26

Odp: Moja najgorsza randka...

Heh, dobrze, że przejrzał na oczy... zobaczył MNIE !!!

27

Odp: Moja najgorsza randka...

To tak samo jak u mnie:)

28

Odp: Moja najgorsza randka...

Ja też musiałam w swoim czasie przejrzeć na oczy, trochę późno, ale lepiej późno niż później.

29

Odp: Moja najgorsza randka...

lepiej później niż wcale:P Moja najgorsza randka to anonim, który od kogos dotałam jak byłam w liceum. No wiecie [url=http://single.edarling.pl/ ]singielką[/url] byłam i do tego zakochana po uszy w przyjacielu. Myślałam, że to on przesłał mi anonim, ale wieczorem okazało się,że to chłopak którego nienawidziłam i do tego randka była zakładem miedzy chłopakami. koszmarnie było w ciągu spotkani i po bo cała szkoła duduniła od plotek. żenada

Ostatnio edytowany przez diablica25 (2010-07-16 14:10:19)

30

Odp: Moja najgorsza randka...

[quote=Ksymena][quote=eva45]ja umawiałam się z 2 na raz - za jednego wyszłam za mąż a ten drugi ożenił się tego samego dnia co ja bo już dziecko było w drodze, więc po prostu tamtą zdradzał ze mną, mało mu było jednej...tyko że zemną tylko jeździł po zabawach...[/quote]
Zaraz zdradzał... po prostu jedna była do tańca, a druga do ...:) Nie szukał 2 w 1...[/quote]
otóż to, po prostu tam gdzie ćwiczył była wpadka...

31

Odp: Moja najgorsza randka...

[quote=niechcemisie]Ups! A ona wie? Czy nie?[/quote]
nie wiem czy ona wiedziała ale u mnie się  nigdy nie wydało...

32

Odp: Moja najgorsza randka...

Ale naprawde był przystojny, że tak sobie z dwiema naraz kręcił, czy po prostu dobrze bajerował?

33

Odp: Moja najgorsza randka...

[quote=Ksymena]Ale naprawde był przystojny, że tak sobie z dwiema naraz kręcił, czy po prostu dobrze bajerował?[/quote]
był w wojsku w reprezentacyjnej jednostce, wysoki, przystojny z brodą - nawet nie kiepski

34

Odp: Moja najgorsza randka...

[quote=diablica25]lepiej później niż wcale:P Moja najgorsza randka to anonim, który od kogos dotałam jak byłam w liceum. No wiecie singielką byłam i do tego zakochana po uszy w przyjacielu. Myślałam, że to on przesłał mi anonim, ale wieczorem okazało się,że to chłopak którego nienawidziłam i do tego randka była zakładem miedzy chłopakami. koszmarnie było w ciągu spotkani i po bo cała szkoła duduniła od plotek. żenada[/quote]
Rzeczywiście. Straszne. Ale pomyśl sobie, moja koleżanka chodziła z chłopakiem, a potem okazało się, że to był zakład o to czy będą chodzić tyle i tyle.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-06-29 07:05:41)

35

Odp: Moja najgorsza randka...

[quote=eva45]
otóż to, po prostu tam gdzie ćwiczył była wpadka...[/quote]
Wypadek przy pracy.

36

Odp: Moja najgorsza randka...

[quote=eva45][quote=niechcemisie]Ups! A ona wie? Czy nie?[/quote]
nie wiem czy ona wiedziała ale u mnie się  nigdy nie wydało...[/quote]
A jak się wogóle o tym dowiedziałaś?

37

Odp: Moja najgorsza randka...

[quote=Ksymena]Ale naprawde był przystojny, że tak sobie z dwiema naraz kręcił, czy po prostu dobrze bajerował?[/quote]
A co za różnica skoro obie go chciały, ha ha, tzn. przynajmnie j spotykać się chciały. Dwie!!! To już coś znaczy.

38

Odp: Moja najgorsza randka...

[quote=eva45][quote=Ksymena]Ale naprawde był przystojny, że tak sobie z dwiema naraz kręcił, czy po prostu dobrze bajerował?[/quote]
był w wojsku w reprezentacyjnej jednostce, wysoki, przystojny z brodą - nawet nie kiepski[/quote]
Poznałam kiedyś gościa, który rozstał się z pnienką idąc do wojska, bo uznał, że kiedy facet jest w wojsku to panienka chodzi na boki. Taaaaa.... tylko że raczej to on chcial z czystym sumieniem pokorzystać.

39

Odp: Moja najgorsza randka...

No tak, ale przynajmniej był uczciwy, poza tym że sądził innych według siebie:)

40

Odp: Moja najgorsza randka...

Bez sensu, nie zaprosił jej nawet na przysięgę, ale całą jej rodzinę tak, więc jej rodzice i jej siostry przyjechały, a ona nie. Po tym jak wyszedł z wojska dalej byli razem.

41

Odp: Moja najgorsza randka...

Skoro chcieli... ja bym już go nie chciała.

42

Odp: Moja najgorsza randka...

Teraz mają dziecko i raz niby są ze soba, raz nie. choć tyle, że on szalenie jest za dzieciakiem.

43

Odp: Moja najgorsza randka...

no tak, pewnie to syn i do niego podobny... Zrozumiałe...

44

Odp: Moja najgorsza randka...

Córeczka, oczko w głowie.

45

Odp: Moja najgorsza randka...

Też znam takiego tatusia co świata poza córeczką-jedynaczką nie widzi. To dopiero będzie rozpacz, jak pojawi się kandydat na męża...

46

Odp: Moja najgorsza randka...

Chyba rozpacz tego kandydata, bo tatuś podda go takim testom, że będzie się facet naprawdę zastanawiał, czy miłość warta jest pewnych poświęceń.

47

Odp: Moja najgorsza randka...

Nie zdąży... prawdopodobnie pozna kandydata już w momencie, gdy go zrobią dziadkiem i wtedy będzie się z nim jak z jajkiem obchodził, żeby ten chciał się tylko ożenić smile

48

Odp: Moja najgorsza randka...

Dobry jest De Niro w "Poznaj moich rodziców"

49

Odp: Moja najgorsza randka...

Nie oglądałam... Co jest w nim tak dobrego?

50

Odp: Moja najgorsza randka...

Testuje narzeczonego swojej ukochanej "córeczki tatusia", ciągle go sprawdza czy jest dość dobry dla jego córeńki i wywiera na niego presję, a wszystko to w komediowym ujęciu.