tym, jak wiele króliczkowi brakuje do jego dziewczyny, a dziewczynę ma wspaniałą, choć przeciętnej urody. Ostatnio zaczęła się kręcić koło niego pannica. On ją zlewa, ale ona coraz więcej sobie pozwala, a kwestia jest taka, że jest to ktoś z bliskich jego szefa, więc nie może być względem niej niedelikatny. Koleżanka chciała, żeby się poczuł tak jak ona i tym sposobem ja wcieliłam się wpostac amanta uwodzącego ją poprzez smsy. Ona mnie olewa, ja jej się narzucam... zupełnie tak samo jak jej chłopak i ta nachalna pinda. Moze wreszcie oświeci go i zrobi z nią coś, zamiast jej pozwalać.

9

Odp: Zazdrość

[quote=taml92]Jejku Ninek mam to samo!! Jest jedna dziewczyna, której nie znoszę! Nic ich nie łączy, nie mają już kontaktu a ja ciągle mu ją wypominam hahah i śledzę ciągle jej profile itd ;P[/quote]

Ja nie śledzę tongue Wolę nie... Zresztą ona już wyszła za mąż, więc nie wiem nawet jak się teraz nazywa tongue

10

Odp: Zazdrość

[quote=Ninek][quote=taml92]Jejku Ninek mam to samo!! Jest jedna dziewczyna, której nie znoszę! Nic ich nie łączy, nie mają już kontaktu a ja ciągle mu ją wypominam hahah i śledzę ciągle jej profile itd ;P[/quote]

Ja nie śledzę tongue Wolę nie... Zresztą ona już wyszła za mąż, więc nie wiem nawet jak się teraz nazywa tongue[/quote]


Aaa to co innego, ta nadal jest wolna;)

11

Odp: Zazdrość

Moja koleżanka niepokoi się o sąsiadkę, więc sobie wyobraźcie co musi przeżywać, kiedy tamta jest zawsze pod ręką.

12

Odp: Zazdrość

O ja masakra hmm Bałabym się o wszystko...
Chociaż ja jestem taka, że mojemu facetowi nic nie powiem, wole żeby sam się domyślił, że jestem zła albo coś...

13

Odp: Zazdrość

A ja dokuczam. Zresztą on mi też. Jak sobie roił że na kogoś patrzę to zaraz słyszałam:"Załatwić ci jego numer telefonu? Bo widzę, ze ci się podoba. Umówić cię z nim?" Oczywiście to wszystko ironicznym tonem. Ja za to nie przebierałam w słowach i potrafiłam powiedzieć nawet coś w stylu "za wysokie progi", "taka dziewczyna by cię nie chciała" itd. Wiem wiem... straszne, ale zazdrość to ma do siebie, że do dziwnych rzeczy człowieka pcha.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-12-29 16:56:15)

14

Odp: Zazdrość

Wtedy pewnie moja zazdrość by się uaktywniła tongue

15

Odp: Zazdrość

Dokładnie. Mi czasami aż głupio i go przepraszam. Czasami palne takie rzeczy, że gdyby on mi tak powiedział palła bym mu w twarz. Potrafie powiedzieć np coś w stylu " a co jebać Ci się chce?' hahahahahha big_smile

16

Odp: Zazdrość

Nie krępuj się, ja wymieniłam najdelikatniejsze odzywki, tylko że mi nie jest głupio kiedy tak do niego mówię., bo czasem mnie prowokuje specjalnie.

17

Odp: Zazdrość

No to wiadomo smile Ja tak gadam jak się zdenerwuję, ale później głupio;)

18

Odp: Zazdrość

Czemu głupio? Obraża się, smutno mu czy co? My z M. tak samo się zaczepialiśmy i tak samo sobie odpowiadaliśmy, więc jak by tu powiedzieć - byliśmy kwita.

19

Odp: Zazdrość

No tak, on się nie obraża czasami tylko mówi, że przeginam.

20

Odp: Zazdrość

Myślę teraz co najgłupszego zrobiłam pod wpływem zazdrości, ale jeszcze nie mogę sobie przypomnieć które to było. smile Za to kiedyś zaczęłam się awanturować o byle co, a wiadomo, że czasem złość jest przykrywką dla innych emocji, często dla zazdrości, no i zdemaskował mnie. było mi głupio i się zawstydziłam.

21

Odp: Zazdrość

A ja się nie wstydzę tego, że jestem zazdrosna. On dobrze o tym wie.

22

Odp: Zazdrość

Powiedz jeszcze, że mu to schlebia, bo ja ze dwa razy widziałam na twarzy swojego taki głupkowaty uśmieszek mówiący o tym, jak przyjemnie mu się zrobiło przez to, że mnie skręca od środka.

23

Odp: Zazdrość

No żebyś wiedziała...

24

Odp: Zazdrość

Ja staram się tego nie pokazywać, ale czasem mi nie wychodzi i to bardzo.

25

Odp: Zazdrość

Zazdrość do pewnego momentu jest przyjemna wink Miłe jest uczucie, że ktoś chce nas mieć tylko dla siebie... O ile to tylko nie przekracza pewnej granicy, bo wtedy to już choroba...