1

Temat: Kosmetyki, których już nie ma

Były sobie takie kosmetyki, których dziś już nie ma, a szkoda. Takie, które chętnie byśmy znów kupiły, ale nie znajdziemy ich na sklepowych półkach. Gościły w naszych kosmetyczkach ze względu na skuteczność, modę albo pierwsze urodowe eksperymenty i gdzieś tam zostały we wspomnieniach.

Czy macie w pamięci takie produkty, które dla Was były lubianymi, a może nawet kultowymi, ale nie są już produkowane?

2

Odp: Kosmetyki, których już nie ma

Ja mam - szampon Johnson & Johnson No More Tears smile Chętnie bym kupiła go i dziś, choć to był produkty dostępny w latach 90. - ale niczego mu nie brakowało w porównaniu do dzisiejszych szamponów, a na dodatek nie szczypał w oczy:)

3

Odp: Kosmetyki, których już nie ma

Wg mnie teraz są dużo lepsze kosmetyki niż kiedyś, tak że ja nie tęsknię za żadnym bo wolę wypróbowywać stale coś nowego:)

4

Odp: Kosmetyki, których już nie ma

Niektórzy mają sentyment do zapachu kremu Nivea. Ja go nie lubię, ale wciąż niektóre produkty tej marki nim pachną.
Za to kiedyś była taka woda toaletowa Avon, nie pamiętam nazwy, która pachniała obłędnie świeżo, bardzo krótko, ale tak lekko i radośnie, że chciałabym, żeby wróciła do sprzedaży.

5

Odp: Kosmetyki, których już nie ma

Ja żałuję że Pat&Rub nie wraca do dawnych zapachów, mieli np. fajne peelingi do ciała, nie to co teraz.

6

Odp: Kosmetyki, których już nie ma

Też mam sentyment do zapachów niektórych kosmetyków. Na przykład Coty wciąż produkuje antyperspiranty pod marką Adidas, ale tych pierwszych zapachów już nie ma, a troszkę szkoda.