351

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Nowy komplet w kolorze blue: czapkę i szalik na jesień:)

352

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja z [url=http://www.castorama.pl/produkty/instalacja/instalacje-kominkowe/czyszczenie-i-konserwacja.html]castoramy[/url] mam kilka doniczek storczyków smile

353

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Dużo czekolad tongue Nowy kubek termiczny, bo stary upadł i mu się plastikowy element odłupał tongue Trochę ciuchów i kosmetyków, nic specjalnego.

354

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Fajne perfumy w Avonie, nie było mnie stać na nic lepszego ale o dziwo bardzo mi się podoba ich zapach, pewnie jakaś nowość albo ja nie w temacie. wink

355

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Które? Oni kiedyś mieli taki śliczny zapach. bardzo nietrwały ale cudowny, którego już nie ma od dawna sad
Markowe perfumy też czasami zawodzą, jeśli chodzi o trwałość.

356

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja zamówiłam sobie kalosze z Huntera i mam nadzieję, że w tym tygodniu do mnie dotrą.

357

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kolejne kozaki do kolekcji, która i tak nigdy nie będzie za duża, bo każde do czego innego mi pasują ;P

358

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Tak to niestety jest. Zdecydowanie coś na ten temat wiem smile

359

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja sukienkę w sklepie internetowym i kupiłam o rozmiar za dużą ale sobie ją zwęziłam i jest super smile

360

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Dawno nic nie kupowałem, jakoś tak muszę trochę przyoszczędzić na święta, bo chialbym zrobic jakis prezent najblizszym. Dla rodzicow wczoraj zamowilem cisnieomierz easy med ze sklepu geratherm. Nie wybieralem drogiego modelu, bo przeciez jeszcze są inni, a na innych to ja pomysłu nie mam. Chrzesnik zazyczy sobie jakąs gre z laserami co się pod nimi przechodzi, koszt na allegro to 150 zl, dla mnie to duzo strasznie.

361

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Jeszcze nie myślę o prezentach, pewnie w ostatni weekend listopada dopiero będę się za tym rozglądać:") Jakieś książki, kosmetyki kupię, może coś z ubrań?

362

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Dawno sobie nic nie kupiłam. Jak poprzedniczka zaczynam teraz rozglądać się za prezentami na mikołajki i pod choinkę. Dla męża upatrzyłam zawieszki [url]http://zubiro.com/zawieszki-meskie,2,0.html[/url]  Myślę że i brat dostanie. Są fajne, męskie. Zostali jeszcze rodzice i dzieci. Alez nimi mniejszy problem.

363

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kurtkę zimową. Duuuużą i niesamowicie ciężką, ale za to ciepłą.

364

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kamizelkę futrzaną i gruby koc w kratę:)

365

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja sobie kupiłam spodnie. Szukam jeszcze jakiegoś grubego swetra.

366

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam dziś 3 książki, każda  o czym innym, żeby było ciekawie: jedna obyczajowa, druga o medytacji, trzecia o kulinariach:)

367

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

O medytacji to jakiś poradnik jak zacząć? I czy kupiłaś ją z czystej ciekawości, czy planujesz zacząć medytować?

Kupiłam bluzkę, pasek, portfel. Portfel jest odjechany big_smile Właściwie szukałam czegoś bardziej kobiecego i klasycznego, ale nie mogłam znaleźć niczego, co byłoby zarówno w moim guście, jak i mieściło się w  możliwościach finansowych i wtedy zobaczyłam ten. Komiksowy nadruk z Wonder Woman, Batgirl i Supergirl i napisem
[b]GIRLS TEAM
stronger than ever
never give up[/b]
Roześmiałam się i kupiłam.

368

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Dzisiaj przeglądałam sobie piżamy damskie i strasznie mi w oko wpadła taka z króliczkiem smile

Ostatnio edytowany przez zuanna (2015-11-25 00:28:39)

369

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=niechcemisie]Bluzkę (luźna, waniliowa, z długim rękawem), etui na smartfona, suplement diety ze skrzypem (wiem wiem, suplementy to zło) i doniczkę... za małą sad[/quote]

niechcemisie te suplementy diety u mnie nie działały, nie wiem czy wiesz ale możesz kupić w sklepie zielarskim zioło skrzyp polny - zdrowiej i skuteczniejsze jest.

A ja kupiłam sobie volumizer Rowenta i zrobiłam sobie wczoraj taki luźny warkocz [url]https://www.youtube.com/watch?v=5LeIvf7BfcM&index=1&list=PL_q2ScJvZJxabu9GAp0g5IitQqvwNIT1Q[/url]   Bardzo szybko robi się taką fryzurkę smile Fajnie nadaje objętość włosom i z tego co czytałam to nie powinien niszczyć włosów bo nagrzewa się do temperatury, która włosom nie szkodzi.

370

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ostatni mój zakup to skórzana [url=http://www.brytyjka.pl/torebki-skorzane-cat-13.html]torebka worek[/url] i teraz przede mną kolejne świateczne zakupy smile Jeszcze trochę mi zpstało, a w sumie czasu niewiele.

371

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Mam skrzyp w saszetkach ekspresówkach i chyba zacznę go pić, ale pigułki skoro już mam, to dokończę.

Kupiłam czekolaaaadę. Polowałam na lokówkę, bo kosztowała 3x mniej niż w innych sklepach, ale zanim doszłam do tego sklepu, który miał na nią promocję, już nie było ani sztuki. sad
Śliczny ten warkocz z linku, który podała Dorotuska smile

372

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja miałam iść po prezenty a kupiłam sobie obrus przy okazji wink Także jak zwykle niepotrzebny wydatek, czytałam ostatnio  jak kontrolować swoje świąteczne wydatki, ale to naprawdę trudne gdy wchodzisz do sklepu pełnego pięknych świątecznych ozdób...

373

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

O taaak smile Choć sama świąt nie obchodzę, kocham ten klimat, jaki tworzą dekoracje, muzyka, składane sobie życzenia i ludzie kupujący tyle dobrych rzeczy smile No i zapachy oczywiście smile Marzy mi się wyjazd na świąteczny jarmark do jakiegoś dużego, najlepiej niemieckiego miasta. Szał smile

374

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

I kiełbaski i piwko, wśród pląsów z Mikołajem...? wink

375

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Hahha big_smile Będzie tu za kilka dni ciężarówka Coca-Coli, więc kto wie, kto wie...

Kupiłam granatowe spodnie, bordową bluzkę, płyn micelarny, dwa biustonosze. Trzeba było wydać mikołajkowy hajs, żeby w portfelu nie zalegał tongue