426

Odp: Biżuteria

Uwielbiam bransoletki i moge ich miec na sobie wiecej. Kolczyki raczej delikatne tak samo jak jakis pierscionek. Jak jest cieplo lubie bransoletke nosic na noge. Łancuszki raczej bardzo delikatne.

427

Odp: Biżuteria

A ja lubię też większe ozdoby,np. tylko naszyjnik z dużym kamieniem, już bez kolczyków i bransoletki

428

Odp: Biżuteria

Ja też wolę wyrazistą smile Do tego pierścionka się przymierzam, muszę go tylko jeszcze w salonie na żywo obejrzeć smile

429

Odp: Biżuteria

U mnie zależy. Nie lubię wielkiej biżuterii, jednak lubię się wyróżniać. Dlatego np. uwielbiam nausznice - to coś raczej nietypowego, ale jednak mój model jest bardzo delikatny smile

430

Odp: Biżuteria

Lubię srebrną biżuterię i bardzo delikatną. Ostatnio zamówiłam sobie naszyjnik z My Way Jewellery przedstawiający dwa kwiaty. Podoba mi się oryginalny sposób umiejscowienia zawieszki z boku łańcuszka.

431

Odp: Biżuteria

ja znalazłam sobie piękne broszki na domodi.pl ... po prostu cudo! niektóre to jakby wyciągnięte z babcinej szafy smile:):)

432

Odp: Biżuteria

Orianka pierwszy raz widzę biżuterię tej firmy.Mi osobiście spodobała się bransoletka ze skrzydełkiem i naszyjnik z tej samej kolekcji.

433

Odp: Biżuteria

Ten pierścionek z Apartu robi wrażenie! Nie przepadam za bursztynem, ale ten bym nosiła smile

434

Odp: Biżuteria

Ja wolę zdecydowanie biżuterię dużą ale w małych ilościach :-) Najlepiej duże kolczyki albo gruba bransoletka: - im bardziej oryginalna tym lepiej- do tego ostra pomadka, szpilki i to wystarczy do szczęścia ;-)

Ostatnio edytowany przez Vana (2014-01-14 15:26:18)

435

Odp: Biżuteria

Duże ozdoby i krzykliwy makijaż to za dużo, jak dla mnie... Albo, albo...

436

Odp: Biżuteria

Ja bardzo lubię biżuterię, szczególnie wiszące kolczyki i bransoletki na charmsy

437

Odp: Biżuteria

Z biżuterii najbardziej lubię różnego rodzaju naszyjniki. Nie pogardzę też ciekawymi bransoletkami i pierścionkami. Nie przepadam za to za kolczykami.

438

Odp: Biżuteria

Ja jestem jak ta sroczka w sklepie najchętniej wszystko bym kupiła, a potem leży to w pudełkach, bo jakoś nie mam nawyku do noszenia biżuterii, tylko na specjalne okazje.

439

Odp: Biżuteria

Też "chomikuję" biżuterię, aczkolwiek codziennie coś zakładam wink

440

Odp: Biżuteria

Kiedyś miałam zupełnego kręćka na punkcie biżuterii i kiedy wychodziłam wyglądałam jak choinka big_smile (aż wstyd się przyznać). teraz się uspokoiłam i wydaje mi się, że troche odzwyczaiłam bo czuje się dziwnie w wielkich kolczykach albo naszyjniku, choć na innych mi się podoba ^^

441

Odp: Biżuteria

Biżuteria potrafi dodac kobiecie uroku, ale faktycznie już jak się wygląda jak choinka to lekka przesada: No ale z tego się wyrasta na rzecz bardziej rozsądkowego podejścia do ozdób ciała.
My ostatnio zerkamy częściej na biżutik  i nie tylko - taki sklep internetowy) i tam się wybiera różne wzory, przy czym fajne jest to, ze wiele wzorów jest całkiem unikatowych, jedna sztuka - no i to poczucie "wyjątkowości" smile

442

Odp: Biżuteria

Witam,
szczególną słabość mam do kolczyków, a szczególnie kolczyki w Biżutiku są moim małym nałogiem. Dziewczyny polecam zerknijcie na ich wyroby: Naprawdę unikatowa biżuteria tworzona z myślą o oryginalnych kobietach, które nie zadowolą się powielaniem tendencyjnych wzorów z sieciówek!

443

Odp: Biżuteria

Która z Nas nie lubi biżuterii...? tongue

444

Odp: Biżuteria

Filiz no zdaje się że wyżej właśnie to pisałam... czytamy czytamy, smile

445

Odp: Biżuteria

Ja uwielbiam naszyjniki i bransoletki z koralików Toho Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, żeby takie koraliki kupić i zrobić sobie kilka kompletów biżuterii samodzielnie. Ciekawe, co mi z tego wyjdzie... wink

446

Odp: Biżuteria

Ja też sobie przerabiam czasem swoje bransoletki, łączę części z różnych i wychodzą fajne wzory. W ten sposób nie musze kupować tylko zmieniam co jakiś czas koraliki w każdej i są inne:)

447

Odp: Biżuteria

Ja jakoś nie szczególnie przepadam za większą ilością biżuterii na sobie, zdecydowanie bardziej wolę skromny wygląd. Bardzo lubię nie rzucające się w oczy wisorki, całkiem nie dawno kupiłam taki Jest na prawdę piękny, a jako że jestem szczupłą osobą pasuje do mnie idealnie smile Chcę kupić jeszcze pierścionek podobny do tego wisiorka.

448

Odp: Biżuteria

Niby mam w "kolekcji" trochę przeróżnej biżuterii, ale praktycznie ciągle chodzę tylko w jednych i tych samych złotych kolczykach, które dostałam gdy miałam jakiś roczek... Jeśli już zakładam coś dodatkowego to przeważnie łańcuszek z sową, bo przepadam za tym motywem smile

449

Odp: Biżuteria

a jest w tym sezonie moda na jakąś konkretną biżuterię ??

450

Odp: Biżuteria

Ja jestem chora na punkcie takiej różnej biżuterii. Ostatnio poluję na bransoletkę shamballa  tylko nie mogę zdecydować się czy kolorową czy jednolitą smile.