401

Odp: Biżuteria

He, he, kryptoreklama, ale wybaczamy wspaniałomyślnie, bo rzeczy naprawdę fajne.... To teraz będziesz się lansować na mieście wink

402

Odp: Biżuteria

Dziękuję smile Jak się uczepiłam tych kiwi to nie mogłam zdjąć przez kilka dni. Przez tą szkołę odwykłam od noszenia biżuterii, ale teraz mogę sobie pozwolić na to, żeby mi brzęczały nadgarstki i latalo cosik przy uszach.
Kurczę, pogubiłam zatyczki od srebrnych kółek, a to były moje ulubione kolczyki kiedyś i wtedy przestałam się ozdabiać. Pierścionków unikam w lecie, kiedy są upały, bo puchną mi łapki. Dlatego kolczyki to najfajniejszy rodzaj biżuterii dla mnie.

403

Odp: Biżuteria

Ja lubię duże pierścionki. Bardzo też podobają mi się bransoletki w stylu pandora albo te z zawieszkami charms. Muszę sobie takie sprawić wink

404

Odp: Biżuteria

O tak, te bransoletki są fajne. Też mi się podobają. W wielu sklepach można kupić w bardzo przystępnej cenie koraliki modułowe. Gdzieś widziałam za 15 zł, a w innym miejscu bagatela - za 3 zł od sztuki. Oczywiście są też do kupienia same bransoletki pod koraliki.

405

Odp: Biżuteria

baardzo ładne te z kiwi:) soczyste!

406

Odp: Biżuteria

ciekawy wątek, szczególnie miło słyszeć (albo raczej czytać), że jest wielu fanów wyrobów ze srebra, bo srebro to moje pasja, zapraszam do galerii-sklepu artsrebro.pl

407

Odp: Biżuteria

[quote=Autisticart]baardzo ładne te z kiwi:) soczyste![/quote]
Koleżanka niedawno podchodzi do mojego ucha i pyta:"Co to? Suszony owoc?" big_smile big_smile big_smile

408

Odp: Biżuteria

Zdecydowanie dyskretny urok big_smile

409

Odp: Biżuteria

Gusty są różne, moja koleżanka do dziś nosi w uchu kolczyki - żyletki... Okropnie to sie kojarzy...

410

Odp: Biżuteria

Dopóki nie ma od nich ran to dlaczego? Sama miałam taki wisiorek, bardzo oryginalny i wcale nie ostry:)

411

Odp: Biżuteria

Mój ulubiony wisiorek to srebrna żabka, bardzo fajny, kupilam na wycieczce w Wilnie...

412

Odp: Biżuteria

Marzy mi się od pewnego czasu naszyjnik z zegarkiem zamkniętym w serduszku. Taki gadżet, ale świetny, najlepiej w kolorze starego złota.

413

Odp: Biżuteria

Ja jestem "sroka" uwielbiam wszystko co błyszczy hehe Bursztyny też, pasują do brazu i złota, zieleni... mam mnóstwo biżuterii i zakładam różnie czasem mniej czasem więcej zalezy od humoru i okazji tongue

414

Odp: Biżuteria

Ja uwielbiam biżuterię ale na sobie wole skromniej a na kimś podoba mi się np dużo bransoletek.Ja jakoś zaraz źle się z tyloma czuję i jak już wyjdę to zaraz chowam do torebki:P

415

Odp: Biżuteria

Na co dzień stawiam raczej na delikatną, ledwo widoczną biżuterię. Od czasu do czasu lubię zaszaleć z jakimś większym wisiorem, albo bransoletką. Dziś mam na sobie jedynie dwa delikatne pierścionki z białego złota smile

416

Odp: Biżuteria

[quote=alina]Marzy mi się od pewnego czasu naszyjnik z zegarkiem zamkniętym w serduszku. Taki gadżet, ale świetny, najlepiej w kolorze starego złota.[/quote]

[url]http://wino16.cba.pl/images/zegar2.JPG[/url]

Takie cośko? Ja jestem zauroczona takimi ozdobami...

PS - Chciałam dodać ładnie sam obrazek, ale mi się nie udało ;/

417

Odp: Biżuteria

Też mi się to podoba.
Marzy mi się od pewnego czasu naszyjnik z zegarkiem zamkniętym w serduszku. Taki gadżet, ale świetny, najlepiej w kolorze starego złota



Takie cośko? Ja jestem zauroczona takimi ozdobami...

PS - Chciałam dodać ładnie sam obrazek, ale mi się nie udało ;/

418

Odp: Biżuteria

Ja sobie upatrzyłam już taki piękny naszyjnik z Pandory - srebrne serduszko z różowym dodatkiem: . Niestety troszkę drogie, bo prawie 700zł, ale cóż, może w końcu się uda smile.

419

Odp: Biżuteria

Jest poniekąd kiczowate

420

Odp: Biżuteria

Każdy ma swój gust i choć innej osobie się nie podoba, jej akurat tak i niech kupuje i nosi.
ja sobie upatrzyłam już taki piękny naszyjnik z Pandory - srebrne serduszko z różowym dodatkiem:. Niestety troszkę drogie, bo prawie 700zł, ale cóż, może w końcu się uda smile.

421

Odp: Biżuteria

Nigdy więcej nie kupuję biżuterii na Allegro. Na zdjęciu wygląda przepieknie, a na żywo obrzydliwie. Kupiłam kilka rzeczy i muszę przyznać, że tylko dwie z nich wyglądają jak na zdjęciu, reszta to wyrzucone w błoto pieniądze sad

422

Odp: Biżuteria

Niestety to prawda. Zbyt często jestem rozczarowana zakupami na allegro... Przestałam tam kupować.

423

Odp: Biżuteria

Z Allegro trzeba uważać, lepiej kupować w sprawdzonych sklepach internetowych lub stacjonarnych.

424

Odp: Biżuteria

Są użytkownicy którzy nazbierają dobrych opinii na tanich rzeczach a potem drogie oferują  i nie wysyłają

425

Odp: Biżuteria

Poza tym jest opinia za opinię, więc ludzie często dają neutralną albo nawet pozytywną, żeby dostać taką samą.