26

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

No i nasze plany się posypały...

27

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

A ja proponuję coś, co bardzo moze przydać się w Walentynki - ofertę strony [url=http://www.fotoatrakcje.pl]www.fotoatrakcje.pl[/url]
Jeszcze parę dni kula z seduszkami i Waszym zdjęciem, oraz magiczny kubek też z Waszym zdjęciem jest w promocyjnej cenie. To fajne gadzety i idealnie nafdaja się jako drobny walentynkowy upominek. Tak, to jest reklama, ale mysle że uczciwa smile Co o tym myslicie?
Szczególnie polecam własnie magiczny kubek dla facetów - oni uwielbiaja takie gadzety smile
[url]http://www.fotoatrakcje.pl/fotoatrakcje-na-napoje-magiczny-kubek.html[/url]

28

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Ostatnio szukam kubka z logo EURO dla kogoś na prezent;)

29

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Widziałam bardzo fajne ostatnio na stoisku w centrum handlowym!

30

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Te kubki są wszędzie, nie trzeba szukać.

31

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Ale ja taki nietypowy chce, a nie tam z logo tylko... Za granicę ma jechać...

32

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Same kiczowate widuję, więc nic nie doradzę...
Może w sklepach z rękodziełem, albo na allegro poszukaj?

33

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Chyba sama ulepię z gliny i wypalę, to będzie taki jak chcę wink

34

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

To co Ty chcesz za kubek, że Ci logo nie wystarczy?

35

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Kubek może być fajnym pomysłem na prezent dla partnera. Jest wiele firm, które wykonują loga na kubkach na zamówienie, ale ja jednak wolałabym zlecić zrobienie kubka z ceramiki jakiemuś artyście. Taki kubek może nie mieć typowego kształtu, może mieć bardzo ciekawy wzór i co najważniejsze będzie w całości ręcznie wykonany.
Pozostając w temacie walentynek. Co dostajecie od swoich partnerów, jakie prezenty lubicie? Wasi mężczyźni co roku Was zaskakują?
Ja nie przepadam za drogimi prezentami i bukiet ładnych kwiatów w zupełności mi wystarcza. Najbardziej lubię bukiety z tulipanów, bo przypominają mi one moje dzieciństwo, w którym moja babcia miała w ogrodzie ogromne ilości różnokolorowych tulipanów. Niedawno nawet z tego bloga [url]http://www.familie.pl/artykul/Jakie-kwiaty-na-Walentynki-Tulipany,10232,1.html[/url] dowiedziałam się, że tulipany w tym sezonie są bardzo modne smile

36

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Ja w zeszłym roku dostałam piękny bukiet róż i kartkę - ale kartkę całą (dosłownie) zapisaną drobnym druczkiem - najpiękniejsze wyznanie miłości jakie w życiu przeczytałam. Wracam do tej kartki bardzo często. W tym roku stwierdziliśmy, że szkoda nam kasy, ale wczoraj byliśmy na koncercie ze znajomymi, a dzisiaj obejrzymy film, zjemy kilka domowych hamburgerów, napijemy się winka i ... tajemnica tongue

37

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Ja lubię prezenty które nie są tak po prostu kupione w biegu... Najładniejszy prezent jaki dostałam to nasze zdjęcie oprawione w ramkę z brzozowego krążka wyciętego w fantazyjny kształt własnoręcznie przez mojego faceta... Poświęcił na to trochę swojego czasu i to się bardziej dla mnie liczy niż to ile kosztował prezent:)

38

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Coś zrobione własnoręcznie zawsze mnie najbardziej cieszy.. Kupić jest łatwo, a poświęcony czas to jest coś więcej...

39

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Mnie ucieszyłby najbardziej romantyczny wypad w ciekawe miejsce:)

40

Odp: Walentynki- najładniejszy podarunek

Fajna biżuteria:)