1

Temat: Milczenie po rozstaniu

Dlaczego Waszym zdaniem faceci często radykalnie urywają kontakty z dziewczyną po zerwaniu? Boją się, że zmienią zdanie i ulegną jak ona będzie rozpaczać...?

2

Odp: Milczenie po rozstaniu

Raczej nie chcą marnować czasu i szukają już następnej panny big_smile

3

Odp: Milczenie po rozstaniu

Może jest im wstyd, że ją zawiedli...?

4

Odp: Milczenie po rozstaniu

Pewnie nie wiedzą jak się zachować, więc wolą uniknąć konfrontacji...

5

Odp: Milczenie po rozstaniu

Obojętność się wyraża w milczeniu, nic więcej

6

Odp: Milczenie po rozstaniu

Też tak myślę. Jeśli milczą, to pewnie poszli już dalej. Kwestia jeszcze tego, kto z kim się rozstał, bo przecież jeśli to ona rzuca, to facet najczęściej nachalnie zabiega o ten kontakt. Jeśli rzuca on, to dlatego, że już zamknął ten rozdział.

7

Odp: Milczenie po rozstaniu

Milczenie to najbardziej logiczne postępowanie po rozstaniu... Nie chcę kogoś więc się z nim nie kontaktuję...

8

Odp: Milczenie po rozstaniu

Trochę to jednak brutalne, że tyle nas łączyło, i nagle nie łączy nic. Milczenie.

9

Odp: Milczenie po rozstaniu

No właśnie, może tak naprawdę niewiele łączyło.. To też sprawdzian wartości relacji, która była.

10

Odp: Milczenie po rozstaniu

Ech, no tak... Być może z czasem łączy coraz mniej... przynajmniej pod względem emocjonalnym i uczuciowym, bo w innych sprawach często im dłuższy staż związku, tym więcej powiązań, zobowiązań, wspólne budżety, mieszkania, dzieci...
A w tym, co najważniejsze nie zostaje nic, co można podsumować inaczej niż milczeniem.

11

Odp: Milczenie po rozstaniu

Ja mam tendencję do nagłego ucinania kontaktu jak mi ktoś nie pasuje, myślę że to najlepsza metoda na skuteczne zerwanie...