201

Odp: Związek z cudzoziemcem

Ale jednak myślałaś o mojej "klątwie" zdecydowanie bardziej, niż o łopatkach, nawet nie pytając.

Odchylona od normy Soplico!

202

Odp: Związek z cudzoziemcem

Po prostu mam bogatą wyobraźnię - czy to wada...?

203

Odp: Związek z cudzoziemcem

Lubię wady... wink

Dają wymierną wartość zaletom. :*

204

Odp: Związek z cudzoziemcem

Najwygodniej mi w mojej własnej normie  -  już dojrzałam do tego że sama sobie ją ustanawiam, nie tylko tu :*

205

Odp: Związek z cudzoziemcem

Byleby tylko ta norma nie ustanawiała się sama razem z Tobą, na tzw. "śmierci łazienkowej" czytaj wadze?!?

206

Odp: Związek z cudzoziemcem

Ta mi akurat niestraszna...

207

Odp: Związek z cudzoziemcem

Rodziców masz? Zrobi Ci kto Święta, czy też będą jedynie gotowe dzwonka z Carrefoura, z "Carrefour'owcem"?

208

Odp: Związek z cudzoziemcem

Święta będą tradycyjne, a nie z gotowców zrobione:) Mamusia przecież dba o córeczkę, którą widuje raptem kilka razy w roku:)

209

Odp: Związek z cudzoziemcem

To ty samodzielnie mieszkasz i jeszcześ mi nie słała zaproszenia?

Nie no - na pewno masz jakieś room mates czy inne sadomasochistyczne układy?

210

Odp: Związek z cudzoziemcem

Oczywiście, fotosy z wiadomych filmów w sypialni wink Ciekawy ich jesteś?

211

Odp: Związek z cudzoziemcem

Tam fotosy... Cała moja współpłeć onanizuje się na takie fotosy.

Tkankę poproszę, trzy porcje! wink
Żywą!

212

Odp: Związek z cudzoziemcem

A mogą być - "zamiast" - podudzia z Tesco? Mam akurat w lodówce to mogę odesłać;)

213

Odp: Związek z cudzoziemcem

Delegat jechał inną trasą w ten weekend?

214

Odp: Związek z cudzoziemcem

Musisz przeanalizować trasy alternatywne, aby mieć pełny ogląd mojego życia wink

215

Odp: Związek z cudzoziemcem

Pełny ogląd Ciebie - legenda głosi, że ktoś posiadł. smile

216

Odp: Związek z cudzoziemcem

Gdyby posiadł pełny, to już dawno by uciekł... Życie uczy, że należy odsłaniać tyle, ile trzeba. Pewne sprawy są tylko dla mnie

217

Odp: Związek z cudzoziemcem

Coś a'la wrzody pod pachwinami?

218

Odp: Związek z cudzoziemcem

Nie jestem na niego uczulona, więc nie mam takich "atrakcji" wink
Myślałam raczej o pewnym marginesie intymności, którego nie powinno się ujawniać nawet najbliższej osobie.

219

Odp: Związek z cudzoziemcem

Wracając do tematu:) Czy zgadzacie się z przekonaniem, ze Polacy najchętniej biorą za żony kobiety zza wschodniej granicy? Znacie takie małżeństwa?

220

Odp: Związek z cudzoziemcem

Tak, bo Polki za dużo od nich wymagają, a kobiety ze wschodu są bardziej tradycyjne w podejściu do związku, podobno nie tak materialistyczne i bardziej ugodowe. Czyli my szukamy męża z zachodu żeby mieć lepsze życie, a oni żony ze wschodu żeby mieć spokojniejsze:)

221

Odp: Związek z cudzoziemcem

ja akurat znam 2 małżeństwa polsko-angielskie, nie było większych problemów z akceptacją innej kultury u nich i świetnie się dogadują

222

Odp: Związek z cudzoziemcem

Moja znajoma jest żona Turka, po ślubie tak się zmieniła, zupełnie straciła swoje zdanie, jakby pranie mózgu przeszła:(

223

Odp: Związek z cudzoziemcem

Nie można kogoś skreślać z powodu pochodzenia ale są narodowości które lepiej omijać, np. Tunezyjczycy - potrafia być czarujący i szarmanncy do czasu aż się nie znajdziesz w ich kręgu rodzinnym. Tam kobiety mają np. w ogóle zakaz odzywania się przy obcych

224

Odp: Związek z cudzoziemcem

Zagrożenia płyną też w związkach z Polakami: nie są idealni, zadufani w sobie i ogólnie mało zadbani (nie mówię o wyjątkach, ale większość niestety szybko dorabia się brzucha i nie wygląda to najlepiej), a ich agresja wobec kobiet rośnie w zastraszającym tempie...

225

Odp: Związek z cudzoziemcem

Ja też nie generalizowałabym, że cudzoziemcy to jakieś potwory, które znęcają się nad kobietami, różnica kultur pewnie powoduje więcej zgrzytów, ale wśród nich też można się porozumieć...